Svatava Lamžová, gynekolog Ostrava

MUDr. Svatava Lamžová

Gynekolog Více

Porubská 1015, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

U pani doktorky spise ordinuje sestricka, ktera dava presnejsi informace nez pani doktorka, diky ktere a jejiho zanedbani a naprosteho profesniho selhani jsem musela podstoupit narocnou operaci

K paní doktorce chodím už 22 let. Pomohla mi k dětem, uklidnila slovem, s nadhledem a zkušenostmi poradila, našla si vždycky čas a odpověděla na jakékoliv dotazy. Mám s ní ty nejlepší zkušenosti, jsem velice spokojená. Vyšetření probíhá skvěle, čekací doby žádné. Chodí k ní i moje dcera. A spokojená je taky. Neměnila bych ! ( Předchozí moje zkušenosti s gynekology byly katastrofální - postupně jsem byla u tří a zkušenosti s nimi byly dost hrozné.)

K paní doktorce chodím již řadu let a jsem velice spokojena jak s její profesní, tak i s lidskou stránkou. Těhotenstvím mě provedla výborně, bez nejmenších zádrhelů a potíží. Její péče byla velmi důkladná. Líbí se mi její pragmatický přístup k věcem, bez zbytečných vytáček a příkras. Za sebe doporučuji.

Stále taková nějaká, znuděná, otrávená. Jde vidět že ji to moc nebaví. Neměla jsem jistotu, že problému opravdu rozumí a že je přesvědčena o správnosti léčby. Velmi necitlivá během vyšetření. Po změně lékaře zjištuji, jak příjené a v pohodě může být gyn.vyšetření

Bohužel, možná pro některé při rozhodování bohudík, že mohu taktéž potvrdit velice nepříjemné vyšetření i občas drzé připomínky. Abych neopodstatněně nekritizovala vyhledala jsem jiné lékaře/řky když jsem potřebovala slyšet i jiný názor ohledně zdravotního stavu a musím říct, že jsem se setkala vždy s mnohem lidštějším přístupem a hlavně bezbolestným. I na vyšetření, které mě čekalo po narození dítěte nikdy nezapomenu, i na její výroky během vyšetření, odcházela jsem doslova s pláčem, od téhle chvíle jsem doktorku vyměnila.

K paní doktorce chodím chvíli, ale mám za sebou již dva jiné gynekology a jsem naprosto spokojená. Jak s paní doktorkou tk se sestrou. Jsem v 24tt, paní dr je vždy milá, zeptá sse jak se cítím, zkontroluje. Sestřička také velmi vstřícná, ikdyž může se jevit nepříjemně opak je pravdou.
Navíc mi vyhovuje to že se nepřetvařují, ani jedna, mají čistě pracovní a zároven milý přístup.
A jak tady někdo napal, že v ordinaci sse nečeká protože od paní Dr. odchází pacientky, tak to mě se teda nezdá, jen si to umí pěkně rozplánovt. Já jsem max spokojená a i ženy co jem jim dr doporučila také

Absolutně neřeší problémy, jen napíše pul tuctu prášků teré nezabírají a pak ještě mě seřve, že jsem je asi nebrala pořádně. Souhlasím s tím, že má pořád trapné poznámky typu :"všichni muži jsou plebs a kvůli nim máme problémy". Paní doktorka je očividně feministka.

17 let chodím k paní doktorce mám 3 děti a nikdy jsem si nemohla stěžovat,naopak vždy pomohla jak jen mohla. příjemná a usměvavá je i sestra můžu jen doporučit

Jsem hodně spokojená, neměnila bych!!! Všem doporučuji.

Velmi dobrá lékařka a velmi rozhodná,nic nezanedbá