Soukromá psychiatrická ambulance
Nad Štolou 18, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Soukromá psychiatrická ambulance Jiný

Moc arogantní. Objednala mě na test ADHD, který jsem musel zaplatit. Už je to půl roku a výsledky stále nemám

Po dlouhých peripetiích u jiných psychiatrů konečně dobrá zkušenost! Soudím tak po několikaleté docházce k paní doktorce Fouskové. Je výborná lékařka – předepisuje ty nejmodernější léky a ještě lepší psychoterapeutka – sezení s ní jsou podnětná, pomohla mi pochopit, v čem je v mém případě zakopaný pes. Pomocí metody terapie mluvením, kdy člověk zkrátka říká, co ho bezprostředně napadá a dostává na to zpětnou vazbu plnou nečekaných objevů a zvratů. Paní doktorka je zkušená a moc mi pomohla. Nemohu, než DOPORUČIT!

Paní doktorku navštěvuji nepřetržitě od roku 2002.

Mé zkušenosti z naší spolupráce jsou jen ty nejlepší. Má velmi lidský přístup a výborný náhled na svět.

Na mé doporučení začala k MUDr.Fouskové docházet i moje kamarádka, která měla naprosto stejný pocit.

Nalezení dobrého psychiatra(terapeuta) je velmi osobní záležitost a toto spojení lékař/pacient by mělo vždy fungovat správně.

Přesto nebo možná právě proto paní doktorku Fouskovou vřele doporučuji.

dobrá zkušenost

Nedá mi to, abych nereagovala na toto hodnocení.
Absolutně s ním nesouhlasím!

Znám tuto lékařku velice dobře, a její reakce na žádost výše popsanou byla naopak velmi profesionální.

Toho člověka nikdy neviděla, a takhle se ,,ordinovat" skutečně nedá.
Je to lékařka výborná, zodpovědná a zkušená.

Jsem také zdravotní sestra, a s praxí na psychiatrii.
Mrzí mě, že nějaká kolegyně byla schopna napsat takovou urážlivou kritiku.
Neberte ji prosím vážně...a zkuste se vžít do kůže onoho pána, o kterého se sousedka tak aktivně ,,stará"....