Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Jiný

Pan doktor operoval nasi 14 mesicni dceri lymfangiom na krku. Je to opravdovy odbornik s rukama ze zlata. Ackoli byl lymfangiom veliky a slozite umisteny, dostal jej ven cely bez komplikaci. Moc mu timto dekujeme a vrele doporucujeme dale.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Jiný

Pan doktor operoval krcni mandle naseho syna.Vynikajici odbornik a vrele doporucuju.Jeste jednou mu za nasi rodinu dekuji.Jsem vam zavazan.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Jiný

Měli jsme štěstí, že jsme se dostali do Motola, ale ještě větší štěstí, že přímo k tomuto panu doktorovi. U nás v Jihočeském kraji dali lékaři od naší 6 týdenní dcery s vrozeným lymfangiomem ruce pryč a jsme za to jedině rádi. Pan doktor po telefonu neváhal a okamžitě se nás ujal a jako rodiče jsme nesmírně vděčný, že nám zachránil dceru. Svým upřímným přístupem nám řekl ihned na čem jsme. Žádné otálení, vše na rovinu i když to nebyli příjemné zprávy, žádné omáčky kolem a toho jsme si strašně vážili. Pan doktor MUDr. Katra jednal pohotově. Také musím napsat, že i naše miminko bylo z jeho přítomnosti spokojené a to bylo pro nás jako bonus. Jako rodič tuto lékařskou kapacitu mohu jen a jen doporučit.
Kdybych byla majitel jakékoliv nemocnice nebo kliniky a že nejsem Pana Doktora Katru bych chtěla mít ve svém týmu nejen pro to jaké zkušenosti má, ale především jak se chová k pacientům a hlavně jedná jako člověk. To už se dneska nevidí. Příjemný vystupování, žádné kličkování o zdravotním stavu, při komplikacích jedná po telefonu či jiném spojení, konzultace ihned a vždy s řešením. Pro nás fungoval Pan Doktor i ve svém volnu a naše Díky patří i jeho rodině, musí být strašně pyšní. Mnohokrát děkuji za Vaši péči. Moc si toho vážíme. Rodina Vondráková

C
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Jiný

V pátek 1.3.2019 nám operoval dítě z vitální indikace. Už sice odpoledne nebyl v práci a v sobotu se chystal na lyže do zahraničí. Přesto ve 20 hod. večer přijel, aby nám pomohl. Jsme neskonale vděčni, dcera by bez operace umřela a místo toho po ní během několika dní jako by se nic nestalo.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Jiný

Dobrý den, pán doktor je opravdový profesionál a to po všech stránkách. Skvělé jedání, lidskost, ochota a podrobné vysvětlení k dané problematice. Operoval naší 5 letou dceru, udělal se jí absces v krku. Jeho nasazení a rozpohýbování soukolí v nemocnici bylo opravdu skvělé a za to vše mu upřímně moc děkuji.
Pán doktor je skvělý člověk a mohu jenom Doporučit...

W
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Jiný

Pan doktor je úžasný člověk. Opravdu mu moc děkuji za jeho ochotu, že si dokáže udělat čas. Za to jaký je operátor no prostě za všechno. Děkuji moc

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Doktora Katru si cenim za jeho lidsky pristup, pro pacienta se snazi udelat maximu mozneho. Jedna na rovinu, vse se snazi vysvetlit, dopredu upozornuje na rizika. Povahove je trochu "salamista", ale na pravem miste - dokaze uklidnit pred operaci nervozniho rodice, klidne pristupuje i k velmi neposednym detem.
Nerad resi administrativu, stohy zdravotni dokumentace od neho necekejte - jako chirurg je imho ale vynikajici.
Jako svedectvi prikladam nas pribeh - mozna to nekomu dalsimu pomuze. Synovi na Slovensku, kde zijeme, diagnostikovali ve 4 mesicich hemangiom na nose, ca v 6 mesicich mu nasadili lecbu betablokatory - po pul roce bez efektu, nador na nose mu dale rostl, zacinal pripominat bakuli. Nasi lekari nas od chirurgicke lecby odrazovali (velke riziko vykrvaceni, velky kosmeticky defekt a pooperacni komplikace) a radeji dale doporucovali vydrzet konzervativni lecbu. Byli jsme zoufali, hledal jsem moznosti i jinde. Konzultoval jsem u dr. Malise z Motol, ktery mi doporucil dr. Katru. Absolvovali jsme celou radu dalsich vysetreni, nez se vyridili vsechny potrebne souhlasy osetrujich lekaru a souhlas pojistovny s lecbou v zahranici, ubehlo 3/4 roku.
Syna operovali ve dvou letech, vlastni operaci predchazel pomerne komplikovany angiograficky zakrok (timto dekuji za vynikajici praci dr. Padrovi), pri kterem se zjistilo, ze se nejedna o hemangiom, ale AV malformaci. Na druhy nasledovalo chirurgicke odstraneni AV malformace (dr. Katra a predpokladam i plasticky chirurg), ktera uz prorustala nosni chrupavku. Zakrok se podaril, syn je vice nez pul roku po operaci, ma symetricky nos, jizva je minimalni, velmi pekne se mu to zhojilo, volne dycha, beha, skace, proste normalne funguje, tak jak se na dvouleteho kluka patri.
Jsem neskutecne stastny, ze to jiz mame za sebou. Zaroven jsem velmi vdecny lekarum v Motol a celemu zdravotnickemu personalu, odvedli vynikajici praci - na to, ze podobnou diagnozu resili vubec poprve.
Kdo chce, hleda zpusoby, kdo nechce, hleda vymluvy. Nam dr. Katra velmi pomohl, nerikam, ze dela zazraky, ale prace ho bavi a hlavne chce lidem pomoct. Krome toho k problemu pristupuje velmi analyticky a neboji se novych veci. Zatim netrpi "bozskym syndromem" a akceptuje i zpetnou vazbu. To z nej dela na stredoevropske pomery vynikajiciho lekare.
Podotykam, ze vyse uvedene je muj osobni nazor a nemusi se shodovat s Vasim - pri vsi ucte.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Pan doktor je clovek na svem miste. Jsem nadsena jeho pristupem k malym pacientum i k nam vystresovanym matkam :). Operoval nam 8 tydenniho syna a nebojim se rict, ze mu zachranil zivot. Jsem stastna, ze jsme se dostali do jeho pece a uprimne za vse dekuji.
Pana doktora mohu jen doporucit, sve deti bych mu sverila kdykoliv zas...

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Dobrý den, souhlasím se všemi pozitivními názory. Pan doktor je opravdu skvělý, s tak dobrým přístupem jsem se ještě nesetkala. Je velice ochotný a vše vysvětlí. Operoval naší 2. měsíční dceru, měla cystický lymfangiom na krku. Díky panu doktorovi byla operace naplánovaná velmi rychle. Vše proběhlo v pořádku. Ještě jednou moc děkuji! Krásová Barbora

Dobrý den, pan doktor je nejlepší. Ochota, profesionální jednání, lidskost, skvělý přístup, precizně odvedená práce. Chtěla bych mu velmi poděkovat. 1.12. operoval naši 18. měsíční dceru. Měla hemangiom na krku. Lepšího odborníka neznám. Opravdu ví, co dělá, a proč to dělá. Ještě nikdy jsem se s tak skvělým přístupem od lékaře nesetkala. Moc Vám děkuji. Jurková Lada