Tomáš Figura, gynekolog Ostrava

Slezská 195, Pustá Polom, Ostrava

Hrabyně 202, Ostrava

V Mešníku 4/5088, Ostrava

C

Pan doktor je 100% pohodář a profík. Komunikace výborná, hýří vtipem a dokáže uklidnit, pokud máte jakýkoliv problém. Sestřička v Třebovicích odvádí svou práci také dobře, ač někdy může vypadat trošku nervózně z plné čekárny a množství telefonátů, ale jinak výtečná. Po zkušenosti s předchozí gynekoložkou nemám co vytknout a jsem maximálně spokojená. Všem doporučuji!!!

Š

Velmy sympatický a ochotný chlapík neměnila bych Š

Me první dojmy z první navštěvy jsou že se jedná o opravdového profesinála a zaroven velmi příjemného člověka opravdu jsem ráda že jsem začala chodit právě k němu a ač jsem tam byla dnes poprvé neměnila bych :-)

Pan Figura je ten nejlepsi gynekolog co muze byt :-) Vzdycky jsem z prohlidek mela hruzu, ale k nemu se vzdycky velmi tesim. Pokazde uvolni atmosferu, je prijemny, mily..... proste profesional. Mohu jen doporucit :-)

Pan doktor Figura je můj nejoblíbenější lékař. Vždy když k němu jdu, tak vím, že se u něj v ordinaci zasměju a celý den mi budou znít v hlavě jeho srandovní hlášky. Je to odborník, vše srozumitelně vysvětlí, velmi ochotný, milý, gentleman. Sestřička v Pusté Polomi je také na jedničku. Sestry v Ostravě neznám. Ani mě nemrzí vybírání ročního poplatku, protože pan doktor jezdí do ordinace do místa mého bydliště na vesnici, takže já nemusím cestovat do Ostravy, což se mi vyplatilo hlavně při těhotenství, kdy těch prohlídek je skutečně hodně. Všem ženám pana doktora doporučuji :-)

Hledala jsem dlouho, neboť to, co jsem zkusila u dvou jiných, jsem už nechtěla zažít znova... napotřetí jsem našla a už měnit nebudu.
Pan doktor Figura je velmi tolerantní, vstřícný, pohodový, prostě správný.

Výborný, klidný pan doktor, který vše ochotně vysvětlí a ještě humorem zpříjemní návštěvu u lékaře. Také sestřička ve Velké a Pusté Polomi je velmi příjemná.

Jen ta nejlepší zkušenost,vstřícný,vždy dobře naladěný,komunikuje s pacientkou,profesionální přístup a péče.Doporučuji.

Já jsem byla u pana doktora jenom jednou, ale pan doktor na mě působil velmi příjemně. Nemám co vytknout.

Pan Figura je příjemný a milý člověk, jako můj gynekolog se osvědčil, pouze mě na něm mrzí jeho vybírání poplatků, 250 Kč do vlastní kapsy každý rok..