Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Jsme moderní dentální centrum v Pardubicích, které poskytuje komplexní zubní péči pro děti a dospělé.

Naší prioritou je kvalitní ošetření bez zbytečného stresu v pohodlí a přátelské atmosféře na profesionální úrovni. Rádi bychom Vás zbavili zbytečného strachu z návštěvy zubního lékaře, který je většinou založen na nedostatku informací a na bolestivých zážitcích, které do stomatologie 21.století nepatří.

Snažíme se proto o vzdělávání svých pacientů v oblasti moderních léčebných metod, správné péče o chrup, a tím předcházení dalším problémům. To znamená, že každý pacient, který k nám přichází, je nejdříve objednán na vstupní komplexní vyšetření, kde je podrobně seznámen s aktuálním stavem svého chrupu a s doporučeným postupem ošetření.

Samozřejmostí je stanovení léčebného a cenového plánu.
Pacient je pro nás partnerem, kterému chceme vyjít maximálně vstříc.
Přečtěte si více

Adresa

2H dent s.r.o.
Přerovská 560, Pardubice 530 06
2H dent s.r.o. logo

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  I
  Ověřený profil
  MDDr. Tomáš Harvánek Vstupní komplexní nezávazná konzultace včetně zhotovení písemného léčebného plánu

  Doporučuji - personál na klinice je milý, pan doktor pečlivý s profesionálním přístupem a snahou pomoci.

  G
  MDDr. Tomáš Harvánek Fotokompozitní výplně a dostavby zubů

  Nejlepší zubař, velice pečlivý, precizní, k pacientům milý, vstřícný, všechno srozumitelně vysvětlí. Péče sice není hrazená pojišťovnou, ale za ty peníze mi to stojí. První zubař, který manželovi opravdu pořádně spravil zuby tak, že po letech trápení a bolestí u jiných zubařů je nyní manžel zcela bez potíží. Na pana doktora nedáme dopustit.

  A
  MDDr. Tomáš Harvánek Jiný

  Jako kolega zubní lékař mohu na základě vyšetření pacienta ošetřeného doktorem Harvánkem podat jen ty nejlepší reference. Všechny výplně a ošetření kanálků zcela precizní.

  Ověřený profil
  MDDr. Tomáš Harvánek

  Pan doktor přistupuje k pacientovi velice kladně a pečlivě. Celý kolektiv a péči o pacienta hodnotím velice pozitivně. Během výkonu pak doktor s vámi komunikuje a toho si opravdu cením. Po velice špatných zkušenostech mám skvělého zubaře a dentální hygienistku na jednom místě. 2Hdent s radostí doporučuji.

  S
  Ověřený profil
  MDDr. Tomáš Harvánek

  Profesionální a zároveň velmi lidský přístup k pacientovi. Pan doktor je pečlivy a výsledky jsou znát. Dentální hygienistka též profi a příjemná. Mohu jen doporučit.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu