Adresa

Praktická lékařka
Cejl 42, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Paní doktorka Přibylová je vstřícná a chápavá, má starost o pacienty nepodceňuje jejich názory. Komunikuje velmi dobře jak emailem tak i telefonicky i na sms. Na prohlídku je možné se objednat předem a objednaní jsou přednostně a rychle vyšetřeni. Nic nepodceňuje a odesílá včas ke specialistům, takže splňuje vše, co obecná lékařka má mít.

J
Ověřený profil

Paní doktorka nerespektuje ordinační hodiny, její přístup je alibistický a k obyčejným lidem laxní, hraníčící až s arogancí.Zapomíná také věci, které slíbila a analytický přístup ke složitější lékařské zprávě pacienta je jí cizí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil

K praktické lékařce Přibylové chodím již desítky let a jsem spokojený. Chodím k odborným lékařům, které mě ona doporučila. Ti mne diagnostikovali v roce 2010 nádor v močovém měchýři a dopadlo to, i díky jí, dobře.


Ověřený profil

U paní dr. Přibylové oceňuji vstřícnost a chápavost a zájem o věc. Ač jsem laik, přece jen mám srovnání se svými předchozími lékaři a mohu tak říci, že dr. Přikrylová má starost o pacienty nepodceňuje jejich názory. Přitom je velmi věcná k dlouhému zdržování a prodlevám nedochází. Komunikuje velmi dobře jak emailem tak i telefonicky (odpovídá i na sms). Na prohlídku je možnsé se objednat předem - takoví pacienti jsou pak odbaveni přednostně a na čas. Dobrá je i práce s pacienty v čekárně. Horší případy jdou dříve, lehčí později. Menší negativum je odchod sestry (patrně odešla do důchodu), což se stalo cca v půli roku 2010), nahradila ji o něco mladší, blonďatá, která postrádá dobré komunikativní a citlivé jednání své předchůdkyně. Celkový dojem z ordinace dr. Přikrylové však zůstává velmi dobrý.


Jsem v peci doktorky Pribylove vice, nez deset let. obcas musim cekat na vyrizeni pacientu prede mnou. Celkem logicke, ze i oni maji sve problemy k reseni. Nektere prispevky nize se daji opravdu oznacit za impotentni, resp. bezohledne. Doktorka Pribylova vysetruje a posloucha pacienty. Vse zabere svuj cas. Kdyz to zde ctu tak citim zodpovednost za zdrzovani pacientu v cekarne, protoze i ja se chtel kolikrat sverit se svymi problemy. Neznam jinou obvodacku ktera by mi zvedala mobil i vecer nebo dokonce za mnou i prijela.

Kdyz si uvedomime, ze "nobody is perfect" pak je doktorka Pribylova uply poklad!


Ako doktorka je velmi dobrá, príjemná.ALE sestrička je nepríjemná, až drzá, kůli nej už som odišla z ordináce so slzami v očiach. Pracujem ráno od 8:30- 18:30 v obchode každý den, nemám čas v čakárni vysedávat 3-4 hodiny, ale musím, protože vraj doktorka ma musí prohlídnout aj ked nemocná nie som. Ja som nabídla tých 30 kč, (som presvečená, že ide im len o to)aby ten recept (omeprazol) mi predepsala bez návštevy aby som ráno stíhla do práce. Tak neexistuje! Dneska pojdem znovu, musela som vybrat volno kůli tomu, asi prídem domov už aj so svojou zdravotnou kartou a budem hladat iného, ohladuplného lékára s príjemnou sestričkou!!!!
Marta


Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem!!!My jsme s paní doktorkou Přibylovou velmi spokojeni, je obětavá, starostlivá, pečlivá a vždy ochotná vyslechnout naše problémy. A že jich máme!!! 70 seniorů v péči pí. doktorky


Jsem spokojena s objednáváním u paní doktorky a taky s komunikací. Objednávání je velice příjemné


S paní doktorkou jsem velmi spokojena


I

Velmi dobrý přístup k pacientům,velmi dobrá diagnostika,mimořádná odpovědnost při léčení


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání