Sylva Táborská, praktický lékař Brno

MUDr. Sylva Táborská

Uložit

Praktický lékař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pekařská 3, Brno
Ambulance praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ambulance praktického lékaře Jiný

Před pár lety byla pí doktorka super. Při poslední návštěvě, kdy jsem si stěžovala na velmi silné bolesti zad připomínající koliku a bez vyšetření mi bylo řečeno, že si mám na YouTube najít videa a zacit cvičit, protože jsem tlustá. Při změně lékaře mi byl zjištěn zaplněný žlučník z 80% kameny a operace je nevyhnutelná. Kdyby to bylo dříve odhalené nebyla by třeba operace nutná.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá a moc hodná. Vždycky je moc příjemná a vše vysvětlí. Díky ní se mi obrovsky ulevilo od dlouhodobých bolestí zad. Paní doktorku můžu jedině doporučit.


Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance praktického lékaře Zadanka na vysetreni

S pani doktorkou jsem bývala spokojena,ale po čase jsem začala mít pocit,ze ji svými návštěvami spíše obtěžuji. Setkala jsem se bohužel s tím, že pani doktorka nedotahuje léčení do konce, a v některých oblastech chybí odbornost. Pani doktorku nedoporučuji.


P

Názor přidán dne 24.10.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka se skvělým přehledem, erudovaná, lidská, optimistická a důkladná. Jsem velmi spokojená a 100% DOPORUČUJI!


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka Táborská a její sestřička jsou dvě skvělé ženské na svém místě.Přišla jsem k nim nedávno s docela závažnými problémy, o kterých jsem díky své náročné profesi ani netušila, jen se mi sem tam motala hlava.Dostala jsem takové péče, včetně celkového vyšetření, od hlavy až k patě. A stálo to za to.Je mi mnohem lépe.Jen když do ordinace vstoupíte, cítíte se moc dobře. Jsem moc spokojená, a vřele doporučuji.Hana Janošková.


S
Ověřeny pacient

Nástup u MUDr.Táborské byl pompézní s preventivní prohlídkou, zdánlivým pochopením a laskavostí.
Jen sestra rušila tento dojem, chovala se spíše jako hlídací pes.Jak šel čas, i když nebyl dlouhý, MUDr.Táborská, přestávala mít pochopení, obtěžovalo ji vyslechnutí, popř.upozornění na problém.Stala se opatrnou, ale především sama k sobě.Nedoporučuji.


Ověřeny pacient

Hledala jsem nějakého lékaře opravdu na rychlo a paní doktorka mě bez váhání okamžitě vzala. Vše semnou udělala,byla milá,pozitivní náladu měla,prostě skvělá. Její sestřička to stejné. Má profesionální přístup a nic nezanedbává. Tuhle paní doktorku bych neměnila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na nutnost užívání antibiotik.Byla jsem v pátek u mé praktické lékařky.Měřila mě CRP,hodnota byla 38,9.Moje potíže,suchý kašel,teplota 38,5,rýma ani moc ne.Tyto potíře trvaly od středy.Myslela jsem že ATB se mají předepisovat až při hodnotě 40 ? Všude se píše že na běžné nachlazení ,virozu je zbytečné je předepisovat.Mám strach že je beru zbytečně.Nerada beru antibiotika,protože mě po nich bývá zle.Ted´nevím jestli je mám brát když už jsem začala ??? Tohle už bylo u paní doktorky jednou.Myslíte že je to správný postup?

Dobrý den, CRP je pouze laboratorní hodnota, zaleží hlavně na klinickém stavu pacienta. Pokud máte nějaké pochybnosti je vždy lepší toto konzultovat se svým lékařem.

MUDr. Sylva Táborská

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti