Umístění: ORL ambulance Lesná vyšetření ucha

Dobrý den, naprosto souhlasím s paní v prvním příspěvku. Pan doktor nebere akutní případy, sestřička mě objednala na 2. dubna. Když jsem řekla, že tak dlouho to nevydržím bylo mně stroze řečeno ať jdu na pohotovost. To si z nás snad dělají legraci? Opravdu neuvěřitelný, to jsem ještě nikde nezažila. Opět souhlasím s paní řešit to přes lékařskou komoru.

Umístění: ORL ambulance Lesná Jiný

Na ORL je otřesný přístup jak od sestry tak od lékaře. Doktor přišel o 20 minut později do ordinace. Nechce brát akutní případy! V ordinaci šílený nepořádek! Předcházejí paní doktorka XXXX, brala každý den všechny pacienty bez objednání! Nikdo si nemůže naplánovat bolest dopředu. Nový lékař by se měl nad sebou zamyslet! Pokud bude takhle dále postupovat….bude se vše muset řešit přes lékařskou komoru!

Umístění: ORL ambulance Lesná Běžný termín

Super, velice příjemní a profesionální, určitě doporučuji.
Dostupnost ordinace i parkování dobré.

Umístění: ORL ambulance Lesná Jiný

Pan doktor je velmi milý, vstřícný, vše mi podrobně vysvětlil. Byla jsem velmi spokojená a všem doporučuji vyšetření u pana doktora.

Umístění: ORL ambulance Lesná Jiný

Nechápu že neberou akutní případy, dojdete se zánětem a hroznou bolestí ucha a sestřička vám řekne, že bez objednání neberou. Nejdříve za týden, to opravdu nevím kdo vydrží týden s bolestí.

Príma pan doktor, je nám moc líto, že opustil Třebíč. Milý, moc hodný na děti,
trpělivý, At se mu daří.

Umístění: ORL ambulance Lesná bakteriologické vyšetření

Mám chronickou rýmu. Pan doktor ke mně přistupoval velmi citlivě a partnersky. Na rozdíl od předchozích zkušeností (např. v Zastávce) všechny kroky podrobně vysvětlil dopředu, postupoval šetrně a ohleduplně, přestože výtěr z nosu není příjemná záležitost. Byla jsem moc spokojená s komunikací, vysvětlením, co se zrovna děje a jaké jsou možnosti léčby. Pana doktora rozhodně doporučuji a nejen pro jeho lidský přístup!!!

Umístění: ORL ambulance Lesná klinické vyšetření

Pan doktor je velmi pečlivý a milý. I když jsem se bála návštěvy po předchozích zkušenostech na ORL, zde jsem byla naprosto spokojená jemným a citlivým přístupem.