Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

1 200 Kč

• psychoterapie

Umístění: Konviktská 997/13 individuální psychoterapie

S Tomášem jsem se setkávala necelé dva roky a za tu dobu se stal pro mě nenahraditelnou součástí na cestě za tím, abych se stala sama sebou. Nejvíce si vážím Tomášova "člověčenství", toho, jak se nebojí ukázat, že je v první řadě člověk, ale také toho, že jsem nikdy nepochybovala o jeho zájmu o mě, s čímž mám v jiných vztazích dost problém. S pomocí Tomáše jsem v sobě našla stabilitu a klid a myslím, že se nyní na svět dívám střízlivějšíma očima.
Díky Tome.

Umístění: Konviktská 997/13 individuální psychoterapie

Tomáš je velice empatický, citlivý a profesionální terapeut. Naše spolupráce byla velice příjemná a zároveň přínosná, zvědomit si a formulovat proudy myšlenek, své pocity a svou životní situaci a směr, kterým se ubírám bylo v jeho přítomnosti naprosto přirozené a formující. Umí opravdu procítěně naslouchat a jeho zpětné vazby často velmi hluboce vystihly podstatný aspekt daného problému. Vždy byl ochotný se domluvit a vyjít vstřic a zároveň vzájemný terapeutický vztah měl vždy velmi zdravé hranice, profesionalitu a cítlila jsem se v bezpečí. Můžu jedině doporučit.

Děkuji za recenzi :)

Tom je velký sympaťák. Doprovázel mě na cestě po tři roky a i díky jeho pomoci se pro mě během těch třech let změnilo skutečně mnohé. Díky za to!

Umístění: Konviktská 997/13 individuální psychoterapie

K panu Tomáši jsem nastoupila mezi dvěmi těžkými obdobími. Velmi flexibilně mě prijal a vždy se dokázal snadno přizpůsobit mým časovým potřebám.
Občas nabízel terapie s čajem - tento přístup mě velmi zaujal. Nad párou čaje, popíjeného z ručně vyrobených kalíšků jsem se konečne dokázala odprostit od každodenních starostí a hukotu světa za okny. Na chvíli jsem opět zažila možnost ukotvit se a také naději, že se v takové atmosféře dokáži uvolnit. Moje hlava se konečne zklidnila, dovedla se soustředit a jasněji mluvit, ale i naslouchat Tomášovi.
Od jisté doby, kdykoliv se mi stane něco hloupého, tak si představím, jak si půjdu postěžovat k panu Tomášovi a on mě vyslechne a nechá mi prostor hledat vlastní řešení.
Umožnil mi rozvíjet se v procvičování všímavosti (tento trend jsem si vybrala a pravidelnou praxí jsme se povzbuzovali). Dokázal mě brzy nasměrovat na oblast seberozvoje (integraci sama sebe), kterou jsem dlouho opomíjela.
Dodával mi naději na zlepšení mé situace.

Umístění: Konviktská 997/13 individuální psychoterapie

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost seznámit se s panem psychologem Tomem Tichým, jeho profesionální a především lidský způsob vedení našich sezení mi velmi pomohl s mými problémy. Mohla jsem se na něj vždy spolehnout a tento jeho charakterní přístup velmi oceňuji.

Děkuji za recenzi :)

Jsem rád, že jsem Mgr Tichého poznal jako svého terapeuta. Je trpělivý posluchač a na druhou stranu dokáže dobře a citlivě problematizovat vaší verzi a váš pohled na věc a dovolí vám získat odstup od věcí, které vás trápí. Spolu s ním, pak zjišťujete, že existují řešení a/nebo prožijete pocity, ze kterých máte o samotě obavy.

Umístění: Konviktská 997/13 individuální psychoterapie

Díky společným sezením jsem si uvědomil, že se s občasným návalem úzkostí dokážu v pohodě vypořádat. Ve své podstatě jsme objevili světlý bod a vždy se dokážu nasměrovat po jeho trase.
Dostal jsem spoustu cenných rad, ale odhalili jsme i hlubší významy některých emocí.
Pan Magistr Tichý je hlavně bezva chlap :)
Loajalita a důvěra byla vždy během sezení na prvním místě.

Děkuji za recenzi :)

Magistr Tichý je odborník na svém místě, při terapii nechybí nutná empatie, ale ani humor a především lidskost. Přestože změna pohledu na sebe i na okolí není vždy příjemná zkušenost, sezení pro mě byla celou dobu terapie záchytným bodem a i po jejím ukončení je pro mě i jen možnost se znovu ozvat velkou jistotou.

Umístění: Konviktská 997/13 individuální psychoterapie

Tomáš Tichý je úžasný terapeut. přes 2 roky jsem k němu chodil a mohu určitě doporučit.

Umístění: Konviktská 997/13 individuální psychoterapie

Mgr. Tomáš Tichý má skvělý přístup k lidem.
Mohu jen doporučit.