Radomíra Kunová, psycholog Brno

232 návštěv profilu během 30 dní

Konzultace online • 800 Kč

Psychologické konzultace • 800 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Konzultace probíhá prostřednictvím WhatsApp, případně Skype.

Červinkova 2472/1, Brno-Královo Pole, Brno

Hotovost, Bankovní převod

Absolvovala jsem magisterské studium jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Následně jsem složila rigorózní zko...

• Krize ve vztahu
  • Stres
  • Emocionální krize

• psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Ostatní služby

Online konzultace

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické konzultace

Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Pokud váháte s konzultací, doporučuji paní doktorku kontaktovat, je sympatická, vyslechne, řekne svůj názor.

X
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní psycholožka je hrozně hodná, člověk si nikdy nepřipadá trapně, a její terapie mají docela rychlý a kladný efekt

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní doktorka mi pomohla uvědomit si věci, na které bych sama nepřišla. Budu pokračovat se sezením určitě.

Paní doktorka je velmi sympatická a příjemná, tato návštěva nám velmi pomohla. Pozorně si vyslechla, co máme na srdcích a nabídla pohled z trošku jiné strany, tím přispěla k pochopení situace za což obě moc děkujeme... Můžeme vřele doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Úžasný přátelský přístup a rady. Moc děkuji za to, že jsem nabyla své sebevědomí a důvěru v lidí.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe dlouhodobá terapie

Paní Kunová je nejenom skvělá profesně a dokáže s klientem řešit zložité problémy, nasměrovat, poradit i dodat naději, ale také má i výjimečné lidské hodnoty, které jí umožňují najít si k vám cestu a získat si vaši důvěru. A to je, myslím, pro úspěšnou terapii nezbytné. Na terapii jsem dochádzela týdenně několik let, a nebýt stěhování do jiného města, navštěvovala bych ji doteď. Mohu skutečně všem vřele doporučit. Moc mi pomohla i v těch nejtěžších obdobích.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe dospělí konzultace 50 minut

Paní doktorka je vždy milá a vstřícná. Ochotně si vás vyslechne a ukáže vám náhled na problém i z druhé strany, pomůže najít řešení. Vždy když mám nějaký problém, tak se k ní rada vracím.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Návštěvy paní doktorky byly to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat. Neuvěřitelně empatický, trpělivý a milý přístup. Velmi oceňuji jemné vedení, jak se podívat na situace z jiného úhlu, i poskytnutí vlastního názoru. Paní doktorku vřele doporučuji.

Jestli hledáte vlídného psychoterapeuta, před kterým můžete otevřeně hovořit o všem, co Vás trápí a nepřipadat si tak trochu blbě, pak jste na správné adrese. Za celou docela dlouhou dobu, kdy jsem paní doktorku navštěvovala, jsem nikdy ani náznakem nepocítila nějaký despekt, vždycky jsem se setkala jen s pochopením a zároveň mi byl poskytnut i odlišný pohled na můj problém, a to mi nejvíc pomáhalo.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Dobrý den. Bohužel nemám služby hrazené pojišťovnou. Doporučila bych vám obrátit se na psychology na poliklinice v bílém domě na Žerotínově náměstí. Zde poskytují psychologickou pomoc hrazenou pojišťovnou. Navíc upřednostňují pacienty dětské a mladistvé.

PhDr. Radomíra Kunová

Dobry den, da se pomoci hypnozy zjistit kde jsem byl a co jsem delal v jaky cas napriklad pred mesicem? Dekuji za odpoved.

Hypnóza může pomoci se hlouběji ponořit do vzpomínky. Vybavit si některé detaily, které se zdály být zapomenuté. Zároveň však musíme mít na paměti, že i při hypnóze pracuje také naše fantazie a obrazotvornost. Může se stát,že vzpomínka bude zkreslená, případně kompletně vytvořena například pod vlivem přání nebo obavy. Co se týče tedy vaší otázky, tak je možné, že by vám hypnóza pomohla si vzpomenout. Nelze se ale spoléhat na jasný a pravdivý obraz.

• Krize ve vztahu
  • Stres