Adresa

Odborná ORL ambulance
Koněvova 205, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Odborná ORL ambulance Jiný

Včera jsem navštívila ordinaci pana doktora. Nebylo to poprvé. Nikdy jsem nezaznamenala ani náznak nepříjemnosti, neochoty či arogance.
A hlavně, již 24 hodin po návštěvě ji mi o dost lépe. Pan doktor je opravdu na svém místě a ví přesně co dělá. Moc děkuju!!!

J
Ověřený profil

Pan doktor Srba je naším nejlepším specialistou ORL, kterého jsme se synem zatím potkali. Vždy je trpělivý, vše nám vysvětlí a nikdy nepředepisuje zbytečné léky či antibiotika. Sestřička je velmi milá se skvělým přístupem k dětem. Můj syn zvládá i v akutních bolestivých případech vyšetření zcela v pohodě, nikdy nebrečí, ani si jinak nestěžuje.

M
Ověřený profil

Setkal jsem s tímto arogantním doktorem, který mi měl vyléčit streptokoka. Předepsal mi recept, se kterým jsem šel do lékárny. Podle něho jsem si měl mastičku mazat do nosu. Předepsaný lék mi v lékárně dali a doma jsem ho rozbalil a přečetl jsem si, že se tento výrobek v žádném případě nesmí dostat do nosu! Zavolal jsem tedy panu 'doktoru', který mi řekl, že je to moje chyba, že jsem měl dostat Bactroban Nasal a rozhodně ne Bactroban. Vydal jsem se tedy k němu a během půl hodiny jsem byl znovu u něj v čekárně. Vyšla sestřička a poté co jsem ji ukázal kartičku pojištěnce, tak mi dala ihned nový recept beze slov.. Optal jsem se jestli je toto normální chování a po chvilce svolili, že mohu jít dovnitř. S velikou obtíží mě vzali znovu do ordinace a 'doktor' mi prohlídl krk a bez omluvy nic nevysvětlil.. Nehorázné chování - rozhodně nedoporučuji !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Pan doktor Srba je nejlepší lékař ORL,bezvadný přístup k pacientovi i jeho sestřička.Oba jsou opravdu skvělí.Kéž bych to mohla říci i o jiných lékařích


Ověřený profil

Velice kvalitní odborník s výborným přístupem.


Ověřený profil

KÉŽ BY KAŽDÝ LÉKAŘ BYL TAKOVÝ JAKO PAN DOKTOR.SESTŘIČKA SKVĚLÁ.PROSTĚ NEJ NEJ.PANE DOKTORE A SESTŘIČKO,DÍKY JSTE ÚŽASNÍÍÍÍÍ.
RADOST K VÁM PŘIJÍT.ZDRAVÍ MANŽELÉ SOLČANSKÝ A KALINOVÁ


Ověřený profil

Mam s panem doktorem i jeho sestrickou - manzelkou velmi dobrou zkusenost. Pri mych obtizich mi vzdy pomohl a poradil, vse se vzdy vyresilo, i kdyz lecba nebyla treba prijemna :o)
Byla jsem u nich uz i s rocnim synem a pristup k detem je take skvely.
Osobne je obdivuji jako tym, ze spolu dokazou tak dlouho pracovat a byt i manzeli :o))


Skvělý profesionální přístup a hlavně lidský,pacient není houska na krámě,jak si někteří jiní lékaři myslí,a podle toho s ním jednají. přeji panu DOKTOROVI i jeho manželce,zdrav.sestřičce hodně spokojených pacientů. Václav Zikmund s manželkou


M

Velice dobrý a ochotný ORL lékař, byla jsem tam sama před časem se zánětem stř. ucha a paráda, a nedávno i syn s podobným problémem a problémem nosních dutin a to jak krásně se choval k synovi (3 roky) to jse mneviděla, vše vysvetlil mně i jemu a paráda.. ::Doporučuji vřele !!!


J

Tak tomuto pracovnímu týmu se nedá vůbec nic vytknout, protože se zdá být úplně bez chyby.
Oba jsou velmi profesionální ve svém oboru a velice lidští vůči pacientům. Toto je jistě příjemné všem, kteří do jejich ordinace zavítají. Já je mám velmi ráda a neměnila bych !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu