Vítkovická nemocnice, a.s.
Zalužanského 1192/15, Ostrava

Umístění: jiné místo péče o těhotné

potkala jsem pana doktora dvakrát na pohotovosti ve Frýdku. Poprvé když jsem přišla s krvácením na počátku těhotenství, i když to na ultrazvuku moc nevypadalo, tak mi vzal hcg a počkal do druhého dne na další odběr hcg. Bohužel těhotenství nebylo prosperující. Podruhé, zase stejný problém, ale zárodek, již byl potracen a začala menstruace (konec 7tt), děloha prázdná, mimoděložní negatovní. Pan doktor mě i přesto, pro mě nepochopitelně chtěl poslat na revizi. Nedala jsem se, nakonec vše proběhlo bez komplikací jako klasická menstruace. Zákrok by byl zbytečný.

Umístění: jiné místo péče o těhotné

Velmi sympatický, profesionální ale i lidský a empatický lékař. Respektuje přání a individualitu pacientů. Dokáže citlivě a srozumitelně popsat jednotlivé kroky vyšetření i diagnózu. Dokáže nabídnout možnosti a řešení s citem a respektem.
Jako pacientka jsem velmi spokojena a rozhodně doporučuji.

Pan doktor je moc hodny a sympaticky nikdy se mi na gynekologii nechtelo ale ted tam chodim z cela bez stresu skoro by se dalo rict ze se tesim...nikdy jsem nezazila ze by mel lekar tak kladne komentare bez jedineho minusu.opravdu vsem doporucuji. P.

Souhlasím s názory ostatních. Sympatický, pohodový s dobrým přístupem k pacientkám. Doporučuji.

Velmi sympatický a milý doktor

Pohodář :)

s panem doktorem jsem velice spokojena mily usmevavy vse vysvetli zbytecne veci nedramatizuje je super vrele doporucuji

Velmi milý pan doktor,všem doporučuji !

Rodil mou dceru 12hodin.Celou dobu usměvavý,vstřícný a uměl povbudit.Zvládli jsme to,Nelinka měla 4150g.Děkuji pane doktore

Doopravdý výborný lékař.