Odborná ORL ambulance
Koněvova 205, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborná ORL ambulance Jiný

Včera jsem navštívila ordinaci pana doktora. Nebylo to poprvé. Nikdy jsem nezaznamenala ani náznak nepříjemnosti, neochoty či arogance.
A hlavně, již 24 hodin po návštěvě ji mi o dost lépe. Pan doktor je opravdu na svém místě a ví přesně co dělá. Moc děkuju!!!

Pan doktor Srba je naším nejlepším specialistou ORL, kterého jsme se synem zatím potkali. Vždy je trpělivý, vše nám vysvětlí a nikdy nepředepisuje zbytečné léky či antibiotika. Sestřička je velmi milá se skvělým přístupem k dětem. Můj syn zvládá i v akutních bolestivých případech vyšetření zcela v pohodě, nikdy nebrečí, ani si jinak nestěžuje.

Setkal jsem s tímto arogantním doktorem, který mi měl vyléčit streptokoka. Předepsal mi recept, se kterým jsem šel do lékárny. Podle něho jsem si měl mastičku mazat do nosu. Předepsaný lék mi v lékárně dali a doma jsem ho rozbalil a přečetl jsem si, že se tento výrobek v žádném případě nesmí dostat do nosu! Zavolal jsem tedy panu 'doktoru', který mi řekl, že je to moje chyba, že jsem měl dostat Bactroban Nasal a rozhodně ne Bactroban. Vydal jsem se tedy k němu a během půl hodiny jsem byl znovu u něj v čekárně. Vyšla sestřička a poté co jsem ji ukázal kartičku pojištěnce, tak mi dala ihned nový recept beze slov.. Optal jsem se jestli je toto normální chování a po chvilce svolili, že mohu jít dovnitř. S velikou obtíží mě vzali znovu do ordinace a 'doktor' mi prohlídl krk a bez omluvy nic nevysvětlil.. Nehorázné chování - rozhodně nedoporučuji !!!

Pan doktor Srba je nejlepší lékař ORL,bezvadný přístup k pacientovi i jeho sestřička.Oba jsou opravdu skvělí.Kéž bych to mohla říci i o jiných lékařích

Velice kvalitní odborník s výborným přístupem.

KÉŽ BY KAŽDÝ LÉKAŘ BYL TAKOVÝ JAKO PAN DOKTOR.SESTŘIČKA SKVĚLÁ.PROSTĚ NEJ NEJ.PANE DOKTORE A SESTŘIČKO,DÍKY JSTE ÚŽASNÍÍÍÍÍ.
RADOST K VÁM PŘIJÍT.ZDRAVÍ MANŽELÉ SOLČANSKÝ A KALINOVÁ

Mam s panem doktorem i jeho sestrickou - manzelkou velmi dobrou zkusenost. Pri mych obtizich mi vzdy pomohl a poradil, vse se vzdy vyresilo, i kdyz lecba nebyla treba prijemna :o)
Byla jsem u nich uz i s rocnim synem a pristup k detem je take skvely.
Osobne je obdivuji jako tym, ze spolu dokazou tak dlouho pracovat a byt i manzeli :o))

Skvělý profesionální přístup a hlavně lidský,pacient není houska na krámě,jak si někteří jiní lékaři myslí,a podle toho s ním jednají. přeji panu DOKTOROVI i jeho manželce,zdrav.sestřičce hodně spokojených pacientů. Václav Zikmund s manželkou

Velice dobrý a ochotný ORL lékař, byla jsem tam sama před časem se zánětem stř. ucha a paráda, a nedávno i syn s podobným problémem a problémem nosních dutin a to jak krásně se choval k synovi (3 roky) to jse mneviděla, vše vysvetlil mně i jemu a paráda.. ::Doporučuji vřele !!!

Tak tomuto pracovnímu týmu se nedá vůbec nic vytknout, protože se zdá být úplně bez chyby.
Oba jsou velmi profesionální ve svém oboru a velice lidští vůči pacientům. Toto je jistě příjemné všem, kteří do jejich ordinace zavítají. Já je mám velmi ráda a neměnila bych !!!