Tomáš Repka
Husova 13, Brno-střed, Brno

Psychoterapeutické sezení / 50 minut • Od 300 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Husova 13, Brno

Od 300 Kč

Tomáš Repka

Jsem psycholog, psychoterapeut a lektor v soukromé praxi v centru Brna. Současně pracuji jako odborný garant programu Zvládání vzteku v organizaci Lig...

Léčené nemoci

• Partnerské problémy
  • Zvládání vzteku
  • Syndrom vyhoření
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Tomáš Repka Psychoterapeutické sezení / 50 minut

Z mojí zkušenosti mohu Tomáše doporučit. Byla to sice má první zkušenost s terapií, takže nemám příliš s čím srovnávat, ovšem na sezení jsem vždy našel aktivní naslouchání, pocit porozumění a nikdy jsem neměl pocit, že by byly mé starosti brány na lehkou váhu nebo dokonce zlehčovány, ikdyž mohly být oproti některým trápením jiných lidí malicherné. Několikrát přišel Tomáš se zajímavými otázkami k zamyšlení, které mě téměř okamžitě dokázaly změnit úhel pohledu na danou situaci. Komunikace a domluva byla vždy bezproblémová. Během deseti sezení vnímám, že jsme zvládli udělat kus práce (díky moc). Pokud si čtete tuto recenzi, tak k tomu už určitě máte patřičný důvod a věřte, že Vám terapie může velmi pomoci - neváhejte, čím dříve, tím lépe.