Praktický lékař
Velkopavlovická 25, Brno

Velmi nespokojena! Zhruba rok opakovane anginy... Fleky na mandlich, ale podle pani, co si rika doktorka, to jsou hleny. Teploty trvajici pres pul roku - mam si namacet ruce ve studene vode a nevenovat tomu pozornost..Kolikrat jsem musela "skemrat"aby mi udelala vyter z krku, jak kdybych chtela nemozne.. Po stale opakujicich anginach, teploty i pres uzivani antibiotik jsem zadala testy na mononukleozu. Neuspela jsem. Mam novou obvodni lekarku a ta mi okamzite udelala veskere testy a mam prechozenou mononukleozu a plicni chlamydie. Takze k tehle osobe bych neprihlasila ani psa!!! Natoz cloveka. Rozhodne nedoporucuji!!!

Paní doktorka je velice vstřícná,chytrá a příjemná.Snaží se pacientovi pomoci a i poradit a řešit zdravotní problém.Jsem moc spokojena,chodím k ní x let,přihlásila jsem k ní i moji maminku a jsem štastna,že si jí paní doktorka zaregistrovala a mohu kdykoliv zavolat,přijít a poradit se když je nějaký problém.Sestra je též velice hodná a příjemná.Nikdy jsem neměla žádný problém a proto děkuji paní doktorce i sestřičce.

X

Bohužel i já jsem nebyla s paní doktorkou, natož se sestrou spokojena. Už po třech návštěvách jsem poznala, že to nebude to pravé ořechové, tak se momentálně přehlašuji jinam. Při první návštěvě mě sestra posadila hned vedle použité injekce, tak jsem tedy při první návštěvě nechtěla ,,prudit,, a jen jsem si dávala pozor a nic jsem neříkala. Když si toho všimla, tak se strašným smíchem se mě zeptala, jestli jsem si na jehlu náhodou nesedla.....no, můj výraz zřejmě mluvil za své. K doktorce jsem přišla s žaludečními problémy, které trvají několik měsíců. Dvakrát mě poslala domů s práškama a radou ať se nestresuji, bez vyšetření. Rozhodně nedoporučuji.

Bohužel musím souhlasit s negativním hodnocením paní doktorky.Před 6 lety k ní chodil muj syn,ktery měl zdravotní problémy.Diagnozu mu paní doktorka neuměla určit,ani ho neposlala k odbornému lékaři,i když ji o to žádal.Nebylo mu dobře ,hubl a přidaly se i další zdr.komplikace.Podle paní doktorky byl zdravý protože měl v pořádku krevní testy.Nakonec kvůli zdr.problémum nedokončil školu a až teprve nyní ,když přešel k jiné lékařce se jeho zdr.problémy objasnily -již po jednom ultrazvuku,protože měl z neléčené celiakie poškozené orgány.Radím přehlásit se jinam.Je plno vyborných lékařů.

Paní doktorka s nadsázkou nepozná rýmu od zlomené ruky...ovšem sestra to je unikát!!! smrdí nechutně a odpudivě potem,nese se jak hovno na lopatě,každýho jen buzeruje,poučuje,nepříjemná,arogantní...chtělo by se říci,že má větší slovo jak doktorka sama....

S pani doktorkou jsem moc spokojena. Bydlim uz mimo Brno, ale zustavam stale u ni. Chce od sveho pacienta aktivni pristup, coz me naopak vyhovuje. Clovek vi, ze sport, zdrava strava, spanek,.. je zaklad pro pevne zdravi, ale je fajn, kdyz mu to obcas pripomene lekar. Sestricka je pravda nekdy sverazna, ale je pecliva a ja osobne jsem s ni nikdy problem nemela. Mam to tam moc rada a nemenila bych.

Musím se přidat k negativnímu hodnocení všech. K paní doktorce jsem byla nucená jít jako k zastupují dr. jelikož moje měla dovolenou. Došla jsem k ní s teplotama okolo 39, chrčením na plicích a křečma v nohách. Dr. mi od stolu řekla, že to je jen nachlazení, že průdušky mám čistý. Prý si mám vzít hašlerky!!! a když budu mít teplotu tak paralen a za 3 dny už k mojí dr na kontrolu. Po 3 dnech v horečkách mi moje dr řekla, že na průduškách to ještě není v pořádku... a nejlepší byla ovšem sestřička... neuvěřitelně nepříjemná, protivná, neschopná mi vzít krev. Co dodat, od této doktorky bych se držela co nejdál to jen jde..

Můj dojem z paní doktorky je následující: dokud jí přikyvujete a souhlasíte s ní, je celkem milá (odborné hledisko posuzovat nebudu). Jakmile máte na něco jiný názor nebo po ní nedej bože chcete něco, co ona by si (ale chcete to pro sebe a kvůli svému zdraví, že ano...) představovala jinak, již ta její příjemnost mizí a projevuje se neochota. Něco ve stylu "já jsem váš lékař a vy mě budete poslouchat", aniž by to v daném kontextu mělo nějaký význam nebo váhu.

Sestra je fakt hrozná. Když příjdu, tak mi pokaždé začne něco vyčítat. "Dlouho jste tu nebyl, potřeboval byste jít na krev..." je snad doktorka? Nese se jak h*vno na lopatě, arogantní, zakomplexovaná paní.

Co se týče paní MUDr. mi příjde, že jí je jedno, jak mi je. Důležité je, když zaplatím poplatek za razítka, za návštěvu...

Potrženo, sečteno... hrůza a děs.

Člověk si platí zdravotní pojištění a očekává, že i při "obyčejných" potížích se mu to bude vracet. Jako asi většina - chytla jsem někde nějakou chřipku. Žádné významné příznaky - rýma, kašel, teploty. Tak jsem si sama naordinovala hodně tekutin, čerstvé ovoce, stoptusin na lepší vykašlávání a paralen. Začlo se to ale zhošovat, a k paní doktorce jsem nakonec šla. A hadejte co mi naordinovala? hodně tekutin, čerstvé ovoce a ... ano, změna: ibuprofen. Proti kašli mi žádný kapky neřekla, tekutiny prý zastaví kašel, sníží teplotu a já nevím co ještě. Snad za mě i půjdou do práce... Takže k paní doktorce jedině, když nevíte, že máte pít a jíst :-D