Nejčastěji hledané služby

• všeobecný praktický lékař

Umístění: MUDr. Svatopluk Kováč Jiný

Pan doktor je velice arogantní. Nenechá vás domluvit, nepřijme vaše názory. U pana doktora existuje jen jedna pravda. Pokud si rádi povídáte s lékařem nebo chcete mít mezi sebou důvěru, tak vás zklame. Způsob vyšetření probíhá po telefonu, nepodívá se na vás vůbec. Vyslechne si vás po telefonu a dle toho vám napíše léky. Samozřejmě léčba tímto způsobem nezabrala. Další nevýhodou vidím otevírací dobu jen do 12hod. Pro lidi co chodí do školy a do práce je to poněkud nešťastné řešení.

Umístění: MUDr. Svatopluk Kováč Jiný

Chtěl jsem od pana doktora jen zdravotní způsobilost na motorku. Byl jsem první ve frontě a raději pan doktor vzal pacientku, kterou zná osobně a přišla po mně. Řekl mi něco ve smyslu: ,,Mladej tady ještě chvíli vydrží." Velmi mě zklamal jeho přístup, přitom jsem mohl být hotový za 10 minut, ale čekal jsem tam 30 minut.

Velmi zodpovědný přístup k pacientovi,odbornost na vysoké úrovni.Příjemné vystupování pravidelné prohlídky v intervalech dle věku pacienta.