Praktická lékařka
Berkova 107, Brno

Jsem ráda,že jsem od paní doktorky po 15ti letech odešla a lituji,že jsem to neudělala dávno.Po jejím vyšetření bylo vždy vše v pořádku i přes moje potíže a poměrně jasné příznaky na závažnější onemocnění,ty byly pro ni záhada(její slova).Moje nová praktická lékařka mi hned při první návštěvě udělala odběry a odhalila chronické selhání ledvin.

Zatím jsem v životě naštěstí moc doktorů nepoznal, ale z těch s kterými jsem přišel do styku je paní doktorka ta nejlepší. Líbí se mi její lidský přístup a starostlivá péče. Vždy se zajímá o můj kompletní zdravotní stav a ne jen o to, na co si stěžuji. Dokáže vždy člověka psychicky podpořit. Je velice ochotná i v případě potřeby mimo ordinační hodiny.
Také má dobrý výběr sestřiček, které jsou vždy ochotné a velice milé.

S paní doktorkou jsem velice spokojená... je velice laskavá a rozumí i lidské stránce léčby.

Paní doktorka Novotná je vstřícná a příjemná, ráda si popovídá. Horší už je to s čekáním v chodbě, které je neskutečně dlouhé. Navíc preferování pacientů s vš titulem nebo známých je pro nemocného čekajícího pacienta doslova přitěžující. Nehledě na dlouhé minuty čekání, kdy je ordinace prázdná a dobrá nálada je slyšet až ven. Jako odbornici si paní doktorku netroufám hodnotit - z laického hlediska si potrpí na zaběhnutou diagnostiku, hodně ATB, osvědčené léky. Ale v podstatě není problém po odborné stránce.

Děkuji paní doktorce, moc mi pomohla. J.P.

Paní doktorka neumí léčit, na vše předepisuje antibiotika, v případě opakovaných zánětů ji nezajímá důvod (nepošle ke specializovanému lékaři), ale opět předepíše ATB, nejlépe ještě silnější než předtím. Mám pocit, že se bojí na pacienta sáhnout, aby něco nechytla.
Souhlasím s ostatními názory: dlouhá čekací doba (nemyslím pokud je v ordinaci pacient, ale pokud se ozývá halasný smích paní doktorky), špatná diagnostička, je normální, že se nemůžete 25 min dovolat. Několikrát mě seřvala a spíš než nějaká vzájemná důvěra jsem se pí doktorky bála.
Po tom, co jsem přemýšlela jak paní doktorce navrhnu ať mi vezme krev a udělá rozbor, že něco není v pořádku, jsem se rozhodla od pí doktorky po 10ti letech odejít.
Pokud jsem měla nějaký problém, vždy jsem si našla odborného lékaře. Ale už nechci riskovat a radši budu zdravá.
Paní doktorku doporučuji zdravému člověku, který si rád popovídá.

Paní doktorka Novotná je opravdu nejhorším lékařem, kterého jsem v životě poznal. Její péče a starost o pacienta je katastrofální. Čekací doba v čekárně neskutečně dlouhá díky dlouhým telefonátům se svými známými. Po třech letech u ní jsem se přehlásil jinam, kde se toho méně namluví a více udělá.

Velmi slaba pece , skutecne potvrzuji to co napsali jini , pani doktorka ma spoustu casu na soukrome telefonaty a pritom ma plnou cekarnu, cekaci doba je opravdu otresna, a nedej boze kdyby jste po ni chteli aby Vas poslala na nejake odborne vysetreni to si vyslechnete hromadu pripominek a otazek jestli vam je vazne tak jak popisujete a jestli je to vubec nutne a blabla , skutecne pani doktorko pracujici lide na toto nemaji cas aby vysedavali u vas v cekarne nez si se svymi kamarady popovidate po telefonu.
Zaver : naprosta neduvera a to oboustanna

Arogantní, neochotná a nepečlivá. Po zavolani s akutnim problemem neochota jakkoli poradit, absolutni nezajem o pacienta. Spatna diagnosticka, nejdrive zkousi ruzne kombinace leku a teprve pote provadi vysetreni. Dlouha cekaci doba.

tak velice ochtnou a hodnou lékařku jsem nepoznala