Roman Litner, chirurg Ostrava

MUDr. Roman Litner

Chirurg

17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava - Traumatologické centrum

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Traumatologické centrum Jiný

Hodný, pečlivý pán doktor, sice umí být arogantní ale jsem s ním spokojen. Mám natržený vaz v kotníku a jeden vaz mám trvale poškozený, léčba sádrovou fixací.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Traumatologické centrum Třštivá zlomenina paty a hlezna

Pan doktor Litner je výborný, v mých tehdy 17 letech mi zachránil nohu, již po operaci, která měla infekci a hrozila amputace. Věnoval se maximálně, nic nepodcenil a díky němu dnes, v téměř 30 letech chodím a o velmi ošklivé zlomenině hlezna a roztříštěné patě vůbec nevím. Děkuju pane doktore.

prostě doktor úžasňák

Děkuji za skvělý profesionální přístup a děkuji, že mohu zase chodit :-)

Arogantní umí být, to vím, pač jsem jeho dcera :-) Ale jinak super..páč pár zákroků jsem u něho absolvovala...

Bohužel špatná zkušenost, Pan doktor arogantní, asi špatný den, nevím. A o ochotě personálu traum.příjm. ani nemluvím....

X

Tento doktor je uzasny. Ano ceka se u neho dlouho, ale kdyz se dostanete na radu, tak pochopite proc. Protoze se svemu pacientovi peclive a detailne venuje. Nevynecha jediny detail. Navic je pozitivni a povzbuzujici, ikdyz se zda, ze je stav po uraze neresitelny. Sla jsem k nemu zoufala ze sveho stavu a odchazela jsem plna nadeje, ze to spolecne s doktorem zvladneme. Sam me o tom ujistil. Ano, bude to trvat dlouho, ale je to hodne na me, na pacientovi. Musim poctive cvicit. Dekuju pane doktore.

Mám za sebou velice ošklivé tříštivé zlomeniny paty, hlezna, holenní kosti na obou nohách . Nebýt pana doktora Litnera už nechodím... ve 23 letech . Jsem mu navždy vděčný. Odvádí perfektní práci ve svém oboru a je velice pečlivý. Nedám na něho dopustit . Je to opravdu profesionál ve svém oboru !!!

Je třeba si počkat, někdy 2, jindy i 5 hodin. Je třeba si odmyslet to, že si někdy jakoby nerozumíte. Je třeba se spolehnout. To vše je třeba, protože doktor Litner rozhodně stojí za to! Jsem 3 měsíce po operaci fraktur obou patních kostí a chodím bez berlí. Nic není bez bolesti a bez práce, ale za svůj stav vděčím ve velké míře právě důslednosti a umu pana doktora! Díky!

Vynikající odborník- náš spolehlivý rodinný lékař s profesionálním přístupem.Nic nenechá náhodě a bedlivě se věnuje každému detailu.