Fyziatrie,léčebná rehabilitace
Mazurská 484, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

spokojenost

Měl jsem nehodu na motocyklu.Zlomeniny obou rukou.Pravá 2 x a na levé otevřená tříštivá zlomenina.Pravá ruka - hybnost 100 % (a to mám od ramene po loket stále v kosti šroub).Levá ruka se rozhýbává pomaleji,ale rozhýbává.Mudr. Hantová má velmi příjemný přístup.Vysvětlí a objasní situaci velmi srozumitelnou formou a vždy se snaží najít optimální řešení.Za devět měsíců co mě léčí nemám jedinou výtku.Vřele doporučuji.

Příjemná a šikovná lékařka, ochotně vše vysvětlí, nikam nespěchá. Doporučuji.

Vynikající

Paní doktorka Hantová je opravdu specialista. Od 24 let jsem měla potíže s krční pateří. Nikdo mi nedokázal pomoci. Před lety jsem se dostala k paní doktorce Hantové, kam mě poslal můj praktický lékař. Ta jediná mě zbavila po 30 kletech konečně bolestí , migrén a brnění rukou. Tímto jí mnohokráte děkuji a každému ji mohu jen doporučit. Také má moc pěkný přístup k pacientům.