Zámeček Malvazinky
U Malvazinky 7, Praha

Psychiatrické konzultace, psychoterapie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

U Malvazinky 7, Praha

Zámeček Malvazinky

• psychoterapie

Umístění: jiné místo

Profesionální, empatická, hodná, nesoudí, poslouchá, poradí, je chápavá, vzdělaná a připadá mi, že se neustále sebevzdělává dál. Nikdy mi neřekla nic, co by mě zranilo nebo mi zhoršilo den, vždy naopak. Je to nejlepší psycholožka/psychiatrička, kterou jsem s mohla prát.

naslouchající, přijímající, snaživá a chápavá paní doktorka. Byly nějaké neúspěšné pokusy předtím, ale u paní doktorky Šťastné jsem zůstala. Nejvíce se mi líbí, že bere ohledy na mé názory ohledně léků, které zkouším.

Velmi citlivá a empatická lékařka, doporučuji na terapii.

Paní doktorka dokáže poskytnout nadhled, uklidnit a velmi dobře odhadnout vaši situaci a její pravděpodobný vývoj.

Paní doktorka je profesionál, pečlivá a zároveň empatická.Doporučuji na terapii.

Výborá lékařka, obdivuhodný člověk, profesionálka, výborná odbornice.

Je naprosto skvělá!

Velmi dobrá psichiatrička, moc mi pomáhá.

Doporučuji na terapii. Paní doktorka je empatická, působí hodně uklidňujícím dojmem.

Velmi dobrý přístup, odbornost na vysoké úrovni

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravim vas, prosim pekne, obracim se na vas s dotazem.
Je mozno brat antidepresiva a kojit? Konkretne Miraklide 5mg denne, lecena socialni fobie, uzkosti? V minulosti pokus o vysazeni leku vez dohledu, 3 mesicni pracovni neschopnost...Muj psychiatr tvrdi po porodu vysadit, porodni asistentka v obdobi sestinedeli rozhodne nevysazovat, gynekolog navrhuje zastavu laktace a ja bych tak strasne rada sve miminko kojila pokud to bude mozne.
Rada bych vedela nazor dalsich odborniku. Dekuju

Dobrý den, dávka antidepresiva kterou berete je malá, je pravda, že antidepresivum přestupuje do mateřského mléka ale stejně tak je nyní dítě vystaveno nějaké dávce, protože antidepresivum je v krevní plazmě. Doporučuje se nakojit a vzít antidepresivum před nejdelším spánkem miminka. Dle mého názoru a zkušenosti mých pacientek lze s takovou dávkou antidepresiva kojit. Zastavit laktaci je zbytečné, v mateřském mléce je antidepresiva méně než v krevním séru. A pro dítě je důležitá klidná a spokojená maminka, která bere malou dávku antidepresiva.

MUDr. Vilma Šťastná

Dobrý den, lze užívat AD Elicea s Harmony Caps? (Just) . Děkuji. Jana

Dobrý den, užívání L-tryptofanu současně s antidepresivem se nedoporučuje pro riziko serotoninového syndromu.

MUDr. Vilma Šťastná