MUDr.

Taťána Adlerová

Chirurg, Plastický chirurg

Kontaktní informace

• M

Paní doktorka je naprostá kapacita ve svém oboru, oddaná práci, úžasný člověk, hodná, snaží se pomoci a maximálně vyjít vstříc. Navštívila jsem ji hned 2x : 09/2016 mi prováděla abdominoplastiku, teď 05/2017 nová prsa. Za obě operace paní doktorce velice děkuji, jsem nadmíru spokojená. :-) A doufám, že se ještě někdy uvidíme. :-)

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• Nejlepší paní doktorka :-)) moc děkuji za velmi pečlivě provedený zákrok!! určitě doporučuji všemi deseti a děkuji za nová prsa :-)

• D

Lékař na svém místě.Ze srdcem naplněné zkušenností a profesionálním postojem ke každému případu. Nemůžu nic jiného jen poděkovat.Pacient Dušan Malár.

• moc svedomita a pecliva lekarka.doporucuji.

• Š

Velmi schopná lékařka po odborné stránce, dále souhlasím s předchozími názory, tedy mohu potvrdit, že je velmi empatická a kamarádská! Medicíně zasvětila celý svůj život! Je profesionálkou tělem i duší! takových lidi v medicíně ale i v životě není mnoho!

• Zlaté ručičky, vysoká odbornost a k tomu vyzařuje na pacinta klid, pohodu. Dopručuji, u paní doktorky je každý zákrok máček. Zažil jsem to. H

• M

Empatická lekárka s mimoriadne osobitým prístupom k pacientovi. Sála z nej srdečnosť, spolupatričnosť, dynamika a dobrá vôľa vcítiť sa do psychického rozpoloženia postihnutého. Prekypuje človečinou, je viac ako lekár - odborník: podanie pomocnej ruky v pravú chvíľu znamená okamžitú a tak veľmi dôležitú, prepotrebnú psychickú rovnováhu osoby odkázanej v núdzi na jej pomoc. Prináša radosť, vracia chuť žiť.

Vďaka, že ste, Dr. Taťána Adlerová. Je veľmi ťažké nájsť vhodné, výstižné slová na Vašu adresu. Žiaden superlatív nie je postačujúci, nevystihuje Vašu excelentnú osobnosť.

William Wordsworth:
      "Though nothing can bring back the hour of splendour in the grass, of glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind."

To ste Vy. Vraciate silu a vieru v to, čo ostalo ... A to je veľa.

MP