Sam. ordinace PL - stomatologa
Bělehradská 321, Pardubice

šla jsem k paní mullerové, protože měla zástup za mou paní doktorku a už nikdy více..chtěla jsem pacienty v čekárně varovat ať raděj utečou.
na zarovnání plomby jsem musela jít k jiné paní doktorce..protože paní mullerová mi řekla, že už mi to zarovnávat nebude..že už mi tam nic vadit nemůže..
a jdu po týdnu na předělání..protože mi tam zřejmě kaz nechala..protože když jsem se jí zeptala jestli tam byl kaz..řekla..asi, já nevím:-) v dobrém..s vrtačkou to neumí..jeslti někdy uměla..a měla by jít do důchodu.v dobrém

Paní doktorka je skvělá a výborně to zvládá s dětmi, moje vnička se k ní těší! Nechápu ty negativní komentáře.

dobry den ,muzu se zeptat do kdy ma pani doktorka dovolenou...?

Chodím k paní dr. vždy mě opraví co má a když neví tak ji povim kde mě tobolí a jde se na rtg atd....pokecáme .....normální zubař co dodat :)

Chodím k paní doktorce už přes 20 let a naprostá spokojenost. Je to profesionál. A má pěkný obrázek nade dveřma, ještě že tam většina malých dětí nedohlédne:-D

Nikdy jsem s paní Dr.neměla žádný problém,vždy vše udělá,pokecáme spolu a ještě se i zasmějem :)

Chodila jsem k paní doktorce od základky a i když už roky chodím jinam, mám stále téměř panickou hrůzu ze zubařů. Takový příšerný přístup jsem ještě nikde nezažila. Také mám zkušenosti s tím, že mě to prostě bolet nemůže... Jednou tam byl se mnou manžel a hodně se divil. Do té doby si myslel, že si to přibarvuji. Pak viděl, že je to bohužel realita.

Tak já ji musím vychválit.Přešla jsem od starší paní Dr,která si ráda povídala a moc nespravovala.Tato paní Dr.je takový"drsňák" ale na správném místě.Své práci rozumí a vykonává ji velmi dobře.A s našimi dětmi to opravdu umí,dle mého=PROFÍK!!!!!!

Strašný, ještě teď mě děsí noční můry. Tahle "paní doktorka" má na starosti obvod ZŠ Pol. III, já jsem z ni měl hrůzu a mají z ni hrůzu děti i dnes. Nelidský přístup k pacientům a převážně k dětem, její specialita je, že nedává injekce před bolestivými zákroky. "tohle tě přece nebude bolet" "budeme počítat, jedna, dva, tří, čtýýýýřííííííííííí, pěěěěěěěěěěěěěět" Už nikdy.

Ikdyž někdy až přepečlivá, myslí to s pacienty dobře. Doporučuji.