Jsem velmi spokojená, precizní práce a výborný přístup. Osobně se zubaře děsně bojím , ale u téhle doktorky na ten strach nemám moc času. Výborný přístup k dětem, s takovým se mé děti nebudou zubaře nikdy bát. Doporučuji.

Masarykova 62, Plzeň
Zubní ordinece MUDr. Hadravské (mapa)

Nejlepší zubař/ka co jsem kdy měl. Precizní práce a s injekcí pomalu neucítíte bolest. Trávil jsem tam každý týden 30 minut po dobu dvou měsíců a pomalu jsem se tam i těšil :). Čištění kanálků, extrakce 5 kořínků, 1h30m a jediné co mě bolelo byli panty u pusy :).

Při první návštěvě je paní doktorka drsná (zvláště když máte pusu plnou kazů :D), ale další návštěvy je pak drsně prima :))).

P.S. Do svých 23 let jsem se bál zubaře a moc k němu nechodil, teď chodím k paní doktorce Plhové každých 6 měsíců a jenom se podívá a řekne OK, případně něco povrtá s injekcí a ani nevím, že jsem byl u zubaře :).