Praktická lékařka
Horníkova 34, Brno

W

čekací doba vždy kolem 1 hodiny - a místo aby Vás doktorka poslala někam kam má, tak pro jistotu s Vámi udělá tipické kolečko po svých známých na rúzných odděleních aby si vydělali dokud žijete a nakonec skončíte v nemocnici - ostatně to tak dělají všichni praktičtí lékaři ale tady to je hrůza .

K paní doktorce chodím bezmála 25 let. Rozhodně nemůžu říct, že by nerozpoznala závažné onemocnění (ledvinovou koliku, zánět mezižeberního nervu atd..), ale je přece jenom člověk se svými klady i zápory. A je třeba rozlišovat i systém, který je ve zdravotnictví nastaven (úhradová vyhláška, kapitační platby atd.) Takže suma sumárum, jsem ráda , že jsem v péči paní doktorky Janečkové a vůbec bych neměnila.
S pozdravem pacientka Lidka :-)

K paní doktorce chodím stejně jako moji rodiče. Na všechno mi píše antibiotika, vloni nepoznala střevní koliku. Čekání je odrazující. Přemýšlím, že si najdu nového praktika.

skvělá lékařka vždy mi pomohla.

S paní doktorkou i sestřičkami (bývalou a současnou) mám dosud jen dobré zkušenosti. Byly vždy milé a ochotné. Paní doktorka se o mé problémy vždy zajímala, vyptala se na různé okolnosti mého životního stylu i výsledky od jiných lékařů. Odborné vyšetření předepsala v případě jakýchkoli pochybností. Když jsem potřebovala neschopenku kvůli nachlazení (v tehdejším zaměstnání jsem totiž potřebovala hodně a hlasitě mluvit), nebyl s tím problém. Líbí se mi, že posílá pacientům pozvánky na preventivní prohlídky nebo přeočkování tetanu, takže si to nemusím hlídat. Dlouhou čekací dobu ovšem potvrzuji, stejně jako doktorčino časté odcházení z ordinace (nevím, z jakého důvodu, proto si netroufám kritizovat). Doporučila bych ji i jiným pacientům, ale mám dojem, že nové pacienty nebere.

Paní doktorka je skvělá, vstřícná a ve všem poradí, je na ní vidět profesionálnost. Jen a jen DOPORUČUJI !!!

K paní doktorce chodím již mnoho let a nikdy nepodcenila žádnou léčbu a vždy mi dala doporučení k dalšímu odbornému lékaři pokud bylo nutno. Po doléčení ještě kontroluje jestli je vše v pořádku přes krev atd. Jsem s její péčí spokojená, doporučuji.

Co to tady plácáte za nesmysly, že například nedá neschopenku na zánět močovýho měchýře??? Zrovna to mám, byla jsem u ní a první na co se mě zeptala jestli chcu neschopenku!!! Tak nevim co to tady žvaníte že nedá na zánět močáku neschopenku!!! Nejsem chlap a neschopenku mi dá bez problému!!! A nemyslím si že její přístup je jinej k chlapům než k ženským!!! Byla sem tam s mírným nachlazením a už mi vypisovala neschopenku!!! A že si jde zapálit jednou za hodinu? No a co? Kdo by nešel!!! Má na to nárok, tak proč by ho nemohla využít!!!

musím se pousmát nad všemi těmi závistivci!!! Jste neuvěřitelní.
Ať si paní doktorka jezdí na kolik dovolených chce, žijeme v demokratickém státě a každý máme své koníčky. Pokud žádné nemáte, lituji vás.
Většina z nás měla možnost studovat a stát se lékařem, politikem, právníkem apod. a jezdit si také po světě. Každý je strůjcem svého štěstí.

K tématu, že se paní doktorka chová jinak k mužům, než k ženám... zajímalo by mě kolik žen, co toto tvrdí, bylo u paní doktorky v převleku muže, aby to mohlo posoudit na vlastní kůži. Netvrďte, že z doslechu, toto je přece velmi individuální posouzení a každý má jiné nároky a potřeby.

Nechápu jak někdo může napsat, že si jde "klidně" paní doktorka každou hodinu na přestávku. Proboha, vždyť to je snad v pořádku, ne? Má na to nárok, nehledě na to, že sedí u zobrazovací jednotky a to má mít každou hodinu přestavku. Jak často si děláte v práci přestávku vy, co toto píšete? Ano, občas se stane, že v době chřipkových epidemií čekáte v čekárně déle, ale to také svědčí o tom, že má paní doktorka spoustu pacientů, kteří k ní důvěru mají.

Vždy jsem se setkala s příjemnou náladou, jak u paní doktorky, tak u sestřičky. Myslím, že jsou obě profesionálky a mají lidský přístup. MF

je pravda, že paní doktoru znám velmi dlouho, jako člověk je velmi milá, ale moje zkušenost s vážnější věcí, než běžné rýmy také nebyla dobrá. Měla jsem uraz hlavy a po tom, co nebyla přítomna neurolozka v poliklinice jsem dostala lexaurin, abych se vyležela.. po týdnu jsem skončila v nemocnici, kam mě odvezla rodina, s otřesem mozku a zhmožděnými třemi obratli. Chyby můžou udělat všichni, ale ... Je pravda, že v čekárně mají přednost "méně nemocní" co si jdou pro "jenom recept"apod.. Sestřička je velmi milá!