Pediatrie - homeopatie
Kloboukova 57, Praha 4, Roztyly, Praha

Chodila jsem k pani doktorce Chmelive od ledna 2010 do ledna 2011. Byla jsem u ni 4 krat. Od zacatku se mi zdala mila ale moc od rany. Ale protoze mi byla doporucena kamaradkou, a verim v homeopatii, chodila jsem k ni. Kdyz jsem byla u ni naposledy na kontrole, cekala jsem v jeji nove ordinaci v botach, prisla ze zachodu a rekla "prosim, sundejte si boty, chodite snad v botach na koberci doma?). Cela kontrola probehla, nakonci rekla, ze jsem v poradku, zapomela, ze mi naposledny jeste rekla, ze budeme lecit stitnou zlazu (neco, co se neleci za jeden den) a ze at se zase nekdy stavim. Chapu, ze muze mit spatny den ale jako lekar, mela by se umet chovat k pacientum . Prisla jsem k ni kvuli bolestivym menstruacim. Budu brat dva leky, ktera mi doporucila (beru dvakrat mesicne) a ktery mi zmirnily bolesti, ale uz k ni nebudu chodit.

Paní doktorka svými pacienty žije a pomáhá jim.Homeopatika a její pohlazení na duši mi nalilo krev do žil.Všem paní doktorku doporučuji.

Paní dr. můžu doporučit - chodíme za ní také kvůli homeopatii. Dosud jsme s ní řešily 3 problémy a vždycky s perfektním výsledkem. Prvně jsem tam byla s dcerou už v 11 měs. a i přesto se paní dr. dopátrala podstaty problému a problém vymizell! Děkujeme!

K paní doktorce chodím na homeopatii. Byla mi doporučena kolegyní. Na první pohled se jeví dosto přísně, prostě je taková "svá", ale jakmile si na to zvyknete a přijmete její pravidla, zjistíte, že je příjemná a navíc profesionál. Výborná homeopatka, hodně mi pomohla.