MUDr.

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• Soukromá ORL ambulance

Černokostelecká 62/105, 100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• Velmi ochotny, profesionalni. Zajima se o komplexni zdravotni stav pacienta a pak teprve o konkretni potize. Ma opravdovy zajem a budi velkou duveru.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Vzdělání :
      Atestace I. a II. stupně (výběrová) z ušního a krčního lékařství
      Praxe :
      20 let práce na prestižních ORL klinikách v ČSSR a ČR. ORL klinika Hradec Králové, ORL oddělění ÚVN Praha, ORL klinika FN Motol Praha. 20 let praxe v soukromé ORL ambulanci.
      Pedagogická činnost :
      odborný asistent 2. LFKU v Praze, odborný asistent IPVZ (Institutu pro postgraduální vzdělávání zdravotníků) v Praze
      Pobyty v zahraničí :
      odborná stáž na ORL klinice ve Vídni
      Desítky odborných článků a přednášek.
      Převažující tématika : protiinfekční léčba zánětů v oblasti uší, nosu a krku, zvláště léčba antibiotiky.

• otorinolaryngologie

Nemoci

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Soukromá ORL ambulance

Černokostelecká 62/105, 100 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Velmi ochotný, příjemný a komunikativní lékař. Z hlediska léčebných postupů - klasik. Respektuje vaši volbu a váš názor, což nebývá samozřejmost. Poslední dobou je tam ovšem hrozná sestra. Dřív tam byla jiná - normální. Tahle je fakt děsivá! Když jsem volala na objednání, řekla, že mám zavolat jindy, což se mi podařilo až za měsíc (přece jen v ordinační době člověk pracuje, má schůzky, jednání apod.). Když jsem jednou dorazila za 5 minut 12, tak mě samozřejmě seřvala, že už zavírají. K dětem je naprosto chladná, neosobní.

• Profesionální vystupování a odborník.

• opravdu odborník, hodný, ochotný, pečlivý, má jedinou mouchu........velmi dlouhé pauzy mezi pacienty, takže se často stává, že si celkem dlouho počekáte.
      Jinak doporučuji!

• Velmi příjemný a sympatický lékař, doporučuji.