PhDr.

Radomíra Kunová

Psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 14 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvovala jsem magisterské studium jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Následně jsem složila rigorózní zkoušku v oboru psychologie. Abso... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den, vztahuje se hypnóza i na závislost na alkohol nebo ne? Přítel je alkoholik a nedokáže s tím skončit, chceme mu i s jeho rodiči pomoct, jen nevíme jak. Děkuji za Vaši odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Radomíra Kunová

Závislost na alkoholu je možné řešit i s pomocí hypnoterapie. Důležitý je ale zájem a spolupráce daného člověka.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Absolvovala jsem magisterské studium jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Následně jsem složila rigorózní zkoušku v oboru psychologie. Absolvovala jsem stáže v poradenských pracovištích (pedagogicko-psychologická poradna, rodinná poradna). Dále pak v psychiatrických léčebnách v Brně a v Kroměříži, které byly zaměřeny zejména na diagnostiku a práci se závislostmi. Pravidelně se během své psychologické praxe účastním odborných supervizí.

Psychologickou praxi jsem získala zejména při práci v doléčovacím zařízení pro osoby závislé na alkoholu a v Nestátním zdravotnickém zařízení ViaFit jako psycholog a odborný garant psychologické poradny. Cenné zkušenosti s prací s děmi a mládeží mám ze svého působení na školách, kde jsem v minulosti pracovala jako učitelka anglického jazyka a později jako školní psycholožka. Pracovala jsem v Krizovém centru pro děti a mládež SPONDEA, kde jsem se z velké části se zabývala problematikou týraných a zneužívaných dětí, řešením akutních krizových situací i dlouhodobých psychických traumat. Pracovala jsem v rámci sociálně aktivizační služby s celými rodinami.
    Mám ukončený pětiletý akreditovaný psychoterapeutický výcvik v Logoterapii a existenciální analýze. Také jsem získala osvědčení odborného akreditovaného ročního kursu Na řešení orientovaného přístupu v poradenství a terapii.

Absolvovala jsem hypnoterapeutický kurz a mám osvědčení a oprávnění vykonávat hypnózu.

• psychoterapie

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Z

Ráda bych touto cestou paní doktore poděkovala za vlídný přístup. Absolvovala jsem sezení s hypnózou a výsledky byly neuvěřitelné. Můj život nabral ten správný směr. Já osobně jsem se uklidnila a mohla se tak soustředit na nový začátek. Díky. Zuzana

• M

K paní doktorce jsem si přišla pro radu a opravdu mi velmi pomohla. Přitom nešlo o běžné problémy, přesto měla velký přehled o dané problematice. Moc mi pomohla a uklidnila. Hned jsem se na vše dokázala podívat jinýma očima. Moc děkuji!

• L

Mohu paní doktorku doporučit. Od prvního sezení se mi díky ní zlepšil život k lepšímu a dokážu se na problémy dívat s větším klidem. Moc mi pomáhá.

• P

Jelikož se jednalo o mou první návštěvu u psychologa, tak nemám srovnání s jinými. Nicméně paní doktorka je moc milá a velmi příjemná. Dobře se mi s ní povídalo. Můj problém nebyl asi tak vážný, jak u jiných pacientů. Přišla jsem k paní doktorce hned na začátku svých problémů. Takže po prvním sezení, už jsem se cítila zase zpátky "ve hře" :) Sezení mi velmi pomohlo. Ukázala mi, jak problém řešit, jak na něj koukat z jiného pohledu a jak se s ním uvnitř vypořádat. Dotkla se všech faktorů, které na daný problém působí (rodina, vztahy, okolí, práce, náboženství, osobní pohled), a rozebrala je, což se mi moc líbilo. Paní doktorku mohu určitě doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je skvělá. Moc příjemně se s ní povídá, po pár návštěvách mi pomohla vyřešit mé problémy, o kterých jsem se s jinými psychology bála mluvit. Můžu ji jen doporučit.

• L

Pani doktorka je sice prijemna a pratelska, ale ocekavala jsem,ze bude vic ptat nez radit. Za mne psycholog mel by se snazit najit hlavne pricinu te nespokojenost. Misto toho hodne vypravila o sobe a radila, coz delaji moje kamaradky zadarmo.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou Kunovou jsem velice spokojená,naslouchá a s mým problémem mi poradila.Doporučuji!!!

• L

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je empatická, umí klást dobré otázky, které člověka k vedou k zamyšlení se. Velice mi pomáhá tím, že mi ukazuje "jiný" pohled na situace a události s kterými se potýkám v životě. Velikou výhodou je, že si nic v mé přítomnosti nepíše a doopravdy se mi hodinu plně věnuje. Mě osobně paní doktorka velice pomáhá a mohu doporučit ostatním.

• Paní doktorka je velmi "účinná" - už po prvních sezeních mi dokázala výrazně ulehčit a změnit přístup k životu. Hypnóza mě překvapila, že opravdu fungovala.

• S paní doktorkou jsem spokojený, je velice příjemná, s mým problémem mi dokázala pomoct. Z mě můžu paní doktorku jen doporučit.