Adresa

17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava - Traumatologické centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
18 názorů

I
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Traumatologické centrum Třštivá zlomenina paty a hlezna

Pan doktor Litner je výborný, v mých tehdy 17 letech mi zachránil nohu, již po operaci, která měla infekci a hrozila amputace. Věnoval se maximálně, nic nepodcenil a díky němu dnes, v téměř 30 letech chodím a o velmi ošklivé zlomenině hlezna a roztříštěné patě vůbec nevím. Děkuju pane doktore.


I
Ověřeny pacient

prostě doktor úžasňák


6
Ověřeny pacient

Děkuji za skvělý profesionální přístup a děkuji, že mohu zase chodit :-)


N
Ověřeny pacient

Arogantní umí být, to vím, pač jsem jeho dcera :-) Ale jinak super..páč pár zákroků jsem u něho absolvovala...


L
Ověřeny pacient

Bohužel špatná zkušenost, Pan doktor arogantní, asi špatný den, nevím. A o ochotě personálu traum.příjm. ani nemluvím....


X
Ověřeny pacient

Tento doktor je uzasny. Ano ceka se u neho dlouho, ale kdyz se dostanete na radu, tak pochopite proc. Protoze se svemu pacientovi peclive a detailne venuje. Nevynecha jediny detail. Navic je pozitivni a povzbuzujici, ikdyz se zda, ze je stav po uraze neresitelny. Sla jsem k nemu zoufala ze sveho stavu a odchazela jsem plna nadeje, ze to spolecne s doktorem zvladneme. Sam me o tom ujistil. Ano, bude to trvat dlouho, ale je to hodne na me, na pacientovi. Musim poctive cvicit. Dekuju pane doktore.


R
Ověřeny pacient

Mám za sebou velice ošklivé tříštivé zlomeniny paty, hlezna, holenní kosti na obou nohách . Nebýt pana doktora Litnera už nechodím... ve 23 letech . Jsem mu navždy vděčný. Odvádí perfektní práci ve svém oboru a je velice pečlivý. Nedám na něho dopustit . Je to opravdu profesionál ve svém oboru !!!


D
Ověřeny pacient

Je třeba si počkat, někdy 2, jindy i 5 hodin. Je třeba si odmyslet to, že si někdy jakoby nerozumíte. Je třeba se spolehnout. To vše je třeba, protože doktor Litner rozhodně stojí za to! Jsem 3 měsíce po operaci fraktur obou patních kostí a chodím bez berlí. Nic není bez bolesti a bez práce, ale za svůj stav vděčím ve velké míře právě důslednosti a umu pana doktora! Díky!


T
Ověřeny pacient

Vynikající odborník- náš spolehlivý rodinný lékař s profesionálním přístupem.Nic nenechá náhodě a bedlivě se věnuje každému detailu.


Když oddělíte ochrannou slupku, zjistíte, že málokdo se tak věnuje svým pacientům jako pan doktor, zajímá ho každý detail a dořeší věci až do konce. Na první pohled ale vrčí, toho je třeba si nevšímat. Má zájem pomoci a to je důležité.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti