2H dent s.r.o.

(3 názory)

Jsme moderní dentální centrum v Pardubicích, které poskytuje komplexní zubní péči pro děti a dospělé. Naší prioritou je kvalitní ošetření bez zbytečného stresu v pohodlí a přátelské atmosféře na pr... Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

2H dent s.r.o.

Přerovská 560

530 06 , Pardubice , pardubický

Naší prioritou je kvalitní ošetření bez zbytečného stresu v pohodlí a přátelské atmosféře na profesionální úrovni. Rádi bychom Vás zbavili zbytečného strachu z návštěvy zubního lékaře, který je většinou založen na nedostatku informací a na bolestivých zážitcích, které do stomatologie 21.století nepatří.

Snažíme se proto o vzdělávání svých pacientů v oblasti moderních léčebných metod, správné péče o chrup, a tím předcházení dalším problémům. To znamená, že každý pacient, který k nám přichází, je nejdříve objednán na vstupní komplexní vyšetření, kde je podrobně seznámen s aktuálním stavem svého chrupu a s doporučeným postupem ošetření.

Samozřejmostí je stanovení léčebného a cenového plánu.
Pacient je pro nás partnerem, kterému chceme vyjít maximálně vstříc.

Zákroky

• Dentální implantáty

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MDDr. Tomáš Harvánek Jiný

Jako kolega zubní lékař mohu na základě vyšetření pacienta ošetřeného doktorem Harvánkem podat jen ty nejlepší reference. Všechny výplně a ošetření kanálků zcela precizní.

Lékař: MDDr. Tomáš Harvánek

Pan doktor přistupuje k pacientovi velice kladně a pečlivě. Celý kolektiv a péči o pacienta hodnotím velice pozitivně. Během výkonu pak doktor s vámi komunikuje a toho si opravdu cením. Po velice špatných zkušenostech mám skvělého zubaře a dentální hygienistku na jednom místě. 2Hdent s radostí doporučuji.

Lékař: MDDr. Tomáš Harvánek

Profesionální a zároveň velmi lidský přístup k pacientovi. Pan doktor je pečlivy a výsledky jsou znát. Dentální hygienistka též profi a příjemná. Mohu jen doporučit.