Ordinace praktického lékaře
Velkopavlovická 25, Brno

Umístění: Ordinace praktického lékaře Nemoc

Lékař s velkým L. Jsem jeho dlouholetý pacient. Jen škoda, že pan doktor odchází na zasloužený odpočinek. Jeho nástupkyně bude mít laťku nastavenu hodně vysoko.

Děkuji panu doktorovi za milý a vstřícný přístup.
Podrobné vyšetření, vysvětlení užívání léků, upozornění na možný doplatek na lék, který mi předepsat a obrovské vcíteni do mého zdravotního stavu. Vyslechl si moje potíže, vyšetřil mně tak podrobně, že si podobné podrobné vyšetření u jiného lékaře nepamatuji. A nevím. proč siněkdo stěžuje na neodesláni k odbornému vyšetření. Mně doporučení dal hned. Sestřička je malý zázrak.

Eva Olšanská

Pana doktora mohu prozatím hodnotit jen kladně, přišla jsem dnes se zánětem ledvin, vzal mě přednostně, protože jsem měla vysokou teplotu, poctivě mě vyšetřil včetně odběrů, choval se mile, sestřička je samozřejmě naprosto skvělá. Takže za mě v pořádku.

K panu doktorovi chodím už řadu let, vždy vyřešil mé zdravotní problémy, má profesionální přístup, je empatický, neměnil bych.
Vždy mi dobře poradil, bez ohledu na ordinační dobu a množství pacientů v čekárně.
Má velmi sympatickou sestru, s příjemným vystupováním.
Na adresu těch, co si stěžují na fronty v čekárně - i já si vážím volného času, ale pro mne čekárna plná pacientů je důkazem, že pan doktor svou práci dělá svědomitě a že má hodně pacientů co mu věří.
Na adresu těch, co tvrdí něco o profesionalitě. Jak jste na tom vy, kolik svého volného času vy věnujete zvyšování své odbornosti?
Važme si takových lidí, není jich mnoho.

Doktor, který si napíše na web, že pracuje odpoledne jen na objednávku, ale nemá sestru, která by mu brala telefony a má na webu neplatný mail - takže se objednat vlastně nelze - nemůže být hodnocen jinak než jako velmi slabý.

Pokud se jedna o banalni nemoci a nachlazeni, kde je diagnoza jasna pan doktor poradi dobre, pokud se jedna o neco zavaznejsiho nedoporucuji spolehat na jeho usudek, moji mame nerozeznal nekolik let astma a pri moji posledni navsteve mi vysvetloval ze moje bolest zad rozhodne neni vyhrezla plotynka, po dalsi navsteve a nalehani jsem si nechala napsat doporuceni ke specialistovi, ktery me okamzite poslal na rezonanci a odhalil, ze se skutecne jedna o vyhrezlou plotynku. Tohle jsou neduhy, ktere jsou zavazne a pokud se podchyti vcas daji se resit s daleko vetsi uspesnosti. Jak psalo par lidi v predchozich prispevcich, pan doktor dela ukvapene zavery na zaklade vlastnich vysetreni a podcenuje casto situace, ktere vyzaduji dalsi odborne vysetreni nebo nazor specialisty. Ja ho nedoporucuji.

Souhlasím s "netvorem" - to samé jsem před léty udělal i Já, teda že jsem odešel z jeho "péče" a nelituji. Tak namyšleného, samolibého doktora jsem doposud nepotkal ani podkat nechci...

K Dr. Kočímu jsem chodil několik let, manželka chodí ze setrvačnosti pořád. Ale pro absolutní nechuť člověka vyslechnout a tím i pomoci jsem ho opustil a myslím, že jsem dobře udělal. Poté, co člověk tráví v čekárně min hodinu a více, se dozví, že je prakticky zdráv a má si koupit volně dostupné léky. Vše, co je na předpis předepisuje po dlouhé úvaze a pokud tak většinou ten nejlacinější shit. Je samolibý a velmi velmi spořivý, doporučení na odborné vyšetření jsem od něho za těch x let, co jsem k němu chodil, nedočkal. Vše je schopen vyšetřit a posoudit sám, asi si sám o sobě myslí, že je superlékař. Člověk má pocit, že pacienta vnímá ne jako nemocného, ale oslíčka, ze kterého vypadne určité množství bodů.

Pečlivý lékař, vynikající sestra. Jsem u nich několik let a vždy jsme mé zdravotní problémy vyřešili.
K panu doktorovi jsem přešel od své známé lékařky která mne zná od dětství a musím přiznat, že
teď jsem v lepších rukou. Promiňte paní doktorko...
Negativní komentář na adresu pana doktora Kočího od paní, která si nachlazení "léčí" sama, snad netřeba dál rozebírat:DD

Absolutně svědomitý, zodpovědný, skvělý lékař.
Jsem spokojená.