Praktický lékař pro dospělé
Fügnerova 667/7, Liberec

Paní doktorka má své už zřejmě za sebou, což postačuje na preventivní lékařské prohlídky pro zaměstnavatele, ale tím to končí. Na chování jsem nikdy nestěžoval. Ale pokud jde o nějakou léčbu, či prevenci...tak tam ty kvality, zřejmě už, prostě nejsou....

Chtěla bych všechny důrazně varovat před touto paní "doktorkou". Je velice náladová a nepříjemná, myslím si, že sama neví jak se k takovému povolání dostala. Kdykoliv jsem k ní přišla, tak se mnou mluvila jako se simulantem a musela jsem ji dlouhou dobu přesvědčovat, že mi skutečně něco je. Léky střílela jen tak o boku a většinou zastaralé, v lékárně je většinou neměli. Pokud přijdete k lékaři a čekárna zeje prázdnotou, tak je tam něco špatně. Takže doporučuji pryč od ní, než něco zanedbá a někomu ublíží. Hvězdičku si nezaslouží žádnou, ale bohužel mi jinak nejde přidat příspěvek.

Paní doktorka je sice hrozně v pohodě, razítka rozdává na potkání, ale když má opravdu řešit zdravotní problém, tak kde nic, tu nic. Všude, kde se dalo něco zjistit, jsem se dočetla, že s mými příznaky mám okamžitě zajít k lékaři, což jsem udělala, nicméně paní doktorka se mi vysloveně vysmála do obličeje, shodila to ze stolu jako jarní únavu a bylo hotovo. Přitom by stačilo napsat doporučení k odborníkovi, když sama nemá páru, co s lidmi, kterým už je tak mizerně, že jsou ochotní jít i k takové doktorce, jako je ona. Nebrat.

naprosto příšerná lékařka,která se minula povolání...kdykoliv měl můj lékař dovolenou a dělala zástup a přišla jsem tam,ani se na mě nedívala,hlavu stranou a nepříjemná.když jsem měla skoro zápal plic a sotva chodila ,řekla mi,at si jdu na alergologii,když jsem astmatik a on že mi předepíše antibiotika...velmi nebezpečná doktorka a než vám pomůže,spíš vás dopálí!již nikdy více,i kdyby bych měla umírat a můj lékař měl dovolenou,budu nohy za sebou tahat,než k ní jít....

Naprostý odborník ,skušený odborník,který nic nepodcení a popovíd si můžete dole v trfice,jen doporučuji

Jako lékařka pro Tesco vyhovující....kontroly provadí poctivě....

Byla jsem u paní doktorky 3x, když zastupovala mého Dr. a pokaždé se mě ptala, co se mnou má dělat, že neví, no to jsem tam ovšem nemusela chodit, přijde mi velmi neprofesionální, takže opravdu nedoporučuji.

Tuto paní doktorku nebrat! Pravděpodobně si vybrala svou profesi omylem, nesnáší lidi a nerozumí tomu, co dělá. Nebo už má syndrom vyhoření ve velmi pokročilém stadiu.

Vstřícná, ochotná, veselá. Díky včasné, správné diagnoze a zajištění specialisty nám velmi pomohla.

Byla jsem u paní doktorky jen jednou, na povinné prohlídce při nástupu do zaměstnání. Chovala se ke mně dost nevhodně, neustále mi opakovala, že na modelku jsem moc tlustá...na svých 177 cm považuji 68 kg u sportovce úpln normálních. Takže dnes u labilních mladých dívek (bylo mi 19) by to mohlo odstartovat vážnou nemoc mentální anorexie, ze zkušenosti vím, že k tomu stačí málo. Z úst doktorky to může mít dost váhu. Sama je jak pučmeloun.