Masarykova 32/339, Opava
Praktický lékař gynekolog (mapa)

Velmi dobrá gynekoložka, jsem spokojená, a nemám co vytknout. Dobrý přístup k pacientkám a nikdy nebyl žadný problém :)

Dobrý den, byla jsem tento týden na nepříjemné výměně antikoncepčního tělíska, při které jsem byla velmi nervózní. Paní doktorka a stejně tak sestřička si se mnou neustále mile povídaly, povzbuzovaly mne a má nervozita pomalu opadávala a nepříjemný zákrok proběhl ve velmi příjemné atomosféře a zcela bez problémů, za což oběma děkuji a mohu jen chválit a doporučit. L. Iglárová

Doporučuji! Chodím k paní doktorce 5. rokem a vždy vyšetření provede svědomitě. Při problému vždy poradí.

Sestřička je velmi milá a pozorná. Paní doktorka si vždy všimne kdy musím jít znovu na prohlídku a připomene mi to, vždy všechno vysvětlí a na všechno se ptá. Moji mamce dokonce léčila angínu když jedna jistá paní doktorka z Hradce nad Moravicí nebyla schopna, nechápu jak někdo může napsat , že nemá lidský přístup.

Dobrý den,přečetla jsem si tu mnoho hodnocení,a nevím co si myslet...chodím k paní doktorce už pár let a za sebe jsem spokojená...a to i s řešením několika problémy které jsem měla...je pravda že je tichá...ale jinak milá a profesionální...i ochotná...a nečekala jsem víc jak 15 min. než jsem přišla na řadu.Opravdu záleží asi na lidech a chování druhých...hold si asi všichni padnout do oka nemůžem...

Přečetla jsem si všechna hodnocení a nevím, co si mám myslet. Dnes jsem v důchodovém věku a k paní doktorce chodím od jejich začátků. Měla jsem spoustu problému, v těhotenství a při přechodu. Nikdy se nestalo, že by byla paní doktorka nepříjemná a to jsem byla u ní skoro pořád.Někdy hold člověk musí počkat a to právě proto, že některý pacient potřebuje větší péči a potom jsou skluzy. Já sama jsem byla v ordinaci někdy i dvacet minut a to proto, že důkladně vyšetřovala a uvažovala co nasadit, aby se léky, které beru na jiné choroby neboxovaly.Chodí k ní i dcera a snacha/zrovna minulý týden jsem hlídala vnuka a do hodinky byla zpět a spokojená/.Myslím si, že je to hlavně v lidech a sama jsem se přesvědčila, proč jsou jiné čekárny prázdné a pacienti nemusejí čekat.Takže děkuji paní doktorko za vše a paní Štenclové také.

Paní doktorka vždy přistupuje profesionálně. Je velmi příjemná,
ochotná zodpovědět jakýkoliv dotaz. Jsem velmi spokojená, neměnila bych.

velmi dobry gynekolog

Myslím, že kritika není na místě. Pokud se jedná o časový skluz, tak lékaři jsou taky jen lidé...... Pokud se jedná o nekomunikativnost, je na místě otázka, zda měla proč komunikovat. jestliže nebyla komunikativní pacientka, asi bych taky nebyla výřečná :-). A taky tadl padla náražka, že málo sono.......sono hradí pojišťovna pouze 3x za těhotenství, kdo chce víc, nechť si zažádá a zaplatí..... neznalost neomlouvá, pokud neznáte fakta, proč se hned do někoho navážet. Já zde odnosila obě děti a spokojenost s péčí sestry i paní doktorky, komunikativnost dostačující, vybavení bych řekla nadstandardní, nic zastaralého.....Samozřejmě každý má jiné gusto a je po vůli každého, zda je spokojen či změní lékaře....já spokojená jsme :-)

spokojená s přístupem paní doktorky, vybavenosti ordinace a nejúžasnější sestřičkou! Poplatky? Zkuste si někdy všimnout, že narozdíl od ostatních doktorů, paní doktorka zdokonaluje vybavenost své ordinace. A rozhovory mezi sestřičkou a doktorkou snad nejsou zakázané. Jsou to taky jenom lidé, né žádné stroje. P+V