Fáblovka 404, Pardubice

Já sice chodím k paní doktorce Danielové,která má dveře hned vedle recepce ale nemůžu si ji vynachválit. je to nejlepší zubařka kterou jsem si mohla přát. Nádherně mi spravila zuby, které mi paní doktorka před ní zkazila. Je moc milá a ochotná. Konečně se nebojím chodit k zubařovi.
K panu doktorku benákovi chodí můj tatínek a podle toho co doma vypráví je pan doktor taky velmi úžasný doktor, který ví co dělá a moc tatkovi pomáhá se zuby.
Celkový zubní komplex ve Starém hradišti je podle mého názoru ten nejlepší v Pardubicích a okolí!!!!

Nejlepší zubař jakého jsem si mohla přát..pan doktor na mě udělal výborný dojem,je milý,pečlivý a díky němu budu mít zuby zase v pořádku..pravda,že kvalita něco stojí,ale není to zase až tolik..co bych pro své zuby neudělala.a na děti taky super..konečně se nebojím zubaře..za mě doporučuji

Je fajn – to je pravda. Chodím tam už dlouho-to je taky pravda. Chtěla bych jen pana doktora požádat, aby informoval pacienta předem nejenom o tom, co mu bude provádět za úkon (což opravdu informuje) ale hlavně kolik to bude pacienta stát !!!!!! (což předem alespoň mne neinformoval nikdy!!!!!!!). A po zákroku jsem se pak divila kolik, co stojí, a litovala, že jsem si nedala, třeba levnější plombu.

Velmi dobrý stomatolog, zákroky u něho nebolí, je velmi pečlivý k tomu výborný přístup a milá sestřička.
Všem můžu maximálně doporučit.

Perfektní zubař, super přístup, v dnešní době všechno kvalitní něco stojí, ale nejsou to hvězdné sumy jako v Praze. Má svoji hygienistku, je tam teď slečna Iva a ta je perfektní, pečlivá, vysvětluje, umí.. takže spolupráce paradentolog a hygienistka je vůbec dokonalá!

Nejlepší zubař, jakého jsem poznala. S vysoce profesionálním a lidským přístupem, navíc i sympaťák :-) Vřele doporučuji!

Nejlepší zubař kterého znám...Vždy vyjde vstříc,sympaták skvělý na děti s těma to teda jednoznačně umí...Nebojím se k němu vůbvec jít vždy ok..

Pan doktor Benák je nejen odborníkem na svém místě, ale i neskutečný sympaťák.

své práci moc nerozumí. Po jeho " zákroku " jsem přišel o tři zuby, neustálé záněty v ošetřované oblasti, zuby postupně umírají. Zubaře jsem změnil a jsem za to rád, zůstanou mi aspoň ty, na které mi DOKTOR nesahal...Hlavně že vybírá nekřesťanské peníze.

Nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy chodila. A také zatím jediný, kterého se nebojím. Je velmi pečlivý, ochotný a milý. Vše mi vždy nejdříve vysvětlí. Určitě doporučuji. Mamka u něho byla na botoxu a je také velmi spokojená.