Rudolf Gucklhorn, gynekolog Opava

Rudolf Gucklhorn

Uložit

Gynekolog Více

31 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař gynekolog
Partyzánská 4, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Velmi ochotny lékař jak po lidské stránce tak i profesni.

P
Ověřený profil

Mé hodnocení mluví za vše...

J

U pana doktora jsem byla jen jednou a to v akutním případě, ale mohu z vlastní zkušenosti říci, že je málo lékařů, kterým stojíte za to, aby si s Vámi povykládali a vysvětlili Vám, jak věc vypadá ze všech stran. Pan doktor si ten čas udělá, všechny dotazy rád a srozumitelně vysvětlí a je velice lidský, příjemný a ochotný. Velice mne svým příjemným chováním a vystupováním potěšil i tím jaký je milý a vstřícný. Také vyšetření je bez bolesti. Takových lékařů moc není. Mohu jen vřele doporučit a jakmile můj pan doktor "doslouží", přejdu k tomuto. Má i velice milou sestřičku. Jolana

Skvělý lékař,milý,ochotný,vždy má na Vás čas.Doporučuji!!!!!

Ověřený profil

Jsem naprosto spokojená a neměnila bych i sestřička je fajn, je svá, ale ví, co dělá a pokud jsem na ni milá já, je ona rovněž milá na mě! A čekací doby jsou dlouhé jen v určitých denních dobách, stačí (v případě těhotných) prostě jen přijít dříve ráno nebo až dopoledne, kolem 9:00 je hold plno. Pan doktor se tam jistě mezi jednotlivými pacientkami nedloube v nose, ale zapisuje si výsledky vyšetření a podobně.

K panu doktorovi chodím už asi 18let a nemůžu na něj napsat nic špatného,kromě toho,že se u něj dlouho čeká.Někdy opravdu nechápu,co tam dělá,než zavolá další.Jinak je pan dr.příjemný a kdykoli jsem se na něco zeptala,ochotně mi odpověděl.

100%

Dobrý den ja jsem s panem doktorem strašně spokojená. A sestřička taky není taková špatná jak jí tady jiní popisují, jen tam chce mít klid a pořádek což já beru, je velice milá a nikdy se ke mě nechovala nějak hnusně ani mi netykala.

Skvělý odborník,velmi příjemný přístup.

Doporučuji pana doktora,vždy mě vyslechne a poradí a se sestřičkou zatím nemám žádné špatné zkušenosti.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti