Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí
Ambulance NEXTCLINICS Smíchov
Nádražní 762/32, Praha 5, Praha

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: jiné místo diabetologická konzultace

Chodím sem na pravidelné kontroly z důvodu diagnostiky Diabetes mellitus 1.typu. Velice sympatická paní doktorka společně se sestřičkou vykonávají dle mého svou práci skvěle a pokaždé se sem ráda vracím. Profesionální přístup společně s příjemnou atmosférou se často u lékaře nevidí, zde je výjimka.

Za sebe ani nedokážu slovy popsat, jak moc si paní doktorky Stehlíkové a sestřičky Jany vážím, je to první lékař, ke kterému se vždy těším, úžasný, profesionální, ale hlavně lidský přístup, který mně osobně dokáže úžasně motivovat. Mnohokrát za vše děkuji.

Já sám za sebe musím moc poděkovat za naprosto úžasnou práci paní doktorky a sestřičky Jany, za jejich odhodlání pomáhat, povzbuzovat a vždy podat pomocnou ruku. Jsem šťastný, že jsem Vaším pacientem. Máte obě mé obrovské díky.

Jsem v péči paní doktorky Stehlíkové více než 10 let. Díky ní je můj diabetes dobře kompenzovaný.
Pani doktorka má mou absolutní důvěru v postupu léčby. Cením si jejiho přístupu a erudovanosti.
Za to vše jsem jí velmi vděčná.

Setkal jsem se s paní doktorkou Stehlíkovou na jejím dřívějším působišti, to je v nemocnici Na Homolce. Bylo mi líto když oznámila, že v této nemocnici končí. Po nějaké době mi dala zprávu o tom, že ordinuje v poliklinice v Kartouzské. Velice rád jsem se opět svěřil do její péče. Mám velmi dobrý pocit z přístupu lékařky k pacientům a přes skutečnost, že dojíždím ze vzdálenosti cca 65 km, jsem nikdy neuvažoval o změně. Je to skutečná dáma, a to, že jsem mezi jejími pacienty považuji za čest. Ing. Hubka Jaroslav

Vminulosti jsem měl možnost poznat více diabetologů a byla mezi nimi i velmi známá jména. I přez tuto skutečnost se můj dia stav nijak výrazně nelepšil a výsledkem byla operace prstu na noze. Chirurgové mi nalili čistého vína v tom směru, že není vyloučeno pokračování operací v důsledku diabetu. Amputace a za pár let možná invalidní vozík. Skutečně optimistická budoucnost. Celý život jsem se věnoval vysokohorské turistice a bojovým sportům. Se vším tímto jsem měl skončit. V nemocnici Na Homolce jsem se seznámil náhodně s diabetoložkou doktorkou Štěpánkou Stehlíkovou. Poznal jsem, že je to první lékař, kterého můj zdravotní stav opravdu zajímá. Při diabetu je velmi důležité, aby vám lékař tzv. „sedl“ lidsky. Profesně velmi zdatná, noblesní, charismatická a současně přirozená žena, která ve vás vyvolá pocit důvěry. Osoba, která má styl odrážející její osobnost. Osobnostní rukopis se odráží ve stylovém oblékání a verbálním projevu. Dále pak v prostředí orginací, kde probíhají jednání s pacienty. Výrazný retro styl ve stylu sixties vytvoří příjemnou atnosféru pozitivní energie v ordinaci. Není to samozřejmost. Každý určitě zažil upocené erární vybavení ordinací, které vyvolává v pacientech spíše deprese. Všechny tyto skutečnosti příznivě ovlivňují léčbu i když si to neuvědomujete. Jako pacient doktorky Stehlíkové jsem se zdravotně výrazně zlepšil a žádné další operace se nekonaly. Věnuji se opět svým zálibám a to jen díky vhodně stanovené léčbě. Nepatřím mezi rektální horolezce, ale jsem velmi rád, že jsem doktorku Stehlíkovou potkal a můj život dostal nový příznivý rozměr. Přál bych každému diabetikovi štěstí potkat podobného lékaře jako doktorka Stehlíková. Tímto bych jí chtěl poděkovat. Není to jen můj názor, ale mnoha dalších pacientů, v podstatě jsem se s nepříznivým ohlasem na jmenovanou paní doktorku nesetkal. To není pocit, to jsou fakta. Za lékaře hovoří výsledky a ty jsou v tomto případě velmi dobré.

Paní doktorku Stehlíkovou navštěvuji od roku 2011. S paní doktorkou jsem velmi spokojen a děkuji ji za vše co pro mně udělala. Oceňiji její lidský přístup a její erudici. Vřele ji mohu doporučit.

Při "brouzdáním" internetem jsem narazil na tyto názory pacientů hodnotících paní doktorku která léčí i mne. Pokud toto bude číst pacient, který právě volí, jaký lékař bude léčit jeho diabetes a mnoho nepříjemných stavů a komplikací s diabetem spojených, mohu doporučit paní doktorku Štěpánku Stehlíkovou. O mne se stará více než 10 let. Musím říci, že mi pomáhá jak s udržením "cukrovky" v rozumných mezích, tak i se souvisejícími problémy. Jsem rád, že jsem měl to štěstí a před 11 lety se k ní dostal. Myslím, že paní doktorce mohu poděkovat za to, že mám ještě obě nohy a vidím. Paní doktorku vám přátelé doporučuji. S ní je diabetes daleko daleko snesitelnější. Nyní bych potřeboval podobně erudovaného zubaře.

Dobrý den. K paní doktorce Stehlíkové jsem přešel od svého lékaře v místě bydliště (nebyl jsem spokojen s jeho způsobem léčby i přístupem ke mě jako k pacientovi) na radu svého otce. Nikdy jsem toho nelitoval, neboť přístup paní doktorky je plně profesionální a hlavně lidský. Můj zdravotní stav se jejím přičiněním rapidně zlepšil a díky její péči si ani svůj zdravotní problém neuvědomuji. Jsem s jejím přístupem, chováním i způsobem léčby namíru spokojen a pokud k tomu nebudu donucen, nikdy ji jako lékaře nevyměním.

Paní doktorku Stehlíkovou znám již několik let, protože jsem diabetik. Od samého začátku léčby se mi líbilo jak pozorně sledovala mé reakce na úpravu dávek léků a posuzovala mne komplexně. Prostě bylo znát, že jí na pacientovi záleží a hledá způsob jak jeho léčbu zlepšovat. Také se mi jako bývalému výzkumnému pracovníkovi líbilo, že sleduje novinky ze svého oboru a snaží se jich využívat.
Mohu jí proto každému nemocnému cukrovkou vřele doporučit.
Jan Vokrouhlecký