Psychiatrická ambulance
Sokolská 37, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Ordinace šílená. Všude bordel a prach, doktorka sotva vidí do PC přes hromady šanonů a časopisů na stole.
Paní doktorka na první návštěvě působila empaticky. To byl ale jen první dojem. Chodila jsem k ní přes rok. Hned mi napsala prášky které mi nepomáhají, polovinu mé diagnostiky řešit nechce... a když, tak pouze medikací. Když mě vyslechne, zesměšňuje mé problémy. Její rady a teorie jsou nepodložené a zcestné. Její řešení na vše je že, dřív to bylo horší, lidi v Turecku se mají hůř, na Ukrajině bych nepřežila, nemám si na co stěžovat, že jsem rozmazlená generace. Myslím, že pokud chcete psychiatra, který umí jen předepisovat prášky, jste tu správně, předepíše vám pravděpodobně úplně cokoliv. Pokud hledáte dobrého doktora, jděte jinam, pokud hledáte někoho kdo rozumí své práci, je empatický, umí vám poradit... jděte jinam. Já posledních pár sezení odcházela v mnohem horším psychickém stavu než jsem přišla, často mě i rozbrečela.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka zlehčují vaše problémy, dozvíte se že jste z rozmazlený generace, ať se nedivím že vás v okolí nikdo nechápe, že se jen litujete a vaše problémy jsou nic s jak cituji ,,válkou na ukrjaině”. Aniž by o mě cokoliv věděla, naznačila, že moje problémy jsou nic oproti problémům její generace. Tečku tomu dala, když jsem se rozbrečela a řekla mi, že až se přestanu litovat a začnu pro svou situaci něco dělat ( podle ní je jediné řešení skupinový stacionář), tak se aspoň od lidí dozvím jak hrozná jsem.. protože mi to moji blízcí samozdřejmě neřeknou. A nerada bych opomenula, že přesto že o mém osobním partnerském vztahu nic neví, tak mi řekla, že jsem partnerský a emocionálně nevyspělá. A pokud mám problém a nebaví mě život, ať to vemu do svých rukou. (Vyložit si to jak chcete)… odcházím v šoku.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorku jsem navštívila po doporučení a můžu říct že super. Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné,doktorka je empatická a chápala mé problémy bez odsuzování. Nasadila medikaci s kterou nemám problémy jako v minulosti. Za mě můžu jen doporučit

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Nejdříve mě vyděsili zdejší recenze, ale paní doktorka je naprosto skvělá. Není dokonalá (ale to nikdo). Občas plácne nějakou hloupou, nepodloženou poznámku, nebo teorii, která mě vytočí, ale ze všech psychiatrů, které jsem měl, je nejlepší. Je to takový zlatý střed mezi psychiatry. Někteří psychiatři vůbec nemluví, jen poslouchají a píšou léky. Někteří psychiatři jsou až moc drzý a arogantní. Ona je opravdu vyvážená. Jsem u ní spokojený a mám k ní důvěru. Je to hodná paní. Je ale pravda, že jsem u ní jen půl roku, takže uvidím, jak to bude dále.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Za mě naprostá spokojenost. Paní doktorka i sestra jsou velmi milé. Oceňuji přístup k pacientovi a upřímnou snahu pomoci

Zhoršila mi zdravotní stav neoliberálním útiskem. Psychiatr, který káže člověku, který je v podstatě vyřízený státními orgány, narušování základních lidských principů nemá právo dělat psychiatra. to je nejen neprofesionální, ale dovolím si tvrdit i v rozporu s dobrými mravy.

Chybí jim základní principy – pocit jistoty, bezpečí a snadné orientace v prostředí. Člověk je vnitřně vyrovnaný jen tehdy, pokud ví, že mu nehrozí žádné nebezpečí. To bývá stresující. Problémů, se kterými lidmi za námi přicházejí do ordinace, je široká škála, a vždy to souvisí s právě vyjmenovanými základními principy. Pacienty trápí, zda budou mít práci, jak v nezaměstnanosti zaplatí hypotéku, dostanou-li se děti na zvolenou školu… Je toho opravdu hodně. Jan Cimický

S paní doktorkou Haškovcovou mám velmi špatnou zkušenost, a to jak co se týče diagnozy, tak i jejího přístupu k pacientům. V době, kdy jsem vyhledala její pomoc, jsem řešila problémy v práci a jak se později ukázalo, moje intuice byla tehdy vcelku správná a obávala jsem se oprávněně. Nicméně paní doktorka, která očividně nemá tušení, jak to v soukromých firmách chodí, se ke mě chovala jako kdybych byla paranoidní já... a její odborná pomoc byla v silných dávkách chemie a v uklidňování, že si to určitě všechno jenom vymýšlím. Připadá mi, že paní doktorka žije ve skleníku a vůbec netuší, jaký je život za zdmi blázince.... :-( Teď s odstupem je jasné, že jsem naopak tehdy situaci viděla dobře a v podstatě jenom předvídala to, co se nakonec opravdu stalo... to je podle ní paranoia ???

když tady čtu názory, tak je zřejmé, že každý má asi jinou osobní zkušenost. Já sama jsem byla v kontaktu s paní doktorkou několik let a ještě nedávno bych asi souhlasila s tím, že její přístup je vcelku normální a měla jsem pocit, že spolu vycházíme dobře a je vcelku "přívětivá". Proto mě velmi překvapilo, když jsem se pak následně dozvěděla, jakým způsobem o pacientech hovoří, když u toho nejsou a sděluje jejich diagnozy i třetím osobám, které by k takovým informacím vůbec neměly mít přístup - což je podle mého názoru naprosto v rozporu s lékařkou etikou. Myslím, že tedy pokud někdo uvádí, že má zkušenost se zesměšňováním, tak to můžu jenom potvrdit. Naprosto jsem k ní ztratila důvěru a vyhledala jiného lékaře - který mi k mému překvapení stanovil naprosto jinou diagnozu než paní doktorka, takže to vcelku zpochybnilo i důvěru v tomto směru. Věc, která šla řešit pohovorem u psychologa léčila paní doktorka dlouhodobě silnou medikací a myslím, že zcela zbytečně. Celé to na mě působilo ve finále tak, že je pro soukromé lékaře výhodné vsugerovat pacientovi diagnozu a zvát ho na časté návštěvy proto, aby vykazoval výkony :-( Je to můj subjektivní názor a zkušenost - neříkám, že jediný správný, ale já mám prostě zkušenost negativní.

P. doktorka Haškovcová je velmi empatický a vstřícný člověk. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. V žádném případě nesouhlasím s některými názory, výše uvedenými, náznaky ponižování, vysmívání se pacientovi. To vůbec není styl p. dr. Haškovcové. P. doktorka je vždy usměvavá, příjemná a empatická. Vždy mi velmi pomohla!!!
Je to skvělý odborník i člověk!

s paní doktorkou Haškovcovou nemám dobrou zkušenost - předepisovala mi léky, které vyvolávají závislost (Lexaurin, Neurol) a které vlastně vůbec neřešily můj zdravotní stav. Souhlasím s předchozím názorem, že je "vyhořelá" - např. při sezení se stávalo to, že si moji kartu spletla s kartou úplně jiného pacienta a zjistila to až po půl hodině, přičež do karty průběžně nahlížela a vůbec nezjistila, že se každý léčíme s úplně jinými problémy :-(

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Už víc jak přes rok, možná i déle mám zvláštní pocity. Už když mi bylo 7-8 let, pociťovala jsem pocity prázdna, tak strašné pocity prázdnoty a zbytečnosti... Nyní je mám stále a častěji se vrací, trvají asi půl hodiny. Ale jsou tak silné že se buď rozbrečím nebo jak už se stalo chci spáchat sebevraždu. Také se nedokážu soustředit, učit, rozhodovat se prostě nic. Myšlenky jako by létali v mé hlavě a já je nedokázala spojit. Nevycházím celé dny ven, protože se bojím, že mě někdo pronásleduje a chce mi ublížit. Mám deprese a už jsem chtěla spáchat sebevraždu - celkem asi 8 krát. Nikdy se to nepovedlo. Minulý měsíc začali halucinace. Viděla jsem tři lidi kteří se na mně řítili a já se vyděsila a chtěla utéct ale pak zmizeli. Byli pryč nikde nikdo, nic. Pak jsem viděla letícího netopýra ale jenom já. Slýchávám hlasy i když nikdo není v okolí. Jsou v mé hlavě a hádají se, špatně jim rozumím. Někdy mám i takové že je slyším skutečnější jakoby přímo vedle sebe. Pociťuju úzkost a strach - ani nevím z čeho prostě se bojím, nejde to popsat. Jsem zmatená, už takhle nemůžu. Nechápu to, nerozumím sama sobě. Chci křičet!!! Ale nejde to. Bojím se k lékaři, je mi to trapné a navíc co si o mě asi pomyslí .. Je mi strašně, nikdo mi nerozumí, a neví jak se cítím... Děkuji

Nebojte se navštívit psychiatra, může vám pomoci.Je to důležité.

MUDr. Věra Haškovcová

chtěla bych poradit s mým zdravotním stavem. Cca od 12ti let jsem brala antiepileptika valproat kvůli epilepsii. V dospělosti( v 26) jsem je s lékařem vysadila, protože jsem plánovala těhotenství a problémy s epilepsií se mi už nevrátily. Ovšem začala jsem mít pozvolna psychické potíže, což trvá dodnes. Nakonec ještě ani nemám děti, protože se cítím hodně nestabilně. Momentálně je mi 31. Začala jsem být hodně úzkostná, někdy je to až panicka úzkost. Občas mám i depresivní stavy a život se pro mě stává hodně těžký. Na různé podněty, které mi dřív nic nedělaly, reaguji přehnaně, s obrovskými obavami, někdy i neschopností spát. Dost často se nemůžu zbavit vtiravych myšlenek, obav z toho co přijde. Od té doby, co to začalo jsem začala chodit k psychologovi, vystřídala jsem tři, ale je to stále jen udržování, přežívání, nic co by mi pomohlo. Zkoušela jsem i různé podpory formou vitamínů, bachovek, homeopatie, hodně sportu. Ale pořád to v sobě cítím. Nic z toho mi nepomáhá. Už si říkám, že bych měla zkusit nějakou medikaci, čehož se zároveň také bojím. Ale moc ráda bych zase normálně fungovala. Co si o tom myslíte, nebo byste mi poradili? Abych mohla zase naplno žít a mít i tu rodinu?

Bylo by lépe probrat osobně, jste-li z Prahy či okolí, můžete se ozvat. Dr V. Haškovcová

MUDr. Věra Haškovcová