Gyncentrum Opava s.r.o.
Rooseveltova12, Opava

Umístění: Gyncentrum Opava s.r.o. Jiný

Pan doktor je skvělý,velmi milý a empatický člověk. Kéž by každý lékař byl,jako on. Určitě doporučuji!

Pan doktor je naprosto profesionální, skromný a hodný člověk. Párkrát jsem k němu šla na vyšetření v těhu když zastupoval doktorku Petrovou a nemůžu srovnat. Vše vysvětlí. Při vyšetřování o proti doktorky je velmi jemný. Vše komentuje co dělá a co vidí. Škoda, že jsem k němu nezačala chodit dřív...

á s panem doktorem nemám zase tak dobrou zkušenost !!! Byla jsem za panem doktorem s problémem , který mě obtěžoval už dlouho ,ale pan doktor mi řekl , že mi nic není o tři měsíce později jsem vyhledala jiného lékaře a ejhle byla to těžká dysplázie . Takže kdy jsem prodělala lehkou , střední , že už jsem ve fázi těžké ? že by se mi ten stav za tři měsíce zhoršil na tolik že musím prodělat konizaci ,která mě odstaví na 3 měsíce z normálního života . On je sice příjemný ,ale .................

Je skvělý - kvalifikovaný, vstřícný a ohleduplný. Měla jsem kdysi gynekologa - ženu, ale s panem doktorem se to vůbec nedá srovnat.

Je skvělý!!!!

Děkuji panu doktorovi Čechovi a taktéž i paní doktorce Petrové za jejich skvělou a milou péči. B.S.

Opravdu vyborny doktor... nemuzu rict ani slovicko proti a to jsem si uz prosla hodne doktorama.. vse peclive vysetri, vysvetli... opravdu doporucuji :)

Vzhledem k tomu, že jsem zatím žádného jiného gynekologa neměla, tak si netroufám hodnotit slovy "nejlepší", ale rozhodně jsem s ním velice spokojená. Je skutečně milý, hodný a profesionální. Všechno vysvětluje a nikdy do ničeho nenutí:o)Celkovému dojmu dodává navíc úžasná sestřička, která se vždy usmívá a je na každého hodná:o) mohu jedině doporučit:o)

Pan doktor je úplně senzační. Při vyšetření vše vysvětluje, je milý, usměvavý je prostě super. Opravdu doporučuji

Velmi ochotný lékař, obětavý a hlavně důsledný. Vyhovuje mi jeho upřímnost a vysvětlovací schopnosti.