Sam. ordinace PL - stomatologa
Hradišťská 14, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Skvělí odborný zákrok pana zubaře. Problematický kořen byl ven během minuty. Vážím si také toho že si mě pan doktor vůbec vzal do ordinace při současní situaci. Za mě jak on tak i paní sestřička jsou velký profesionálové.

Pan Doktor s velkým "D". Zlaté ruce a diamantový přístup! Vstřícnost na prvním místě spolu s pochopením, vždy perfektní práce. Snaží se maximálně vyjít vstříc.

Chodím už k němu skoro 30 let. Kromě toho, že je odborník a jsou se sestrou dobrý tým si ho velice vážím jako člověka. Sestřičky taky.

je to človíček nejen se zlatýma ručičkama, ale i s lidskou duší. A spolu se setřičkou nemají chybu. Vstřícnost, pochopení a perfektní práce!!!

Zlaté ruce

Velmi dobrý stomatolog,sestřička je taktéž velice příjemná,vstřícná. Pomohl mi s 3letým synem,když dětský stomatolog v Kolíně a stomatoložka v Týnci nad Labem nás odmítli ošetřit. Díky doktore. Renata a kluci

Velmi dobrý odborník.Perfektný prístup k pacientom.

Po zkusenostech s ostatnima zubarema musim rict, ze tento opravdu vi co dela a udela to poradne. Mel jsem rozsahly zanet zubu rozsiren i do dasne po rozstipnuti stolicky. Po prechodu k p.Rejdovi behem mesice vse pominulo a nyni uz ani nevim ze jsem ho mival. A to ani pri piti caje ci pojidani zmrzliny, opravdu, klobouk dolu pane Rejda.

perfektni stomatolog,velice si ho vazim.Ocenuji jeho lidsky pristup, profesionalitu
a plne oddani sve profesi!!!dekuji za zachranu meho chrupu!!!dekuji a jsem vdecna,
pacijentka hana. Jeho mazelka je take spice!!!

Léčba samotná: Velmi dobrý, erudovaný, po této stránce je důvod k velké důvěře, což shledávám jako nedůležitější. Komplikované záležitosti řeší spolehlivě a systematicky. Jsem sice laik, ale ve srovnání s ostatními cca 5 doktory z pohotovostí, kteří mi léčili zánět po dobu jeho dovolené, velice hodnotím jeho profesionální přístup ve kterém je znát, že opravdu ví co dělá.( každý doktor léčil tu stejnou věc bohužel jinak a byl jsem opravdu rád, že se Dr. Rejda tehdy konečně vrátil :-) ... )

Osobní přístup: spolu se sestřičkou jsou rozhodný a fajn team který se vzájemně doplňuje. Toto je asi potřeba, protože už nějakou dobu je trochu znát poněkud zvýšená zátěž v podobě většího počtu pacientů, čímž kvalita jednotlivých úkonů zřejmě trochu trpí.

Ohledy na bolest: Mohly by být trochu lepší, ale dá se to vydržet. Např. většina ne tolik erudovaných doktorek umí píchnout injekci v podstatě bezbolestně - chlapi to prostě asi moc neumí :-)
Rukavice: zdržím se hodnocení.
Preciznost a čistota provedené práce: něco je super - např. jako výška usazovaných zubů, některé detaily ne. např. jídlo zůstává bohužel často pevně vězet v mezerách mezi opravovanými zuby.

Závěr: Doporučuji, vážím si ho a přeji jemu i jeho sestřičce jen to nejlepší.