Praktický lékař
Václavkova 63, Brno

Umístění: Praktický lékař Jiný

Nejlepší praktický lékař v našem Brně. Vždy vstřícný, ochotný a vždy pomohl. Nikdy jsem nebyl odmítnut.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan doktor příjemný, ochotny, vstřícný a pečlivy. Vždy vše v poradku. Sestřička hodná a milá. Nikdy nebyl s ničím problém.

Umístění: Praktický lékař Jiný

S panem doktorem jsem já i celá naše rodina dlouhé roky velice spokojeni, vždy a s ochotou nám vychází vstříc. Léčba s výbornými výsledky.

Příjemné prostředí, příjemný personál, příjemný doktor. Já osobně jsem nadmíru spokojen.

docela dobrý,nemám námitky

Přišla jsem k panu doktorovi v pátek před 8 hodinou,byla jsem druhá na řadě a čekala sem asi 10 minut,byla sem spokojená,že mi vyšel vstříc i když patřím k jiné lékařce.Sestra je taky příjemná.Tuto ordinaci doporučuji.

Pan doktor Stehlík je pečlivý a ochotný. Má hodně pacientů a tak je potřeba si počkat. Když dorazíte brzo ráno, ani čekat nebudete!

Pana doktora si já, i moje mamka nemůžeme vynachválit, vřele doporučuju !! Vždy je tu pro Vás a neměnila bych, to že se čeká, je snad normální, a nevím jak to může někomu vadit, když vím, že pan doktor poradí a nic nenechá jen tak, pošle na vyšetření, prostě se Vám plně věnuje, je tam pro Vás - pro nás !

Výborný doktor.

Pan doktor Stehlík byl mým praktickým lékařem řadu let, dokud jsem se nepřistěhoval do jiného města. Vždy jsem s ním byl spokojen ve všech směrech.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, v tehotenstvi jsem mela alergickou reakci na penicilin. Nyni mi byly predepsany prasky Duomox 500 pri kojeni na zanet zubu. Je mozne tyto prasky brat, kdyz je v pribalovem letaku napsani ze jsou to leciva penicilinoveho typu? Dekuji za odpoved.

Dobrý den ,pokud je nutné antibiotikum ,pak bych zkusil Duomox,při obtížích pak vysadit.Při kojení máte uzký výběr antibiotik a alergie není jistá.
Zdraví Stehlík

MUDr. Roman Stehlík

Dobrý den, mívám svědění na holeních, ze zadu na stehnech a teď mám na zádech krupičku asi 10 červených pupínků a v obou podpaží mám malé bílé puchýřky. Jiné problémy nepociťuji. Nemůže se jednat o pohlavní nemoc? Popř. o co by se mohlo jednat? Děkuji za odpověď.

S pohlavní nemocí souvislost asi není,spíše kožní mykoza/plísen/-nyní více pocení častější.Dop.antimykotika,kortikoidy v masti vs.

MUDr. Roman Stehlík