Taťána Adlerová, chirurg Brno

MUDr. Taťána Adlerová

Uložit

Chirurg, Plastický chirurg Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Hlinky 48/122, Brno
Estetická chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Jiný

Chci pochválit paní doktorku, je to chirurg, který má zlaté ruce. Naprosto skvěle provedená abdominoplastika. V porovnáni s jinými kamarádkami po stejné operaci, mám nejhezčí a nejkratší jizvu. Jedině doporučuji a nešla bych jinam. Spokojenost na 1000%!


V
Umístění: Fakultní nemocnice Jiný

Druhá návštěva Paní Doktorky Adlerové,jsem šťastný člověk ,dekuji za nádhernou modelaci prsou.vse proběhlo naprosto v poradku a já se opět přesvědčila,ze mate ne jenom ruce ze zlata ale i srdce.vratila jste mi ztracené sebevědomí.nesmirne si Vas vážím,jak pomáháte pacientům.Dekuji Vám,za všechno ????


V
Ověřeny pacient
Umístění: Estetická chirurgie Abdominoplastika

Paní doktorka Adlerová patří mezi vynikající, špičkové plastické chirurg.odvedla naprosto precizní a dokonalou práci.rodina ani nepředpokládal ,ze prijedu domu s tak krásným břichem.poklona a velké diky paní doktorce Adlerové


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprostá kapacita ve svém oboru, oddaná práci, úžasný člověk, hodná, snaží se pomoci a maximálně vyjít vstříc. Navštívila jsem ji hned 2x : 09/2016 mi prováděla abdominoplastiku, teď 05/2017 nová prsa. Za obě operace paní doktorce velice děkuji, jsem nadmíru spokojená. :-) A doufám, že se ještě někdy uvidíme. :-)


Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka :-)) moc děkuji za velmi pečlivě provedený zákrok!! určitě doporučuji všemi deseti a děkuji za nová prsa :-)


D
Ověřeny pacient

Lékař na svém místě.Ze srdcem naplněné zkušenností a profesionálním postojem ke každému případu. Nemůžu nic jiného jen poděkovat.Pacient Dušan Malár.


moc svedomita a pecliva lekarka.doporucuji.


Š

Velmi schopná lékařka po odborné stránce, dále souhlasím s předchozími názory, tedy mohu potvrdit, že je velmi empatická a kamarádská! Medicíně zasvětila celý svůj život! Je profesionálkou tělem i duší! takových lidi v medicíně ale i v životě není mnoho!


Zlaté ručičky, vysoká odbornost a k tomu vyzařuje na pacinta klid, pohodu. Dopručuji, u paní doktorky je každý zákrok máček. Zažil jsem to. H


M

Empatická lekárka s mimoriadne osobitým prístupom k pacientovi. Sála z nej srdečnosť, spolupatričnosť, dynamika a dobrá vôľa vcítiť sa do psychického rozpoloženia postihnutého. Prekypuje človečinou, je viac ako lekár - odborník: podanie pomocnej ruky v pravú chvíľu znamená okamžitú a tak veľmi dôležitú, prepotrebnú psychickú rovnováhu osoby odkázanej v núdzi na jej pomoc. Prináša radosť, vracia chuť žiť.

Vďaka, že ste, Dr. Taťána Adlerová. Je veľmi ťažké nájsť vhodné, výstižné slová na Vašu adresu. Žiaden superlatív nie je postačujúci, nevystihuje Vašu excelentnú osobnosť.

William Wordsworth:
"Though nothing can bring back the hour of splendour in the grass, of glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind."

To ste Vy. Vraciate silu a vieru v to, čo ostalo ... A to je veľa.

MP


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti