Simona Černíková, chirurg Brno

Simona Černíková

Chirurg Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Šikovná paní doktorka , zákrok zcela bezbolestný, dobře vysvětlí, netrvá to. Hledal jsem chirurga na relativně akutní zákrok po diagnostice praktické lékaařky, vybral jsem z celého Brna dle recenzí právě tuto ordinaci Zahradníkova a hned na další ráno jsem byl objednán.

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Jiný

Pani doktorka me prijala, kdyz jsem akutně potrebovala ošetření, přestože jsem k ni spádově nepatřila.
Velmi rychlé, klidné a kvalitni odborné ošetření, profesionalni, laskavy pristup, též u sestřičky. A velka úleva a věčnost, že e jsou takovi lekari i i dnes.

byl jsem s tezky vyronem kotniku.. pani doktorka ochotna, prijemna.. stejne tak ostatní personál okolo v SurGal.. :)

Takto si přestavuji lékařské ošetření. Paní doktorka byla pečlivá a také oceňuji její lidský přístup stejně jako sestřiček a recepčních v SurgalClinic. Poslouchala, co jí říkám! Není nic horšího, než když je vám fyzicky špatně a ještě kápnete na arogantního doktora. Jednoznačně doporučuji.