Roman Pomahač, gynekolog Ostrava

MUDr. Roman Pomahač

Gynekolog Více

115 názorů

Uložit


Adresa

Dolní 3034/101, Ostrava
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
115 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Skvělý pan doktor, profesionál, již dobrých 25let jsem v jeho péči a neměnila bych. I sestřička vždy maximálně spolehlivá, vstřícná a pozitivně naladěna :-)


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace gynekologa Odchod z gynetu kde se ke mě chovali jako k pritezi

Nejlepší gynekolog jakého bych si mohla přát. Vždy mě uklidnil a poradil ...vždy se se mnou bavil s úsměvem a snažil se mi vše vysvětlit tak abych tomu porozuměla ... Nikdy se nechovál že bych ho otravovala jako na zmíněném Gynetu kde mi nedávali ani snímky miminka a kdyz jsem si o fotku řekla chtěli za jednu 50kc jejich přístup k otázkám o těhotenství jim byl na obtíž a dívali se na mě pohrdavě a přišlo mi jako by se mnou mluvili jen v nějakých jejich zkratkách aby se vyhly tomu že bych něčemu mohla rozumět a kdyz jsem se zeptala už je to štvalo.... U pana doktora je to pravý opak je to spíš takové domácké prostředí a manželku pana doktora si taky nemůžu vynachválit ....za mě prostě TOP!!!!


Ověřeny pacient

Dobrý den..dnes jsem byla u pana doktora měnit tělisko mirenu..a chtěla bych mu mu moc poděkovat za skvěly profesionalní a přatelsky přistup.Je opravdu jednička ve svém oboru...moc děkuji pane doktore.


D
Ověřeny pacient

Na pana DR si nemuzu stezovat. Byl po doobu meho prvniho tehotenstvi od zacatku az do konce,odrosil me na jednicku a ted u druheho to nebude jinak. :-) Za me jednicka :-)


Ověřeny pacient

Skvělý pan doktor, vždy poradí a pokud je to v jeho silách vždycky poradí ........můžu jen doporučit


T
Ověřeny pacient

Dobry den jsem udivena co se tu docitam.Musim rict ze jsem u pana doktora jiz 14 let a nemuzu na OBA dva rict spatne slovo.Zanedloho se chystam na konizaci cipku.Konzultace probehla srozumitelne i s obrazkem jak to bude probihat.Chtela jsem jeste napsat ze nemam miry modelky protoze uz jsem se docetla ze pani doktori se jinak chovaji k mladym pohledny a jinak k starsim.Myslim si ze je to trosku nadnesene.


Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená, hodně mi pomohl. Je pečlivý a ochotný. Bydlím delší dobu mimo Ostravu a neměnila bych, raději dojíždím. Sestřička je také moc hodná a milá. Doporučuji. Stachoňová Yveta


A
Ověřeny pacient

Pan doktor je člověk na svém místě, chápu, že každému jeho "žoviální projev" nesedí, ale já jsem spokojená, ano, nezabývá se každou maličkostí, ale velmi dobře dokáže poznat problém a v tom okamžiku srandičky přestanou. Mám poruchu srážlivosti krve, HA mi nikdy nenutil a naopak mi pomohl vybrat vhodné řešení tak, abych byla spokojená. :)


G
Ověřeny pacient

P.Pomahač je ten nejlepší a ti co tvrdí opak,jsou jen blbé kozy. :) Mohu jen doporučit


L
Ověřeny pacient

Ráda bych připojila svou zkušenost. Nikdy jsem s panem Pomahačem neměla sebemenší problém, že by byl nějak arogantní. Naopak, se choval vždy velmi korektně, mnohdy a v rámci situace i vtipně. Vyšel mi vstříc i na prosbu, aby se manžel se mohl podívat na ultrazvuk malého. Což byl u mého předchozího lékaře důvod k poměrně agresivnímu slovnímu útoku a následné dlouhé přednášce, jak je špatně placený. Proto jsem také k panu doktoru Pomahačovi přešla. Nicméně je pravda, že bylo období, kdy byl tak trochu duchem nepřítomen. Když jsem přišla s problémem křečí v nohou v těhotenství, neznal (nepřečetl si v kartě) medikaci, kterou mi sám naordinoval (hořčík). A nakonec mi jen zájmu odkýval mou samoléčbu kalciem. Co mi však vadilo byl následný opakované "doporučování" nitroděložního tělíska za 7.000 při každé další návštěvě. Vždy však stačilo vše hned ze začátku utnout, že o tom momentálně neuvažuji a vše probíhalo v pořádku. Za sebe mohu doporučit. NikdyJe však pravdka, že jsem nikdy neměla větší problém, který bych u něj potřebovala vyřešit. Takže berte spíše orientačně. L


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti