MUDr.

Štěpánka Plhová

Zubař, Chirurg

Kontaktní informace

• K

Jsem velmi spokojená, precizní práce a výborný přístup. Osobně se zubaře děsně bojím , ale u téhle doktorky na ten strach nemám moc času. Výborný přístup k dětem, s takovým se mé děti nebudou zubaře nikdy bát. Doporučuji.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K

• Nejlepší zubař/ka co jsem kdy měl. Precizní práce a s injekcí pomalu neucítíte bolest. Trávil jsem tam každý týden 30 minut po dobu dvou měsíců a pomalu jsem se tam i těšil :). Čištění kanálků, extrakce 5 kořínků, 1h30m a jediné co mě bolelo byli panty u pusy :).

Při první návštěvě je paní doktorka drsná (zvláště když máte pusu plnou kazů :D), ale další návštěvy je pak drsně prima :))).

P.S. Do svých 23 let jsem se bál zubaře a moc k němu nechodil, teď chodím k paní doktorce Plhové každých 6 měsíců a jenom se podívá a řekne OK, případně něco povrtá s injekcí a ani nevím, že jsem byl u zubaře :).