Adresy (2)

Praktický lékař gynekolog
Rýžoviště 105, Rýmařov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Praktický lékař gynekolog
Horní Město 137, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Skvělá doktorka, nemůžu si vynachválit :) Je profesionální, milá, ochotná :) Můžu jen doporučit!

J
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila několik let, zpočátku jsem byla spokojená, až do chvíle kdy mi začla bezdůvodně měnit antikoncepci - brala jsem jednu bez potíží již delší dobu a ona začla vymýšlet, že ta nebo tamta je lepší a stále ze mě dělala pokusného králíka, i přesto, že viděla, že mi to nesedí a mám problémy. Vyhodila jsem tak spoustu peněz za různé antikocepční pilulky, stále jsem měla potíže, které jsem dřív neznala, až jsem nakonec musela změnit lékaře a ten mi okamžitě vrátil původní pilulky a řekl mi, že tohle jednání vůbec nechápe, že pravděpodobně má paní doktorka smlouvu s nějakou farmaceutickou firmou a snaží se na její produkty převést co nejvíce pacientek. Jinak co se týče vyšetřování, tak musím říct, že je ohleduplná, milá a vstřícná, tedy aspoň většinou, ale jednou mě taky zarazila svým chováním, když jsem přišla vyplašená, že krvácím a mám bolesti v podbřišku a ona se na mě ani nepodívala a ve dveřích mi řekla, že se to tak prostě někdy stane a že mám přijít za pár dní, pokud budu mít potíže stále. Nemohla tehdy vědět, jestli nejsem třeba těhotná a něco se nestalo, v té době jsem to ještě nevěděla ani já. Třeba jenom neměla svůj den, ale mě to hodně mrzelo...

L
Ověřený profil

chodím k paní doktorce sice teprve 5 let ale za těch 5 let jsem s ní neměla problém. Je příjemná a dokáže z takové nepříjemné situace jako je návštěva gynekologa udělat i normální běžnou věc. :)
Sestřička u paní doktorky je super, milá, ochotná a příjemná tak jak paní doktorka. Dalo by se říct že je radost tam chodit :)


Ověřený profil

Doktorka je příjemná, vysvětlí co je potřeba. A jestli někoho pomlouvá? Takovou zkušenost nemám, zato vím, co jsou ženské schopné o sobě povykládat kamarádkám (třeba i nahlas na veřejném místě) a vůbec kdekomu a pak se diví, odkud se drby šíří. To že doktorka někoho drbe znám od kamarádek jako drb. Hmm a na drby já nedávám, přednost má její přístup k pacientům. Když jsem ležela v nemocnici, docela mě psychicky podpořila.


No nevím,dlouho jsem chodila a chodím stále k paní doktorce... a je to supr.Nikde jsem nenašla nikoho lepšího, bydlím v jiném okrese,ale jezdím stále k paní Hance... V Rýmařově jsem vyrostla a žila...vím, jak to tam chodí.Někteří lidi si nevidí na špičku nosu, je to drbárna, hrůza a já si myslím,že každý kdo to zažil,tak ví o čem mluví. Mluví se o všem a o všem, ale paní doktorka je dobrá,moc dobrá. Kdo nechce ať jde jinam, jen ty kecy kolem.. to je hrůza. Holky kdo chce jinam, nekecat a jít, jasný??? Jinak jste srabáci.


Paní dokrorka je nej, když ne pro tebe,tak pro další ano..není to dané,ale je moc fajn, není to jen o medině, jde jako člověk a to snad chceme. a tak to má být a nejen o birokracii, toho máme myslím až až. Paní doktorka je svělá,vysvětlí , pomůže..... supr.


Tak to mě pobavilo,že by někdo něco řekl přímo do očí....to je tady rarita,nejlépe za zády a potom ještě dělat hrdinu,jak jsem jim to nandal.Já bych zavedla takovéhle hodnocení kadeřnic,pedikérek,kosmetiček(což jsou doslova vyhlášené drbárny) a ostatních řemesel:prodavačky,úřednice....to je někdy taky zážitek.Předpokládám,že všechny špatné hodnocení psaly pacientky s čistým svědomím-své zaměstnání dělají na 100% a do pusy si nikdy nevzaly cizí osoby.....hm potom klobouk dolů.Mimo jiné její soukromí je v Rýmasřově na denním pořádku a taky mě baví,že se kolikrát k její práci vyjadřují osoby,které k ní nechodí a nikdy nechodily,ale co by ne...je demokracie.Měla jsem podobné problémy,že se moje onemocnění dostalo na veřejnost,podle mé kamarádky za to mohla doktorka......,ale nedalo mi to a nakonec jsem zjistila zdroj-byla jsem na operaci a tuto informaci vynesla pracovnice sálu,ale jak jednoduché říká se a proto to tak i musí být.......Jinak ,kde jsou dvě a více ženských vždycky se něco probírá..,ne šáhněte si do svědomí,jsme 100%.Jinak,kdo se přesvědčil a je spokojený -zůstává,kdo není ať jde jinam.


Vrátit diplom? A doufám,že jste jí to řekla i do očí, když to umíte napsat, umíte to i říct... ale dobře, že to umíte aspoň napsat... síla.


No kdo zná Rýmařov,tak to je taková větší dědina, prostě něco jako větší Hoštice z Troškových komedií Slunce,seno... zapíská se na píšťalku a jde se na drby. Někdo má něco na Hájkovou,pro mě hrůza,zažila jsem ji.Někdo na dalšího doktora.Hodně lidí nadávalo i na primáře Olejníka,že prodal nemocnici atd.Jsou to jen klepy a kdo není spokojený, má přeci volbu.Paní doktorka i sestra jsou podle mě profesionálové,dle mé zkušenosti.Ale také nezapomínejme,že jsme jen lidi.Dělat ve fabrice u pásu a udělat třeba chybu je normál,to se bere.Ale také ostatní jsou lidé a chybu udělat můžou také,nebo ne?Rýmařov,tak to je opravdu jedna velká drbárna,kde je jedno kdo co vypustí,třikrát se to otočí a je to zpět a už nevíte,kdo to řekl..... podívejte se do svého talíře a pak .... aha,tak vy tady čpíte síru na doktorku.... a není to to samé co dělá podle vás ona? Jo, jenže vy jste anonymní,zatímco ona není, že? To je paráda,že? Začněte u sebe.Já když se mi něco takového nelíbí,tak se dívám první na sebe... také nemám ráda, když o mě druzí mluvili,aniž by cokoli věděli,ale děje se...ale nedělám to samé.Povrchnost a blbost je neomezená... proto... paní doktorka bohužel žije tam kde žije, lidi ji znají, určitě jistí i její soukromí,patlají se v tom a pak je to síla.Ale je to prostě ženská,jako my,tak ji nechme,ať dělá to co my... no i o nás se určitě mluví a ne jen v dobrým- no kde by jsme potom asi žily? Tak na Marsu asi , no ne dámy?


Je velmi dobrá ve své práci


Došlo k chybě, zkuste to znovu