Absolvovala jsem magisterské studium jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Následně jsem složila rigorózní zkoušku v oboru psychologie. Absolvovala… Více

Adresy

Dotazy od pacientů (17)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
  • Dobry den, da se pomoci hypnozy zjistit kde jsem byl a co jsem delal v jaky cas napriklad pred mesicem? Dekuji za odpoved.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Radomíra Kunová

Hypnóza může pomoci se hlouběji ponořit do vzpomínky. Vybavit si některé detaily, které se zdály být zapomenuté. Zároveň však musíme mít na paměti, že i při hypnóze pracuje také naše fantazie a obrazotvornost.… Více

• Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Radomíra Kunová

Dobrý den. Bohužel nemám služby hrazené pojišťovnou. Doporučila bych vám obrátit se na psychology na poliklinice v bílém domě na Žerotínově náměstí. Zde poskytují psychologickou pomoc hrazenou pojišťovnou.… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvovala jsem magisterské studium jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Následně jsem složila rigorózní zkoušku v oboru psychologie. Absolvovala jsem stáže v poradenských pracovištích (pedagogicko-psychologická poradna, rodinná poradna). Dále pak v psychiatrických léčebnách v Brně a v Kroměříži, které byly zaměřeny zejména na diagnostiku a práci se závislostmi. Pravidelně se během své psychologické praxe účastním odborných supervizí.

Psychologickou praxi jsem získala zejména při práci v doléčovacím zařízení pro osoby závislé na alkoholu a v Nestátním zdravotnickém zařízení ViaFit jako psycholog a odborný garant psychologické poradny. Cenné zkušenosti s prací s děmi a mládeží mám ze svého působení na školách, kde jsem v minulosti pracovala jako učitelka anglického jazyka a později jako školní psycholožka. Pracovala jsem v Krizovém centru pro děti a mládež SPONDEA, kde jsem se z velké části se zabývala problematikou týraných a zneužívaných dětí, řešením akutních krizových situací i dlouhodobých psychických traumat. Pracovala jsem v rámci sociálně aktivizační služby s celými rodinami.
    Mám ukončený pětiletý akreditovaný psychoterapeutický výcvik v Logoterapii a existenciální analýze. Také jsem získala osvědčení odborného akreditovaného ročního kursu Na řešení orientovaného přístupu v poradenství a terapii.

Absolvovala jsem hypnoterapeutický kurz a mám osvědčení a oprávnění vykonávat hypnózu.

• psychoterapie

• životní krize

Fotografie

Hodnocení pacientů

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxeSlužby: dospělí konzultace 50 minut

Paní doktorka je velice příjemná a umí naslouchat. Dokáže vyjádřit svůj názor ale zároveň ho nevnucuje. Po její terapii jsem se cítila mnohem lépe a příště mě čeká první zkušenost s hypnózou, na kterou se velice těším.

• Ráda bych touto cestou paní doktore poděkovala za vlídný přístup. Absolvovala jsem sezení s hypnózou a výsledky byly neuvěřitelné. Můj život nabral ten správný směr. Já osobně jsem se uklidnila a mohla se tak soustředit na nový začátek. Díky. Zuzana

• K paní doktorce jsem si přišla pro radu a opravdu mi velmi pomohla. Přitom nešlo o běžné problémy, přesto měla velký přehled o dané problematice. Moc mi pomohla a uklidnila. Hned jsem se na vše dokázala podívat jinýma očima. Moc děkuji!

• Mohu paní doktorku doporučit. Od prvního sezení se mi díky ní zlepšil život k lepšímu a dokážu se na problémy dívat s větším klidem. Moc mi pomáhá.

• Jelikož se jednalo o mou první návštěvu u psychologa, tak nemám srovnání s jinými. Nicméně paní doktorka je moc milá a velmi příjemná. Dobře se mi s ní povídalo. Můj problém nebyl asi tak vážný, jak u jiných pacientů. Přišla jsem k paní doktorce hned na začátku svých problémů. Takže po prvním sezení, už jsem se cítila zase zpátky "ve hře" :) Sezení mi velmi pomohlo. Ukázala mi, jak problém řešit, jak na něj koukat z jiného pohledu a jak se s ním uvnitř vypořádat. Dotkla se všech faktorů, které na daný problém působí (rodina, vztahy, okolí, práce, náboženství, osobní pohled), a rozebrala je, což se mi moc líbilo. Paní doktorku mohu určitě doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je skvělá. Moc příjemně se s ní povídá, po pár návštěvách mi pomohla vyřešit mé problémy, o kterých jsem se s jinými psychology bála mluvit. Můžu ji jen doporučit.

• Pani doktorka je sice prijemna a pratelska, ale ocekavala jsem,ze bude vic ptat nez radit. Za mne psycholog mel by se snazit najit hlavne pricinu te nespokojenost. Misto toho hodne vypravila o sobe a radila, coz delaji moje kamaradky zadarmo.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou Kunovou jsem velice spokojená,naslouchá a s mým problémem mi poradila.Doporučuji!!!

• S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je empatická, umí klást dobré otázky, které člověka k vedou k zamyšlení se. Velice mi pomáhá tím, že mi ukazuje "jiný" pohled na situace a události s kterými se potýkám v životě. Velikou výhodou je, že si nic v mé přítomnosti nepíše a doopravdy se mi hodinu plně věnuje. Mě osobně paní doktorka velice pomáhá a mohu doporučit ostatním.

• Paní doktorka je velmi "účinná" - už po prvních sezeních mi dokázala výrazně ulehčit a změnit přístup k životu. Hypnóza mě překvapila, že opravdu fungovala.