Praktický lékař gynekolog
Partyzánská 4, Opava

Velmi ochotny lékař jak po lidské stránce tak i profesni.

Mé hodnocení mluví za vše...

U pana doktora jsem byla jen jednou a to v akutním případě, ale mohu z vlastní zkušenosti říci, že je málo lékařů, kterým stojíte za to, aby si s Vámi povykládali a vysvětlili Vám, jak věc vypadá ze všech stran. Pan doktor si ten čas udělá, všechny dotazy rád a srozumitelně vysvětlí a je velice lidský, příjemný a ochotný. Velice mne svým příjemným chováním a vystupováním potěšil i tím jaký je milý a vstřícný. Také vyšetření je bez bolesti. Takových lékařů moc není. Mohu jen vřele doporučit a jakmile můj pan doktor "doslouží", přejdu k tomuto. Má i velice milou sestřičku. Jolana

Skvělý lékař,milý,ochotný,vždy má na Vás čas.Doporučuji!!!!!

Jsem naprosto spokojená a neměnila bych i sestřička je fajn, je svá, ale ví, co dělá a pokud jsem na ni milá já, je ona rovněž milá na mě! A čekací doby jsou dlouhé jen v určitých denních dobách, stačí (v případě těhotných) prostě jen přijít dříve ráno nebo až dopoledne, kolem 9:00 je hold plno. Pan doktor se tam jistě mezi jednotlivými pacientkami nedloube v nose, ale zapisuje si výsledky vyšetření a podobně.

K panu doktorovi chodím už asi 18let a nemůžu na něj napsat nic špatného,kromě toho,že se u něj dlouho čeká.Někdy opravdu nechápu,co tam dělá,než zavolá další.Jinak je pan dr.příjemný a kdykoli jsem se na něco zeptala,ochotně mi odpověděl.

100%

Dobrý den ja jsem s panem doktorem strašně spokojená. A sestřička taky není taková špatná jak jí tady jiní popisují, jen tam chce mít klid a pořádek což já beru, je velice milá a nikdy se ke mě nechovala nějak hnusně ani mi netykala.

Skvělý odborník,velmi příjemný přístup.

Doporučuji pana doktora,vždy mě vyslechne a poradí a se sestřičkou zatím nemám žádné špatné zkušenosti.