Štefánie Kyseláková, praktický lékař Brno

MUDr. Štefánie Kyseláková

Praktický lékař

19 názorů

Uložit


Adresa

Viniční 235, Brno
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
19 názorů

C
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka je milá, vstřícná, vždy se snaží pomoci. Nemohu si ji vynachválit už víc jak 16 let. Nevýhodou bývá dlouhé čekání v čekárně... Asi proto, že k ní chodí spoustu pacientů, kteří jí také důvěřují. Naposledy mi velmi pomohla, když po nasazení ATB na boreliózu jsem začala mít ještě jiné netypické reakce. Preventivně mně ihned odeslala na kliniku infekčních chorob, kde se kromě boreliózy potvrdila ještě další méně známá, zato akutní nemoc přenášená klíšťaty.


K
Ověřeny pacient

paní doktorka je velmi kvalifikovaná, jsem u této lékařky dvacet roků, a nikdy jsem neměl žádné pochybnosti o kvalifikaci této paní doktorky, vždy mně pomohla, a lepší paní doktorku bych nikdy nechtěl.
Jsme u této paní doktorky - celá naše rodina a paní Dr. Kyseláková je nejlepší rodinná lékařka.


Ověřeny pacient

paní doktorka je skvělá a moc ji děkuji že se tolik let starala o mého dědečka u kterého poznala že onemocněl psychickou nemocí která nebyla vůbec lehká a sestřička je vždycky skvělá vždycky je budu mít ráda


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka se sice tváří příjemně, ale velmi pochybuji o její kvalifikaci. Při řešení závažnějšího zdravotního problému mi jako pacientovi kladla takové otázky, že jsem měla pocit, že se mě neptá odborník, ale laik.
Možná na běžnou chřipku, rýmu, angínu si vystačí, ale jakmile dostane do ruky zprávu od odborného lékaře, tak naprosto netuší, co má pacient za problém a už rozhodně není sto chápat vše jako celek.
Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nemohu s Vámi souhlasit, já těhotná jsem a velice mi paní doktorka pomohla, domluvila mi vyšetření i mimo její pracovní dobu, nabrala krev a zvládli jsme to i bez antibiotik. Je velmi vstřícná a vždy se snaží najít i jiné alternativní řešení.Jsem velmi spokojená.


Velmi příjemná a ochotná paní doktorka


Paní doktorku znám 18 let , nemohu si stěžovat na nic. Je příjemná ,vtipná,veselá ..... i sestřička je skvělá umí bezvadně brát krev. Nyní jak žiji v zahraničí ,tak ráda na ně vzpomínám ...zde není tak profesionální přístup o včechno si tu musíte říct. Podtřženo sečteno ráda ji navštím jak se vrátím. S pozdravem Denisa


K

Velice příjemná a pečlivá paní doktorka s lidským přístupem. Je to původně lékařka mého manžela (už téměř 20 let je s ní velmi spokojený) a po našem přestěhování na druhý konec Brna a nepříjemné zkušenosti s místním lékařem jsem k p. doktorce Kyselákové také přešla, dojíždím z dálky a nelituji toho.


L

S touto praktickou lékařkou nejsem vůbec spokojena. Nedokáže řešit problémy a její názory jsou absurdní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

je krásná a moudrá. věru nebezpečná kombinace pro muže.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti