Airflow

Dentální hygiena

Dentální implantáty

Od 1 500 Kč

2H dent s.r.o.

Implantolog, estetická stomatologie, dentální hygiena.

Je vedoucím lékařem ve společnosti 2H dent s.r.o. (www.2hdent.cz)...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: 2H dent s.r.o. Vstupní komplexní nezávazná konzultace včetně zhotovení písemného léčebného plánu

Doporučuji - personál na klinice je milý, pan doktor pečlivý s profesionálním přístupem a snahou pomoci.

Umístění: 2H dent s.r.o. Fotokompozitní výplně a dostavby zubů

Nejlepší zubař, velice pečlivý, precizní, k pacientům milý, vstřícný, všechno srozumitelně vysvětlí. Péče sice není hrazená pojišťovnou, ale za ty peníze mi to stojí. První zubař, který manželovi opravdu pořádně spravil zuby tak, že po letech trápení a bolestí u jiných zubařů je nyní manžel zcela bez potíží. Na pana doktora nedáme dopustit.

Umístění: 2H dent s.r.o. Jiný

Jako kolega zubní lékař mohu na základě vyšetření pacienta ošetřeného doktorem Harvánkem podat jen ty nejlepší reference. Všechny výplně a ošetření kanálků zcela precizní.

Umístění: 2H dent s.r.o.

Pan doktor přistupuje k pacientovi velice kladně a pečlivě. Celý kolektiv a péči o pacienta hodnotím velice pozitivně. Během výkonu pak doktor s vámi komunikuje a toho si opravdu cením. Po velice špatných zkušenostech mám skvělého zubaře a dentální hygienistku na jednom místě. 2Hdent s radostí doporučuji.

Umístění: 2H dent s.r.o.

Profesionální a zároveň velmi lidský přístup k pacientovi. Pan doktor je pečlivy a výsledky jsou znát. Dentální hygienistka též profi a příjemná. Mohu jen doporučit.

Přátelská atmosféra, profesionální péče. S péčí paní doktorky Hyršlové a pana doktora Harvánka jsem maximálně spokojena, u mě osobně se jim bez problémů podařilo zachránit zub, o kterém mí předchozí zubaři tvrdili, že se s ním již nedá nic dělat. Ordinaci určitě doporučuji. Oceňuji také lidský přístup k pacientovi.