Veterinář Praha

• „Hned po první návštěvě jsem měla dobrý pocit, že jsem se s kočičkou dostala do těch nejlepších rukou, co jsem mohla. Paní doktorka je velmi příjemná, všechno vysvětlí, poradí, "pacientům" se věnuje s láskou a ohleduplností. Na paní doktorce je vidět, že má ke svému povolání vztah a na čtyřnohých klientech jí záleží. V neposlední řadě je také průhlednost ošetření. Na účtu máte vypsané vše, jaké léky podala a v jakém množství. Jsem maximálně spokojena a vděčná, že nás paní doktorka ujala. Více

Koněvova 1964/210, Praha Mapa

Veterinární klinika ABC

• „Pan doktor Jančík je jedním slovem prostě skvělý! Přesný, precizní, pozorný, využívá různorodé způsoby léčby, milý, lidský, zvířecí.... Více

Trabantská 270/3, Praha Mapa

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Čistec 14, Přestavlky u Čerčan, Praha Mapa

PRAHA a okolí

• „Nebýt paní doktorky, už by asi moje sluníčko -kočička Tvajlinka nebyla mezi živými. Nikdy neodmítne, snaží se vždy maximálně pomoci , váží si každého pacienta ke každému přistupuje jako k vlastnímu. Tvajlinka i já Vám mnohokrát děkuji za za záchranu života. Více

nám. TGM 107, Smečno Mapa

Veterinární ordinace Smečno

• „Za 15 let nejlepší veterináři, ke kterým chodíme. Pečlivé, šetrné a opravdu odborné ošetření, s vyčerpávající konzultací. Výborně zacílená léčba a volba léků. Velkou výhodou je, že jsou často v ordinaci dva a případně spolu problém konzultují. Jedním slovem pro mne PÁNI DOKTOŘI. Navíc nejsou předražení. Docházíme se psem a morčetem. Oběma už zachránili život. A teď v hodně pokročilém stáří život prodlužují , aby zvířata byla co nejvíc v pohodě. Dojíždíme za nimi přes půl Prahy, ale nikdy bych už neměnila. Více

Na Bendovce 214/18 Bohnice, Praha Mapa

veterinární ordinace MVDr. S. Nagyová a MVDr. Ľ. Nagy

• „Nejlepší klinika, kde jsem kdy byla, jak pan doktor, tak personál sestry, postarali se mi o pejska, jak nejlépe mohli. Zvládnutá velmi náročná operace - zlomenina kosti, zadní nožičky pod kyčlí, je to Čivava, tak to je asi náročné, v jiné klinice bych nevěřila, že to dopadne dobře, také si ji tam nechaly navíc, když měla velké bolesti a daly jí na kapačky, opravdu se o ni staraly, aby vše dopadlo dobře. Takže upřímně s klidným svědomím jedině doporučuji tuto kliniku, mám po všem pořád skvělý a hodně dobrý pocit a že jsem udělala dobře a tady po vašich názorech, jsem pana doktora navštívila. Pan doktor je starostlivý, empatický, milý, ochotný, profesionál a sestřičky velmi úslužné. Více

Bořivojova 11, Praha 3, Praha Mapa

Veterina Fénix

• „K panu doktorovi chodím už asi 25 let a nikdy jsem nebyla z jeho přístupu a zásahu zklamaná. Nyní k němu chodíme již se 4mi psy a víme, že mají tu nejlepší péči. Kdykoliv se objevil nějaký problém, dokázal pomoci, poradit, narovinu řekne co má a nemá smysl, necpe hned drahé léky nebo operativní zákroky, ale řekne Vám všechny možnosti a svůj názor a nechá na Vás, ať zvolíte. Za mě naprostý profesionál, nearogantní sympaťák a člověk, kterého jeho práce opravdu baví, i když jsou u něj stále fronty a telefony zvoní co chvíli. Má zvířata opravdu rád. Nedám na něj dopustit a mohu jen doporučit....což ostatně také dělám :-) Takového lékaře by si přál i leckterý lidský pacient ;-) Více

Na rozvodí 1540/9, Praha Mapa

• „Skvělý přístup ke zvířatům, velmi pečlivá lékařka a milý a ochotný personál. Jako bonus příjemné prostředí a žádné dlouhé čekání. Více

Úvalská 1222/32, Praha Mapa

MVDr. Martina Načeradská

• „Nejlepší veterinářka na potkany a nejen na ně,je skvělá svým přístupem i znalostmi.Super super super

Orebitská 636/10, Praha Mapa

Animal Hope s.r.o.

Kastrace

od 1 450 kč

• „Vracím se v historii, protože je to už poměrně dávno. Jezevčík Matěj měl nesnesitelné bolesti. Byl prohlédnut a následně léčen na jedné pražské klinice. Léčba byla bezúspěšná, bolesti se stupňovaly do té míry, že pejsek dostával obden injekci morfinu a kromě dalších léků i prednison. Vzhledem k tomu, že pan doktor Kubát na této klinice předtím pracoval a měl tam velmi dobré jméno, bylo mi lékařem kliniky doporučeno obrátit se právě na něho, jakožto výborného diagnostika. Ještě tentýž den jsme MVDr. Kubáta navštívili a jeho prvotní diagnóza podle popisu obtíží a RTG snímku se potvrdila následnou myelografií. Bylo nutné vysadit prednison a cca po týdnu až 10 dnech následovala operace krční páteře na jiné klinice, ale za asistence pana doktora Kubáta. Následná péče už byla jen a jen v jeho režii. Nepoznala jsem lepšího veterináře a za záchranu mého Matěje mu nikdy nepřestanu být vděčná. Rovněž tak za jeho úžasný přístup ke zvířecím pacientům a jejich páníčkům. Bohužel jsem se odstěhovala z Prahy a mám už jiného pejska. Lékaře podobných kvalit ale hledám marně. Vlasáková Více

Hrusická 2616/3, Praha Mapa

• „Jsem moc vděčná panu doktory vzal nás i když je státní svátek a zachránil život mému dvou měsíčnímu štěňátku a vše my podrobně vysvětlil byl milí a nebyl ani trosku nepříjemný jsem strašně panu doktorovi vděčná Více

V Koutech 9, Benešov Mapa

MVDr. Alois Láznička

• „Pan Srba je super veterinář , vše objasní a snaží se udělat vše co jde. Děkujeme za přístup který je úžasný a umí to se zvířaty. Více

Do Čertous 2634/7, Praha Mapa

Veterina-Praha

• „Pan doktor je výborný praktik se skvělým empatickým přístupem nejen ke zvířecím pacientům. Mám několikáté zvíře , konkrétně psa a vždy byla léčba úspěšná se skvělým výsledkem. Více

Werichova 947/1, Praha Mapa

• Veterinář, Psycholog, Diagno… stik Více

„Pan doktor Skácel je specialistou ve svém oboru. Mám 15letého kokršpaněla, kterému několikrát zachránil život. Je to lékař s bohatými zkušenostmi, intuicí a darem od Boha léčit zvířata. Měla jsem možnost porovnat s dvěma dalšími veterinárními lékaři v době jeho nemoci, ale vždy jsem se s důvěrou vrátila zpět k MVDr. Skácelovi. Kromě vědomostí, kterými disponuje, pracuje srdcem...Své miláčky má rád a s láskou pečuje o jejich zdraví. Je precizní, poctivý. Vřele pana doktora doporučuji. Bez jeho pomoci by můj kokršpaněl už nežil... Lidé někdy zapomínají na to, že i jejich miláčci mají vyměřený čas zde na světe. Pokud má zvíře ze světa odejít, může se veterinář snažit jak chce, nezachrání ho, protože nastal jeho čas ..Nezapomínejme na to...Ceny pana doktora jsou naprosto v normě a adekvátní k jeho veterinárnímu umění. Doporučuji...Bc.Monika Plocová Více

UKanálky 5, Praha Mapa

Veterinární ordinace

• „chodime k panu doktorovy šimovy terve rok... ale jsme velice spokojeni snazi se vzdy pro pejska udelat vse co je v jeho silach... srasne nasemu pejskovi pomaha... mame krizence ceskoslovenskeho vlcaka a zlateho retrivra a loni v lete mel zlomene tri prstiky na predni pacce a pak doktor udelal vse proto aby se nozicka uzdravila ale ted nas ceka operace ale s tou se dalo pocitat, proste dela vse pro to aby zvire ktere osetruje odeslo z ordinace nejlepe zdrave jako rybka... :D Více

Krynická 489/4, Praha Mapa

VETERINÁRNÍ OŠETŘOVNA - MVDr. VLÁŠEK A MVDr. ŠÍMA

• „MUDr. KLAUS úžasný doktor. Chodím s civavami pouze k němu. Dělal civavkam kastrace, ockovani i léčil různé neduhy . Vždy úžasný a profesionální přístup. Kdykoli pořadí i po telefonu když je potřeba. Velice milý a ochotný pan doktor. Chodím k němu velice ráda. Mohu jen doporučit. O cenách za výkony bych asi psát neměla, ale opravdu jsem ráda, že si jeho služby může dovolit i normální člověk protože oproti jiným veterinárním ordinacím jsou ceny mnohem, mnohem přístupnější. Děkujeme pane doktore Více

Slánská 1637, Kladno Mapa

• „K paní doktorce chodím už 13 let s psouny prériovými. Považuji ji za velkou odbornici na tato zvířata. Zázraky neumí, ale už mnohokrát se stalo, že jsem přinesl psouna, který byl na umření, a ona ho dokázala vyrvat hrobníkovi z lopaty. Za největší majstrštyk považuji úspěšné odstranění zhoubného nádoru štítné žlázy, po kterém ten psoun žil ještě dva roky a dožil se tak rekordního věku. A když přeci jen neví, na rovinu to přizná, a případně doporučí návštěvu jiného veterináře. Více

Běhounkova 2530/59, Praha 5-Stodůlky, Praha Mapa

Veterinární klinika Na Hůrce

• „S paní doktorkou jsme zatím řešili všechny zdravotní problémy našeho zakrslého králíčka. Všechny paní doktorka k naší spokojenosti úspěšně vyřešila. Doktorka je opravdu milá, její vystupování vůči nám i vůči našemu králíčkovi bylo vždy velmi pozorné. Není problém se na cokoliv zeptat. A jak se píše v názorech ostatních, ceny byly pokaždé velmi rozumné. Veterinu PAC a paní doktorku můžu všem doporučit. Více

Na Hlídce 22, Praha Mapa

Veterinární centrum PAC - veterinární ordinace

• „Pořídili jsme si dva pejsky a od začátku chodíme pouze k panu Řehákovi. Není důvod měnit. Se vším poradí, je ochotný, spolehlivý a hlavně profesionál! Maximální spokojenost, doporučujeme! 10/10! Více

Janovského 978/9, Praha Mapa

• Veterinář, Praktický lékař, … Chirurg Více

1 názor

„Nejlepší doktorka :) Vždycky se o naše zvířátka postarala a dokonce i přijela na kontroly k nám domu.

U Sanatoria 14, Praha Mapa

MVDr. Veronika Bejblová