Praktický lékař pro dospělé
Štefánikova 14/266, Kopřivnice

Nevím jestli je pan Karel H. v nějakém příbuzenském či jiném vztahu s panem doktorem, ale rozhodně s jeho názorem nesouhlasím.. Zkuste a uvidíte sami.. :-( Myslím si, že lékař by si měl své "špatné dny" odpustit a nechávat je vždy doma.. Pokud to nedokže tak si má vzít volno.. Za mně? Arogance, nadřazenost.. Hodnocení: Nikdy více.. :-(

Nejprve bych chtěl vzkázat paní Daniele z novojičínského hodnocení, tedy podle toho, co jsem se dočetl, že je kontrola konečníku, varlat a prsou povinný základ preventivní prohlídky (tzv. onkologická prevence) - viz oficiální web jedné zdravotní pojišťovny: http://www.zpmvcr.cz/pojistenci/informace-pro-pojistence/o-zdravotnim-pojisteni/informace-o-zdravi/preventivni-prohlidky1/, taky je mi ta prohlídka nepříjemná, proto pan doktor umožňuje její odmítnutí a vždy se mě na to zeptal.
Narozdíl od některých já nemám na pana doktora žádného křivého slova. Byl mým lékařem od mých 18 let a jako arogantního, jak tu někteří píší, jsem ho nepoznal. Každý člověk, i profesionál, co pracuje s lidmi podobně jako já, může mít slabší chvilky, někdy bylo znát, že pan doktor nemá svůj den, ale kdo je bez viny, ať pak háže kamenem. Co možná může někomu vadit – pan doktor má občas svérázný humor, který každý hned nemusí pochopit, ale rozhodně se nedá říct, že by tím měl někdy ohrozit moje zdraví. Vždy k problému (a já jich neměl málo a užil jsem si své) přistupoval zodpovědně, nikdy nepředepisoval kvantum zbytečných léků a nezatěžoval mě nadbytečnými odbornými vyšetřeními, na jádro problému přišel vždy včas, případně sáhl po vhodných specialistech. Pokud jsem se na cokoli zeptal, pokaždé si našel čas, aby mi trpělivě a erudovaně odpověděl. Jindy, když bylo potřeba, se mi věnoval i nad rámec svých povinností a zastal se mě i v případech, kdy by to člověk nečekal (nejenom na mé diktátorské střední škole, kterou jsem byl nakonec donucen změnit, ale i v osobním a pracovním životě) a vyšel mi prakticky pokaždé vstříc. Je člověkem znalým v oboru, a taky jsem ho poznal jako charakterního a ambiciózního praktického lékaře. Své aktuální duševní pohodě a relativnímu zdraví se dnes těším tedy z velké části právě díky němu! Ještě poslední dva roky, co jsem se odstěhoval do Ostravy kvůli práci, jsem k panu doktorovi dojížděl a nechtěl měnit, nakonec mě donutila přítelkyně, abych to měl blíž. I přesto to pan doktor uznával a pro mé pozdní příjezdy měl vždy pochopení a zohledňoval je. Tímto bych mu chtěl vzdát své poděkování a popřát mu hodně úspěchu v profesním i osobním životě.

Velmi dobrý doktor