Tento specialista nabízí online konzultace

Pokud je to možné, poraďte se s tímto specialistou online. Získejte pomoc bezpečným způsobem, kdykoliv ji budete potřebovat.

Jak to funguje?

Konzultace online

Psychologické konzultace

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Konzultace probíhá prostřednictvím WhatsApp, případně Skype.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Červinkova 2472/1, Brno-Královo Pole, Brno

Hotovost, Bankovní převod
601 32.....

Dospělí konzultace 50 minut • od 700 kč

Děti do 15 let, studenti prezenčního studia a osoby ve finanční tísni • od 500 kč

Hypnóza +4 Více

Absolvovala jsem magisterské studium jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Následně jsem složila rigorózní zko...

• krize ve vztahu

Online konzultace

Psychologické poradenství

Psychologické vyšetření

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe dospělí konzultace 50 minut

Paní doktorka je velmi sympatická a příjemná, tato návštěva nám velmi pomohla. Pozorně si vyslechla, co máme na srdcích a nabídla pohled z trošku jiné strany, tím přispěla k pochopení situace za což obě moc děkujeme... Můžeme vřele doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Úžasný přátelský přístup a rady. Moc děkuji za to, že jsem nabyla své sebevědomí a důvěru v lidí.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe dlouhodobá terapie

Paní Kunová je nejenom skvělá profesně a dokáže s klientem řešit zložité problémy, nasměrovat, poradit i dodat naději, ale také má i výjimečné lidské hodnoty, které jí umožňují najít si k vám cestu a získat si vaši důvěru. A to je, myslím, pro úspěšnou terapii nezbytné. Na terapii jsem dochádzela týdenně několik let, a nebýt stěhování do jiného města, navštěvovala bych ji doteď. Mohu skutečně všem vřele doporučit. Moc mi pomohla i v těch nejtěžších obdobích.

Paní doktorka je vždy milá a vstřícná. Ochotně si vás vyslechne a ukáže vám náhled na problém i z druhé strany, pomůže najít řešení. Vždy když mám nějaký problém, tak se k ní rada vracím.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Návštěvy paní doktorky byly to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat. Neuvěřitelně empatický, trpělivý a milý přístup. Velmi oceňuji jemné vedení, jak se podívat na situace z jiného úhlu, i poskytnutí vlastního názoru. Paní doktorku vřele doporučuji.

Jestli hledáte vlídného psychoterapeuta, před kterým můžete otevřeně hovořit o všem, co Vás trápí a nepřipadat si tak trochu blbě, pak jste na správné adrese. Za celou docela dlouhou dobu, kdy jsem paní doktorku navštěvovala, jsem nikdy ani náznakem nepocítila nějaký despekt, vždycky jsem se setkala jen s pochopením a zároveň mi byl poskytnut i odlišný pohled na můj problém, a to mi nejvíc pomáhalo.

Paní doktorka je velice příjemná a umí naslouchat. Dokáže vyjádřit svůj názor ale zároveň ho nevnucuje. Po její terapii jsem se cítila mnohem lépe a příště mě čeká první zkušenost s hypnózou, na kterou se velice těším.

Ráda bych touto cestou paní doktore poděkovala za vlídný přístup. Absolvovala jsem sezení s hypnózou a výsledky byly neuvěřitelné. Můj život nabral ten správný směr. Já osobně jsem se uklidnila a mohla se tak soustředit na nový začátek. Díky. Zuzana

K paní doktorce jsem si přišla pro radu a opravdu mi velmi pomohla. Přitom nešlo o běžné problémy, přesto měla velký přehled o dané problematice. Moc mi pomohla a uklidnila. Hned jsem se na vše dokázala podívat jinýma očima. Moc děkuji!

Mohu paní doktorku doporučit. Od prvního sezení se mi díky ní zlepšil život k lepšímu a dokážu se na problémy dívat s větším klidem. Moc mi pomáhá.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Dobrý den. Bohužel nemám služby hrazené pojišťovnou. Doporučila bych vám obrátit se na psychology na poliklinice v bílém domě na Žerotínově náměstí. Zde poskytují psychologickou pomoc hrazenou pojišťovnou. Navíc upřednostňují pacienty dětské a mladistvé.

PhDr. Radomíra Kunová

• Dobry den, da se pomoci hypnozy zjistit kde jsem byl a co jsem delal v jaky cas napriklad pred mesicem? Dekuji za odpoved.

Hypnóza může pomoci se hlouběji ponořit do vzpomínky. Vybavit si některé detaily, které se zdály být zapomenuté. Zároveň však musíme mít na paměti, že i při hypnóze pracuje také naše fantazie a obrazotvornost. Může se stát,že vzpomínka bude zkreslená, případně kompletně vytvořena například pod vlivem přání nebo obavy. Co se týče tedy vaší otázky, tak je možné, že by vám hypnóza pomohla si vzpomenout. Nelze se ale spoléhat na jasný a pravdivý obraz.

PhDr. Radomíra Kunová

• krize ve vztahu