Adres

Hostinského 4, Brno
Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
601 32.....

Dospělí konzultace 50 minut (od 600 kč)

Děti do 15 let, studenti prezenčního studia a osoby ve finanční tísni (od 400 kč)

Psychologické vyšetření + 4 Více

Psychologické poradenství

Psychologické konzultace

Hypnóza

Absolvovala jsem magisterské studium jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Následně jsem složila rigorózní zko...

• školní problémy
  • krize ve vztahu
  • stres

Fotografie

Jestli hledáte vlídného psychoterapeuta, před kterým můžete otevřeně hovořit o všem, co Vás trápí a nepřipadat si tak trochu blbě, pak jste na správné adrese. Za celou docela dlouhou dobu, kdy jsem paní doktorku navštěvovala, jsem nikdy ani náznakem nepocítila nějaký despekt, vždycky jsem se setkala jen s pochopením a zároveň mi byl poskytnut i odlišný pohled na můj problém, a to mi nejvíc pomáhalo.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe dospělí konzultace 50 minut

Paní doktorka je velice příjemná a umí naslouchat. Dokáže vyjádřit svůj názor ale zároveň ho nevnucuje. Po její terapii jsem se cítila mnohem lépe a příště mě čeká první zkušenost s hypnózou, na kterou se velice těším.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ráda bych touto cestou paní doktore poděkovala za vlídný přístup. Absolvovala jsem sezení s hypnózou a výsledky byly neuvěřitelné. Můj život nabral ten správný směr. Já osobně jsem se uklidnila a mohla se tak soustředit na nový začátek. Díky. Zuzana

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem si přišla pro radu a opravdu mi velmi pomohla. Přitom nešlo o běžné problémy, přesto měla velký přehled o dané problematice. Moc mi pomohla a uklidnila. Hned jsem se na vše dokázala podívat jinýma očima. Moc děkuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Mohu paní doktorku doporučit. Od prvního sezení se mi díky ní zlepšil život k lepšímu a dokážu se na problémy dívat s větším klidem. Moc mi pomáhá.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jelikož se jednalo o mou první návštěvu u psychologa, tak nemám srovnání s jinými. Nicméně paní doktorka je moc milá a velmi příjemná. Dobře se mi s ní povídalo. Můj problém nebyl asi tak vážný, jak u jiných pacientů. Přišla jsem k paní doktorce hned na začátku svých problémů. Takže po prvním sezení, už jsem se cítila zase zpátky "ve hře" :) Sezení mi velmi pomohlo. Ukázala mi, jak problém řešit, jak na něj koukat z jiného pohledu a jak se s ním uvnitř vypořádat. Dotkla se všech faktorů, které na daný problém působí (rodina, vztahy, okolí, práce, náboženství, osobní pohled), a rozebrala je, což se mi moc líbilo. Paní doktorku mohu určitě doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je skvělá. Moc příjemně se s ní povídá, po pár návštěvách mi pomohla vyřešit mé problémy, o kterých jsem se s jinými psychology bála mluvit. Můžu ji jen doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pani doktorka je sice prijemna a pratelska, ale ocekavala jsem,ze bude vic ptat nez radit. Za mne psycholog mel by se snazit najit hlavne pricinu te nespokojenost. Misto toho hodne vypravila o sobe a radila, coz delaji moje kamaradky zadarmo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou Kunovou jsem velice spokojená,naslouchá a s mým problémem mi poradila.Doporučuji!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je empatická, umí klást dobré otázky, které člověka k vedou k zamyšlení se. Velice mi pomáhá tím, že mi ukazuje "jiný" pohled na situace a události s kterými se potýkám v životě. Velikou výhodou je, že si nic v mé přítomnosti nepíše a doopravdy se mi hodinu plně věnuje. Mě osobně paní doktorka velice pomáhá a mohu doporučit ostatním.

Psychologické vyšetření

Děti do 15 let, studenti prezenčního studia a osoby ve finanční tísni

od 400 kč

od 400 kč

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, da se pomoci hypnozy zjistit kde jsem byl a co jsem delal v jaky cas napriklad pred mesicem? Dekuji za odpoved.

Hypnóza může pomoci se hlouběji ponořit do vzpomínky. Vybavit si některé detaily, které se zdály být zapomenuté. Zároveň však musíme mít na paměti, že i při hypnóze pracuje také naše fantazie a obrazotvornost. Může se stát,že vzpomínka bude zkreslená, případně kompletně vytvořena například pod vlivem přání nebo obavy. Co se týče tedy vaší otázky, tak je možné, že by vám hypnóza pomohla si vzpomenout. Nelze se ale spoléhat na jasný a pravdivý obraz.

PhDr. Radomíra Kunová

• Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Dobrý den. Bohužel nemám služby hrazené pojišťovnou. Doporučila bych vám obrátit se na psychology na poliklinice v bílém domě na Žerotínově náměstí. Zde poskytují psychologickou pomoc hrazenou pojišťovnou. Navíc upřednostňují pacienty dětské a mladistvé.

PhDr. Radomíra Kunová

• školní problémy