Medical Care Center
Záhumenní 1477, Kopřivnice

Umístění: Medical Care Center Jiný

K panu doktorovi chodím nejen já, ale celá naše rodina. Vždy ochotně vyslechne, poradí a vysvětlí vše co je třeba. Má svůj specifický styl jednání s lidmi, což nemusí všem vyhovovat. Nicméně je velmi lidský a velmi zkušený, což se pak samozřejmě odráží v léčbě. Umí případně nasměrovat ke specialistům, pokud si to zdravotní stav vyžaduje. Jsem moc ráda, že byla možnost přejít od jiného lékaře k panu doktorovi Čuntovi. Sestřička je velmi vstřícná a trpělivá. Celý tým ordinace šlape jako hodinky. Moc děkuji.

Umístění: Medical Care Center Jiný

Za mě nejlepší doktor. Moje předchozí doktorka, řešila moje potíže 4 roky a neúspěšně, pan doktor během měsíce přesně zjistil co mi je a teď už konečně jsem v pořádku. Velmi ochotný. A paní sestřička je zlatá :)

Umístění: Medical Care Center Jiný

Muj nazor je takovy, ze se jedna o Nejlepsiho obvodniho lekare siroko daleko! Pan doktor muze pusobit razne, ale je to skvely diagnostik s velmi lidskym pristupem, ochotny vzdy pomoci a pro sve pacienty udela maximum. Dekuji, dekuji, dekuji!

Umístění: Medical Care Center Jiný

Doktor cunta jestli se mu da říkat doktor chova se hrozne vubec neleci pacienta a je drzy a hruby a neprofesionalni vse resi cajem s citronem po telefonu aniz by cloveka vydel

Umístění: Medical Care Center Nemoc a doporučení k hospitalizaci

Pan Mudr.Cunta není jenom výborný člověk se srdcem ❤️na pravém místě,ale i výborný lékař.
Ve všem poradí a lidský vysvětlí.
Jen moc rád že ho tady máme.
Děkuji, Opavsky Libor.

Umístění: jiné místo konzultace

pan doktor Čunta Vladimír je fenomenální lékař, jeho přístup k pacientovi i kolegům má zvláštní, jemu vlastní, nádech břitkého humoru, diagnosticky a léčebně nikdy neselhal, nikdy nikomu "neleze někam", vždy zpívá svou vlastní písničku, proto je originální a tak vzácný. tomuto lékaři absolutně důvěřuji a nesmírně si ho vážím jako člověka. marcela dikeocha