Lidická 24, Brno-střed, Brno

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí, děti od 6 let

Psychologické konzultace osobně/on-line • Od 1 200 Kč

Konzultace v nestandardní čas • 1 600 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

První sezení • 600 Kč

Psychoterapie • 900 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nejčastěji hledané služby

Lidická 24, Brno

Od 1 200 Kč

Lidická 24, Brno

1 600 Kč

600 Kč

900 Kč

Ocitli jste se v náročné životní situaci? Trápí Vás problémy, se kterými už si sami nevíte rady? Nemusíte na to být sami. Poskytuji psychologické konz...

Léčené nemoci

• Seberozvoj
  • Vztahové problémy
  • Psychické zdraví (závislosti, deprese, úzkosti, jiné)
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Soldánová psychologické konzultace osobně/on-line

Po roku a pol spolupráce s pani Soldanovou na sebe vidím extrémne zmeny v spôsobe myslenia či už v súkromnom tak aj v pracovnom živote. Stretnutia môžu byt online i osobne a sú profesionálne a zároveň priateľské. Príjemná skúsenosť, rozhodne odporúčam!

Pani terapeutka je dle meho nazoru clovek na spravnem miste, hodne rychle porozumnela me situaci. Ma rozhled co se i partnerskych vztahu tyce. Snazi se me navest na takovou cestu, aby mi bylo psychicky dobre. Jsem moc vdecna za takovou pomoc.

Paní terapeutka je jednoznačně odbornicí ve svém oboru (a ano, opravdu mám s čím srovnat). Ohromila mě svým obrovským rozhledem, bez přehánění špičkovými znalostmi ze svého oboru a neustálou chutí se vzdělávat a zlepšovat své služby.
Především si jí ale vážím za její lidský, chápající a pozitivní přístup. Vždycky jsem zde dostala, co jsem aktuálně potřebovala: pozorné vyslechnutí, laskavé vedení a především tolik potřebný nadhled a humor, který vždy naše setkání pozvedl nad úroveň běžného sezení.
Moc ráda bych paní Soldánovou doporučila, ale bojím se, aby pak ještě pro mě zbylo v jejím nabitém kalendáři místo:-).

Umístění: psychoterapie

Pani psychologička mi veľmi pomohla pri prekonávaní úzkostných stavov. Prvá skúsenosť s návštevou psychológa nemohla byť lepšia :) Ďakujem Vám

Za paní psycholožkou jsem se přišla poradit ohledně úzkostí svojí dcery (9 let). Během našeho rozhovoru byla paní Viera velmi empatická a trpělivě mne vyslechla. Dala mi spoustu praktických doporučení, jak s naším problémem pracovat. Ze schůzky jsem odcházela mnohem klidnější a s nadějí, že je naše situace řešitelná. Rady paní psycholožky se snažíme aplikovat a opravdu to funguje, dcera je na tom už mnohem lépe.

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Soldánová

Paní psycholožka je milá a příjemná, ale první sezení se mnou a synem probíhalo v podivném duchu, kdy se synem téměř nekomunikovala. A hned na základě toho dokázala posoudit synův stav, načež jak jsme zjistili jinde, zcela podcenila jeho problémy.

Paní Viera umí naslouchat. Snaží se do problému vcítit a dobře člověka nasměrovat.
Sezení s ní mi pomohlo se popasovat s těžkou životní situací.

Paní psycholožka dokáže ochotně rozebrat jakýkoliv problém, nebere nic na lehkou váhu. Mohu vřele doporučit. :)

Paní Soldánová je skvělá, její způsob naslouchání a snaha pomoci je opravdu obdivuhodná! Mockrát jí děkuji!

Pani psychologička je naozaj skvelá. Veľmi mi pomohla v období, keď som nevedela ako a kam sa pohnúť. Vždy som z jej strany cítila pochopenie a skutočný záujem a vždy som odchádzala s čistejšou hlavou a plánom na ďalšie dni.