Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Vzdělání : Atestace I. a II. stupně (výběrová) z ušního a krčního lékařství Praxe : 20 let práce na prestižních ORL klinikách v ČSSR a ČR. ORL klinika Hradec Králové, ORL oddělě... Více

Adresy

• Soukromá ORL ambulance

Černokostelecká 62/105
    100 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Vzdělání :
    Atestace I. a II. stupně (výběrová) z ušního a krčního lékařství
    Praxe :
    20 let práce na prestižních ORL klinikách v ČSSR a ČR. ORL klinika Hradec Králové, ORL oddělění ÚVN Praha, ORL klinika FN Motol Praha. 20 let praxe v soukromé ORL ambulanci.
    Pedagogická činnost :
    odborný asistent 2. LFKU v Praze, odborný asistent IPVZ (Institutu pro postgraduální vzdělávání zdravotníků) v Praze
    Pobyty v zahraničí :
    odborná stáž na ORL klinice ve Vídni
    Desítky odborných článků a přednášek.
    Převažující tématika : protiinfekční léčba zánětů v oblasti uší, nosu a krku, zvláště léčba antibiotiky.

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• Velmi ochotny, profesionalni. Zajima se o komplexni zdravotni stav pacienta a pak teprve o konkretni potize. Ma opravdovy zajem a budi velkou duveru.

• Velmi ochotný, příjemný a komunikativní lékař. Z hlediska léčebných postupů - klasik. Respektuje vaši volbu a váš názor, což nebývá samozřejmost. Poslední dobou je tam ovšem hrozná sestra. Dřív tam byla jiná - normální. Tahle je fakt děsivá! Když jsem volala na objednání, řekla, že mám zavolat jindy, což se mi podařilo až za měsíc (přece jen v ordinační době člověk pracuje, má schůzky, jednání apod.). Když jsem jednou dorazila za 5 minut 12, tak mě samozřejmě seřvala, že už zavírají. K dětem je naprosto chladná, neosobní.

• Profesionální vystupování a odborník.

• opravdu odborník, hodný, ochotný, pečlivý, má jedinou mouchu........velmi dlouhé pauzy mezi pacienty, takže se často stává, že si celkem dlouho počekáte.
    Jinak doporučuji!

• Velmi příjemný a sympatický lékař, doporučuji.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online