Hradišťská 14, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Pan Doktor s velkým "D". Zlaté ruce a diamantový přístup! Vstřícnost na prvním místě spolu s pochopením, vždy perfektní práce. Snaží se maximálně vyjít vstříc.

Chodím už k němu skoro 30 let. Kromě toho, že je odborník a jsou se sestrou dobrý tým si ho velice vážím jako člověka. Sestřičky taky.

je to človíček nejen se zlatýma ručičkama, ale i s lidskou duší. A spolu se setřičkou nemají chybu. Vstřícnost, pochopení a perfektní práce!!!

Zlaté ruce

Velmi dobrý stomatolog,sestřička je taktéž velice příjemná,vstřícná. Pomohl mi s 3letým synem,když dětský stomatolog v Kolíně a stomatoložka v Týnci nad Labem nás odmítli ošetřit. Díky doktore. Renata a kluci

F

Velmi dobrý odborník.Perfektný prístup k pacientom.

Po zkusenostech s ostatnima zubarema musim rict, ze tento opravdu vi co dela a udela to poradne. Mel jsem rozsahly zanet zubu rozsiren i do dasne po rozstipnuti stolicky. Po prechodu k p.Rejdovi behem mesice vse pominulo a nyni uz ani nevim ze jsem ho mival. A to ani pri piti caje ci pojidani zmrzliny, opravdu, klobouk dolu pane Rejda.

perfektni stomatolog,velice si ho vazim.Ocenuji jeho lidsky pristup, profesionalitu
a plne oddani sve profesi!!!dekuji za zachranu meho chrupu!!!dekuji a jsem vdecna,
pacijentka hana. Jeho mazelka je take spice!!!

Léčba samotná: Velmi dobrý, erudovaný, po této stránce je důvod k velké důvěře, což shledávám jako nedůležitější. Komplikované záležitosti řeší spolehlivě a systematicky. Jsem sice laik, ale ve srovnání s ostatními cca 5 doktory z pohotovostí, kteří mi léčili zánět po dobu jeho dovolené, velice hodnotím jeho profesionální přístup ve kterém je znát, že opravdu ví co dělá.( každý doktor léčil tu stejnou věc bohužel jinak a byl jsem opravdu rád, že se Dr. Rejda tehdy konečně vrátil :-) ... )

Osobní přístup: spolu se sestřičkou jsou rozhodný a fajn team který se vzájemně doplňuje. Toto je asi potřeba, protože už nějakou dobu je trochu znát poněkud zvýšená zátěž v podobě většího počtu pacientů, čímž kvalita jednotlivých úkonů zřejmě trochu trpí.

Ohledy na bolest: Mohly by být trochu lepší, ale dá se to vydržet. Např. většina ne tolik erudovaných doktorek umí píchnout injekci v podstatě bezbolestně - chlapi to prostě asi moc neumí :-)
Rukavice: zdržím se hodnocení.
Preciznost a čistota provedené práce: něco je super - např. jako výška usazovaných zubů, některé detaily ne. např. jídlo zůstává bohužel často pevně vězet v mezerách mezi opravovanými zuby.

Závěr: Doporučuji, vážím si ho a přeji jemu i jeho sestřičce jen to nejlepší.

profesionál na svém místě