Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Vynikající lékařka,perfektní objednávání,profesionalita a přístup k pacientovi,nejlepší ošetření co jsem kdy zažila,jsem moc ráda,že nás s rodinou vzala do péče a dala nám zuby do pořádku ,vše vysvětlila .Díky ní se ani mé děti zubaře už nebojí .Děkujeme paní doktorko .

L
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Rokycanova prevence zubního kazu

Chodila jsem k paní doktorce řadu let, ale paní doktorka a její přístup+služby se zhoršily, byla jsem nucená odejít. Poté, co mi zaplombovala mezeru mezi zuby jsem odešla k jinému zubaři. Když jsem s ní řešila bolest zubu, zeptala se mě po prohlídce, jestli to nemůžou být osmičky. Ty to skutečně být nemohly, když je mám všechny vytržené!

V
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Rokycanova ošetření kořenových kanálků

Mám zkušenosti s více zubaři. Měla jsem to štěstí a dostala se k paní doktorce, kam chodím již 12 let. Díky její kvalitní práci a odbornosti mám stále své zuby, které mi předchozí lékař doporučoval odstranit. Paní doktorka je navíc moc příjemná, ochotná, vše řádně vysvětlí. Z jejího profesionálního přístupu a kvalitní práci, by si měli vzít příklad všichni lékaři. Je to odborník - vřele doporučuji. Petra V.


J
Ověřený profil

Chodily jsme k p.doktorce 6 let---Ale postupně času se paní doktorcka poměrně pohoršila..Jednání se setřičkou a paní doktorkou ohledně objednání špatnééé...Já nedoporučuji.............


S
Ověřený profil

Paní doktorka je na svém místě,je to profík a ten přístup k pacientovi,to se jen tak neviďí,klobouk dolů, ale příšerná sestra kvůli které jsem byla nucena změnit zubaře.


K
Ověřený profil

Paní doktorka je sice milá, ale po přechodu k jinému zubnímu lékaři mi bylo zjištěno cca 5 kazů, kterých si paní doktorka nevšimla a spoustu jejích plomb mi musel nový zubař předělat. Komu jde skutečně o kvalitní péči a je ochoten si připlatit, tomu paní doktorku nedoporučuji.


H

Paní doktorka i sestřička jsou velni příjemné, paní doktorka je odborník ve svém oboru. Její přístup je nejen profesionální, ale i příjemný..


M
Ověřený profil

Od mala mě vrtají a odpor k zubařině posilovali nemálo také ty osobnosti vrtající se mi v ústech (vrtáci bych je nazval). Paní doktorka ale dokázala, že to nemusí být vždy nepříjemné. Takových lidí víc a mohlo by být i v tom našem systému zdravotnictví lépe. Nikdy bych si dříve nedokázal představit, že se jednou nechám přesvědčit k pravidelným kontrolám..


Ověřený profil

Vrtají do mě už od mala a nečekal jsem, že budou někdy návštěvy zubaře k vydržení. Paní doktorka je ovšem důkazem, že to může fungovat dobře. Kvůli ní snad začnu chodit i pravidelně..


Pani doktorka je opravdu odbornice a navíc je milá, vše vysvětlí a zákroky u ní nebolí. Vždy nabídne možnost injekce proti bolesti, ale i bez injekce se dá ošetření vydržet (např. i čištění kanálků při zánětu, vrtání apod.). Svou práci dělá opravdu dobře a navíc má přímo v ordinaci skvělé stomatologické vybavení včetně RTG přímo na zubařském křesle, takže může vždy rychle a včas zjistit případné zdravotní komplikace a včas zahájit léčbu :-). A pokud na některé úkony nemá ty správné přístroje a vybavení, nedělá ji problém poslat za kolegou odborníkem na stomatologickou pohotovost (např. komplikovanější zákroky - trhání zubů moudrosti). A bonusem je mooooooc milá sestřička :). Jsem ráda, že jsem se k této zubařce dostala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu