2H dent s.r.o.

(5 názorů)

Jsme moderní dentální centrum v Pardubicích, které poskytuje komplexní zubní péči pro děti a dospělé. Naší prioritou je kvalitní ošetření bez zbytečného stresu v pohodlí a přátelské atmosféře na pr... Více

2H dent s.r.o.

Přerovská 560, Pardubice VI

530 06, Pardubice, pardubický

Naší prioritou je kvalitní ošetření bez zbytečného stresu v pohodlí a přátelské atmosféře na profesionální úrovni. Rádi bychom Vás zbavili zbytečného strachu z návštěvy zubního lékaře, který je většinou založen na nedostatku informací a na bolestivých zážitcích, které do stomatologie 21.století nepatří.

Snažíme se proto o vzdělávání svých pacientů v oblasti moderních léčebných metod, správné péče o chrup, a tím předcházení dalším problémům. To znamená, že každý pacient, který k nám přichází, je nejdříve objednán na vstupní komplexní vyšetření, kde je podrobně seznámen s aktuálním stavem svého chrupu a s doporučeným postupem ošetření.

Samozřejmostí je stanovení léčebného a cenového plánu.
Pacient je pro nás partnerem, kterému chceme vyjít maximálně vstříc.

Zákroky

• Dentální implantáty

Typ zařízení

• klinika

• Lenka Hyršlová

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MDDr.

• Přátelská atmosféra, profesionální péče. S péčí paní doktorky Hyršlové a pana doktora Harvánka jsem maximálně spokojena, u mě osobně se jim bez problémů podařilo zachránit zub, o kterém mí předchozí zubaři tvrdili, že se s ním již nedá nic dělat. Ordinaci určitě doporučuji. Oceňuji také lidský přístup k pacientovi.

• S MDDr. Lenkou Hyrslovou mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Po urazu mi ma tehdejsi lekarka rekla, ze o zub prijdu. Zasla jsem na konzultaci k Dr.Hyrslove a ta mi zub zachranila. Od te doby jsem jejim spokojenym pacientem a prestala jsem se zubaru bat. Kazde osetreni je bezbolestne, vsichni v ordinaci jsou moc mili, uvitala jsem i ordinacni hodiny behem pozdejsiho odpoledne, objednavky pres e-mail, diky poloze ordinace bezproblemove parkovani i dostupnost busem a naprosto profesionalni pristup.

• Tomáš Harvánek

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MDDr.

• Umístění: 2H dent s.r.o.

Pan doktor přistupuje k pacientovi velice kladně a pečlivě. Celý kolektiv a péči o pacienta hodnotím velice pozitivně. Během výkonu pak doktor s vámi komunikuje a toho si opravdu cením. Po velice špatných zkušenostech mám skvělého zubaře a dentální hygienistku na jednom místě. 2Hdent s radostí doporučuji.

• S
      Umístění: 2H dent s.r.o.

Profesionální a zároveň velmi lidský přístup k pacientovi. Pan doktor je pečlivy a výsledky jsou znát. Dentální hygienistka též profi a příjemná. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře