Praktický lékař gynekolog
Rýžoviště 105, Rýmařov

Praktický lékař gynekolog
Horní Město 137, Opava

Skvělá doktorka, nemůžu si vynachválit :) Je profesionální, milá, ochotná :) Můžu jen doporučit!

K paní doktorce jsem chodila několik let, zpočátku jsem byla spokojená, až do chvíle kdy mi začla bezdůvodně měnit antikoncepci - brala jsem jednu bez potíží již delší dobu a ona začla vymýšlet, že ta nebo tamta je lepší a stále ze mě dělala pokusného králíka, i přesto, že viděla, že mi to nesedí a mám problémy. Vyhodila jsem tak spoustu peněz za různé antikocepční pilulky, stále jsem měla potíže, které jsem dřív neznala, až jsem nakonec musela změnit lékaře a ten mi okamžitě vrátil původní pilulky a řekl mi, že tohle jednání vůbec nechápe, že pravděpodobně má paní doktorka smlouvu s nějakou farmaceutickou firmou a snaží se na její produkty převést co nejvíce pacientek. Jinak co se týče vyšetřování, tak musím říct, že je ohleduplná, milá a vstřícná, tedy aspoň většinou, ale jednou mě taky zarazila svým chováním, když jsem přišla vyplašená, že krvácím a mám bolesti v podbřišku a ona se na mě ani nepodívala a ve dveřích mi řekla, že se to tak prostě někdy stane a že mám přijít za pár dní, pokud budu mít potíže stále. Nemohla tehdy vědět, jestli nejsem třeba těhotná a něco se nestalo, v té době jsem to ještě nevěděla ani já. Třeba jenom neměla svůj den, ale mě to hodně mrzelo...

chodím k paní doktorce sice teprve 5 let ale za těch 5 let jsem s ní neměla problém. Je příjemná a dokáže z takové nepříjemné situace jako je návštěva gynekologa udělat i normální běžnou věc. :)
Sestřička u paní doktorky je super, milá, ochotná a příjemná tak jak paní doktorka. Dalo by se říct že je radost tam chodit :)

Doktorka je příjemná, vysvětlí co je potřeba. A jestli někoho pomlouvá? Takovou zkušenost nemám, zato vím, co jsou ženské schopné o sobě povykládat kamarádkám (třeba i nahlas na veřejném místě) a vůbec kdekomu a pak se diví, odkud se drby šíří. To že doktorka někoho drbe znám od kamarádek jako drb. Hmm a na drby já nedávám, přednost má její přístup k pacientům. Když jsem ležela v nemocnici, docela mě psychicky podpořila.

No nevím,dlouho jsem chodila a chodím stále k paní doktorce... a je to supr.Nikde jsem nenašla nikoho lepšího, bydlím v jiném okrese,ale jezdím stále k paní Hance... V Rýmařově jsem vyrostla a žila...vím, jak to tam chodí.Někteří lidi si nevidí na špičku nosu, je to drbárna, hrůza a já si myslím,že každý kdo to zažil,tak ví o čem mluví. Mluví se o všem a o všem, ale paní doktorka je dobrá,moc dobrá. Kdo nechce ať jde jinam, jen ty kecy kolem.. to je hrůza. Holky kdo chce jinam, nekecat a jít, jasný??? Jinak jste srabáci.

Paní dokrorka je nej, když ne pro tebe,tak pro další ano..není to dané,ale je moc fajn, není to jen o medině, jde jako člověk a to snad chceme. a tak to má být a nejen o birokracii, toho máme myslím až až. Paní doktorka je svělá,vysvětlí , pomůže..... supr.

Tak to mě pobavilo,že by někdo něco řekl přímo do očí....to je tady rarita,nejlépe za zády a potom ještě dělat hrdinu,jak jsem jim to nandal.Já bych zavedla takovéhle hodnocení kadeřnic,pedikérek,kosmetiček(což jsou doslova vyhlášené drbárny) a ostatních řemesel:prodavačky,úřednice....to je někdy taky zážitek.Předpokládám,že všechny špatné hodnocení psaly pacientky s čistým svědomím-své zaměstnání dělají na 100% a do pusy si nikdy nevzaly cizí osoby.....hm potom klobouk dolů.Mimo jiné její soukromí je v Rýmasřově na denním pořádku a taky mě baví,že se kolikrát k její práci vyjadřují osoby,které k ní nechodí a nikdy nechodily,ale co by ne...je demokracie.Měla jsem podobné problémy,že se moje onemocnění dostalo na veřejnost,podle mé kamarádky za to mohla doktorka......,ale nedalo mi to a nakonec jsem zjistila zdroj-byla jsem na operaci a tuto informaci vynesla pracovnice sálu,ale jak jednoduché říká se a proto to tak i musí být.......Jinak ,kde jsou dvě a více ženských vždycky se něco probírá..,ne šáhněte si do svědomí,jsme 100%.Jinak,kdo se přesvědčil a je spokojený -zůstává,kdo není ať jde jinam.

Vrátit diplom? A doufám,že jste jí to řekla i do očí, když to umíte napsat, umíte to i říct... ale dobře, že to umíte aspoň napsat... síla.

No kdo zná Rýmařov,tak to je taková větší dědina, prostě něco jako větší Hoštice z Troškových komedií Slunce,seno... zapíská se na píšťalku a jde se na drby. Někdo má něco na Hájkovou,pro mě hrůza,zažila jsem ji.Někdo na dalšího doktora.Hodně lidí nadávalo i na primáře Olejníka,že prodal nemocnici atd.Jsou to jen klepy a kdo není spokojený, má přeci volbu.Paní doktorka i sestra jsou podle mě profesionálové,dle mé zkušenosti.Ale také nezapomínejme,že jsme jen lidi.Dělat ve fabrice u pásu a udělat třeba chybu je normál,to se bere.Ale také ostatní jsou lidé a chybu udělat můžou také,nebo ne?Rýmařov,tak to je opravdu jedna velká drbárna,kde je jedno kdo co vypustí,třikrát se to otočí a je to zpět a už nevíte,kdo to řekl..... podívejte se do svého talíře a pak .... aha,tak vy tady čpíte síru na doktorku.... a není to to samé co dělá podle vás ona? Jo, jenže vy jste anonymní,zatímco ona není, že? To je paráda,že? Začněte u sebe.Já když se mi něco takového nelíbí,tak se dívám první na sebe... také nemám ráda, když o mě druzí mluvili,aniž by cokoli věděli,ale děje se...ale nedělám to samé.Povrchnost a blbost je neomezená... proto... paní doktorka bohužel žije tam kde žije, lidi ji znají, určitě jistí i její soukromí,patlají se v tom a pak je to síla.Ale je to prostě ženská,jako my,tak ji nechme,ať dělá to co my... no i o nás se určitě mluví a ne jen v dobrým- no kde by jsme potom asi žily? Tak na Marsu asi , no ne dámy?

Je velmi dobrá ve své práci