Plastická chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
Plastická chirurgie
Spálená 14/76, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Pan doktor by měl být soudný a neoperovat za každou cenu. Operace, které jsem u něj podstoupila, byly provedeny neprofesionálně, nemluvě o komplikacích, které se nyní snažím řešit na jiných pracovištích. Než se rozhodnete pro jakoukoliv operaci, zjistěte si detailně informace o operatérovi.

S panem Poláčkem mám vynikající zkušenost. Pomohl mi napravit nos, který v mých mladých letech došel ke značné újmě. Nyní jsem se ve 40 letech rozhodl opět vypadat jako člověk, na několikrát zlomený nos nepůsobil při jednání s klienty moc dobře. Proto děkuji panu Poláčkovi za skvělý přístup a dobře odvedenou práci!

S panem Poláčkem jsem měla čest na klinice Laserethetic a nemůžu si odvedenou práci vynachválit. O to víc mě mrzí, že ne všichni jsou s ním spokojeni tak jako já. Podstoupila jsem u něj rhinoplastiku a nemůžu si výsledek vynachválit. Když jsem na rhinoplastiku šla, měla jsem určité obavy, protože se jedná o jednu z velmi náročných operací, u které nemusí být výsledky optimální. Naštěstí vše klaplo a já jsem se sebou konečně spokojení.
Pane doktore, děkuji Vám..! :)

S panem Poláčkem jsem měla tu čest na klinice LASER ESTHETIC. Po dobrých referencích kliniky i pana Poláčka jsem se to rozhodla risknout. Je to velice milý s vstřícný člověk, vše mi vysvětlil a probrali jsme i případné problémy při zákroku. Je pravda, že jsem se rhinoplastiky bála. Pár plastických chirurgů mě již odmítlo s tím, že ji nedělají. Někde jsem se dočetla, že patří mezi nejnáročnější operace a ne vždy dopadne podle představ. Naštěstí v mém případě proběhlo vše v pořádku a touto cestou bych moc ráda panu doktorovi poděkovala, že se mě ujal a pomohl mě dosáhnout vysněného vzhledu.

Musím p. Poláčka jen a jen chválit. Ujal se mě ůplně na jedničku. Před 11 lety jsem podstoupila augmentaci v Ústí nad Labem, kde mě tehdy operoval p. Rus. Tehdy bez problému a na jedničku. Loni jsem byla na též klinice implantáty vyměnit a zvětšit. Pod vedením p. Vraspírové jsem toto podstoupila, jelikož už před lety tam figurovala jménem. Bohužel katastofální dopad!!!!. Byla jsem ještě 2x na reoperaci a pokaždé vše v naprostém pořádku podle p. Vraspírové. Tuto operaci jsem postopila 28.5.2012. Poté jsem se odhodlala navštívit p. Poláčka na doporučení kamarádky, která už to nemohla vidět a domluvila mi to na klinice v LD v Praze. Pan Poláček mi už na první prohlídce imlantát vyndal. Jezdila jsem k němu na kontroly a ošetření a podstoupila jsem u něj další operaci jednoho prsa, jelikož jsem od 19.9.2012 zůstala bez jednoho implantátu, díky p. Vraspírové, která mě měla v péči. V ráně jsem měla zlatého Stafylokoka cca 3 měsíce, což mělo za následek i ůbytek tkáně v prsu a tedy mám i trvalý následek. Bakteriální stěry neudělala, pouze mi prodávala antibiotika, které samozřejmě nezabírala. Pan Poláček je skvělý lékař, ale i člověk. Je vstřícný, ochotný a hlavně, je tu pro lidi. Jak já říkám. Nejede na kvantitu, ale na KVALITU!!!!!! Musím tedy opravdu jen doporučit. Helena Hegrová

Proklínám den,kdy jsem se rozhodla pro rhinoplastiku u dr.Poláčka.Kromě toho,že mám nos hrozný,dále mám jako bonus špatně průchodnou nosní dírku,vysychá mi nosní sliznice a operace byla provedena otevřenou cestou,aniž by mi to doktor předtím řekl.Každý den,kdy jsem nucena podívat se do zrcadla,lituji svého rozhodnutí.

Velmi milý, vstřícný a hlavně upřímný pan doktor. Oceňuji profesionalitu. Byla jsem u něj na rhinoplastice a výsledek byl perfektní. Nos mám rovný, velikost optimální a hlavně nikdo nic nepoznal. Já výsledek vidím den co den a panu doktorovi blahořečím i za to že mi razantnější zákrok nedoporučil. Takhle jsem to stále já jen s krásným nosem. Moc moc děkuji pane doktore

Příjemný, chápavý a empatický lékař.

Pan doktor je velmi hodný a snaživý. Škoda, pokud se některé operace nepovedly zrovna na jedničku... Ale přístup má úžasný, poradí, nevnucuje...

U pana doktora jsem byla na operaci nosu. Chtěla jsem jej zmenšit, ale bohužel po sundání sádry jsem byla velice zklamaná. Nos zůstal dlouhý a ještě ho zúžil a navíc mi musel něco narušit, protože při lehu na pravou nebo levou stranu se mi pohybuje špička nosu. Pan doktor mě bohužel poznamenal na celý život a o vyhozených penězích ani nemluvím. V žádném případě bych pana doktora nikomu nedoporučila. Možná by bylo dobré, aby při své prezentaci také budoucí pacienti viděli jeho nepovedené operace.