Ordinace praktického a dorost. lékaře
Spáčilova 6a, Brno

Umístění: Ordinace praktického a dorost. lékaře Jiný

Tragedie, MUDr. tam věčně nebývala, odmítla mně uzavřít neschopenku s tím, že jsem od ní někam přepsán. Kromně emailu nekomunikovala a když jsem došel v její ordinační době neohlášen, ač tam nikdo nebyl, řekla , že teď prostě neordinuje.
Přešel jsem jinam, samozřejmě za 3, nebo 4 roky nestihla poslat zdravotní dokumentaci.

Umístění: Ordinace praktického a dorost. lékaře Jiný

Paní doktorka je vynikající odborník, chodím k ní mnoho let a nevyměnila bych ji. Rodinní příslušníci k ní chodí taktéž a jsou velmi spokojeni.

Na to, aby dávala razítka na propustky, nepotřebuje mít MUDr. Bohužel nám tato paní dělala pravidelné pracovní prohlídky, na které nás posílal zaměstnavatel. Pečlivě si sice prostudovala zdravotní kartu, kterou jsme museli donést od svého PL, někdy i do druhého dne si ji nechala. Ale tím pečlivost skončila. Místo, kontrolovala opravdu důležité a práci ovlivňující zdrav. záležitosti, tak se vyptávala na nesmysly. Výsledky vyšetření moči, to se člověk musel dožadovat. Pokaždé na mě paní doktorka působila, jako by byla smyslů zbavena. Nikdy jsem takový přístup nezažila. Při objednávání na pravidelnou prohlídku kvůli práci neobjedná na odpoledne, i když tu dobu sdělila zaměstnavateli, že tam můžeme zavolat a objednat se. Ale vypsat papír, že si vzala peníze za prohlídku, to umí bravurně.

Zdravím paní doktorku, jsem velmi rád, že se mohu u tak vynikající lékařky léčit. Přeji všechno nejlepší do nového roku a děkuji za všechnu její péči, trpělivost, profesionální přístup.
ing.Honza

Děkuji paní doktorce za vynikající péči, chodíme k ní celá rodina již několik let, manželovi zachránila život děkuji.

k této lékařce jsem docházela pár let a protože již nejsem nejmladší, mohu zodpovědně říci, že patří k mým nejhorším zkušenostem s lékařskou péčí vůbec.
Předně diagnóza - stanovuje je ji "od oka", něco jako výtěr z krku nebo krevní odběr u ní neexistuje, a to ANI na požádání!! Jak už to bývá, zrovna když jsem docházela k Mudr. Kosíkové, měla jsem velké zdravotní problémy - ochromující křeče v podbřišku. Její léčba? Diazepam, Lexaurin - prý jsem na nervy... Po půl roce její léčby, kdy problémy neustávaly a já už byla naprosto vyčerpaná, jsem se naštěstí dostala do nemocnice (přes známé) kde mi udělali gastroskopii a kolonoskopii (na toto vyšetření mě Mudr. Kosíková ODMÍTALA poslat i na moji opakovanou žádost, zato k psychiatrovi mě pakovala ihned). Výsledek? Mám vzácné onemocnění, které se projevuje právě těmi vysilujícími křečemi v břiše a konečně jsem dostala léky, které se budou brát DOŽIVOTNĚ a tudíž nechápu přístup paní doktorky jakožto zasvěceného odborníka. Musela přeci znát souvislosti. I ta její rada, že křeče jsou způsobované záněty a máme s manželem zkusit užívat kondom, mi přijde hodně, hodně, hodně zcestná....
A potom její přístup lékaře k pacientovi. Otřesné. Téměř nikdy není v ordinační dobu ve své ordinaci, doteď má moji lékařskou kartu, kterou mi odmítá vydat. Je neochotná, a očekávat že by mi vysvětlila co se mnou je a jaké mám možnosti, je marné. Přehlíží příznaky a já ji rozhodně nemůžu doporučit, ba právě naopak Vám doporučuji, jestli hledáte OL zkuste to jinde. (téměř jistě to nebude horší ;-) )

Mohu mluvit jen za sebe. Paní doktorka je výborná. Nikdy mne neodbyla a v poslední době mně sleduje a objednává pravidelně, aniž bych to očividně potřeboval. Zřejmě si myslí, že to v mých letech ( 66 ) potřebuji. Vím, že ještě ze staré Zbrojovky jednu věc nemá ráda. Když někdo nedodržuje její pokyny.....

K paní doktorce chodím již dlouhá léta.Taky už nejsem nejmladší a navštěvuji i jiné lékaře. Proto dokážu posoudit jak arogantně se někteří lékaři chovají v dnešní době.Ve srovnání s mnohými jinými i odborníky je velmi dobrá, na mne hodná, nic nepodceňuje.Kdo si nechá napsat neschopenku z důvodu neschopnosti a pak ji tady na portálu zhazuje je podle mne chudák, ne? Taky mi vadí že občas v poslední době není dostupná, ale vím taky, že se vzdělává, i pro pacienty, chodí na semináře,školení atd...Naklonovat se zatím nejde..Komunikace přes internet funguje, kdy si mne objedná v nejbližším termínu. Takže ten, kdo píše na tyto stránky možnost internetu má.Co se týče zapůjčení karty, tak ta se asi nepůjčuje, ne? Myslím, že si můžete udělat jen výpis.Kdo vám půjčí kartu? Věřím, že bych nikde nepochodil.Takže, nesypte jí popel na hlavu a rozhlédněte se kolem sebe !!! Taky, nové koště dobře mete.

Nemám slov. MUDr. Kosíková je naprosto nespolehlivá, stále nemocná bez uvedení záskoku, nikdy není k zastižení na telefonu a mohl bych pokračovat. Absolutně nevyjde vstříc např. se žádostí o zapůjčení mé vlastní karty atp. Na vše píše jen jeden lák - samá antibiotika. A závěrem: pokud od ní chcete odejít, dělá problém s vydáním karty. Od své nové lékařky navíc vím, že nechtěla vydat karty i jiným pacientům! Tuhle taky doktorku nikdy více...

Nemohu doporučit, já budu tuto lékařku měnit. Minulý týden jsem měla akutní problém, doktorka Kosíková měla dovolenou, neuvedený žádný kontakt na zastupujícího lékaře :(( Naštěstí mám kontakty v nemocnici, tak jsem jela rovnou tam a nakonec jsem dopadla dobře. Ale rozhodně ne díky doktorce Kosíkové. A to, že nebere telefony mohu potvrdit, také jsem se už mnohokrát snažila dovolat a ni jednou se mi to nepodařilo. Hodně jsem k ní chodila v době školních let, je dobrá akorát na omluvenky, bez problémů jsem u ní vždy dostala volno na několik dní.