Praktická lékařka
Vojtova 23, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Doktorka není pořád k dispozici. Nedá se dovolat - absolutně neprofesionální.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Se službou paní doktorky jsem spokojen. Návštěvy jsou většinou rychlé a bez dlouhého čekání. Sama doktorka je stručná, jasná, přímá, nápomocná. Oceňuji také, že mi v minulosti správně diagnostikovala akutní zánět slepého střeva, idkyž sám jsem se domníval, že se jedná o problém se žlučníkem.

Absolutní katastrofa! Dávám 1 hvězdičku,protože žádná dát nejde. Doktorka absolutně bez zájmu a sestra Naděžda je arogantní a nepříjemná. Asi ta nejhorší sestra co jsem kdy potkala. Přišla jsem si pro výsledky z krve a moči. Dostala jsem popsane 3 A4ky a poslána domů. Když jsem se zeptala,jestli by mi mohla vysvetlit co znamená to cervene ve vysledcích,bylo mi arogantne receno "noo,to si zjistěte,jo?". NECHÁPU že k téhle doktorce ještě někdo chodí.
A jestli si to čte sestra Naděžda,tak by se měla okamžitě zamyslet nad tim,jak se chová. Protože to je opravdu katastrofa. Upřímě doufám,že už nikdy nebudu muset přijít do styku s těmito lidmi. Děkuji bohu za svou paní doktorku Kalinovou!

Nejarogantnější přístup, jaký jsem mezi lékaři kdy zažil. Požádal jsem ji o výpis z karty, kterou jako řidič potřebuji každý rok pro svého závodního lékaře. Předchozí lékař mi formulář o cca 20 řádcích, na který je třeba zaškrtnout ANO/NE vyplnil dle karty za cca 1 minutu. Podotýkám, že za celý rok 2015 o který mi šlo, jsem neměl jediný záznam ani návštěvu u lékaře, Paní doktorka mi řekla, že mi to na počkání neudělá, že má moc práce, že toto dělá po ordinačních hodinách a že mi to vyplní tak do týdne.Požádal jsem ji tedy o přeposlání karty k jinému lékaři. Na to jsem dostal odpověď s tím, že to odešle tak do měsíce :-D Jak se může doktor s tímto přístupem v dnešní době na trhu udržet, nechápu.

Od paní doktorky se právě odhlašuji. Je vhodná zřejmě pro staré lidi, kterým přepepisuje stále ty stejné recepty, a pro ty, co potřebují pouze neschopenku, né vyléčit. Laxní přístup. Sestřička příšerná. Člověk aby se bál, že dostane vynadané. Nepořádek v záznamech.

Paní doktorka je nejlepší, jakou jsem poznal. všem doporučuji

Paní doktorka je výborná, milá a lidská. Vždy mi pomůže a vyléčí. Jezdím za ní z druhé části města. Velmi doporučuji!

Paní doktorka je strašně fajn,lidská,vždy mi pomohla a vyléčila.Sestřička je taky moc fajn.Určitě doporučuji

Paní doktorka je dobrá lékařka,ale měla by dbát více na uplné vyšetření pacienta nevzdávát léčení jen proto,že určitý odborník zrovna žádný nález nenašel, ale potíže trvají dál,měla by nemoc vyšetřit do důsledku.

Velmi dobrá lékařka