Radka Weisserová, zubař Pardubice

MUDr. Radka Weisserová

Zubař

Školská 228, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Paní doktorka je skvělá,chodíme k ní se synem několik let a jsme oba spokojeni. Škoda, že nepřibírá nové pacienty.Hned bych jí doporučila několika známým.

Sympatická, ochotně vše dobře vysvětlí.Nečeká se dlouho.Chodím tam už přes 10 let a je pořád stejně ochotná.

Paní doktorka je veli ochotná,milá a vstřícná.Na ošetření u ní nečekáte a vždy odvede perfektní práci.Ceny jsou také přívětivé.

Paní Dr, je vzdy ochtná, mila avstřícná. Obdivuji s jakým klidem vždy ošetřila naše děti,které nebylo vůbec jednoduché udržet na křesle.Jsem s mamželem -a sposta našich přátel/velmi spokojena s estetickým výsledkem její práce

Jsem velice spokojena, paní doktorka je velice příjemná,citlivá a nenechá Vás trpět. Už chodím k Mudr. Waisserové 10let a nikdy mě nic nebolelo při zákroku jako v jiných ordinacích.

rychlá, pečlivá a přitom bere ohled na citlivost.

Paní doktorka je skvělá,super ženská.Je důsledná,vše vysvětlí.Čekací doba žádná.Je velmi trpělivá a usměvavá.Sestra je taky super.Díky paní doktorce jsem přestala mít strach ze zubařů,takže holky,jen tak dál.

K paní doktorce chodím už hodně let a mám proto ještě hodně zubů,umí uklidnit a jsem s ní velice spokojená,jen bych neměla být takový lajdák a opravdu tam chodit na prohlídky zubů podle doporučení.

Náladová, drahá a neochotná

zubare nemam rada ale pani doktorka to zmenila,je prijemna,ochotna,vzdy konzultuje zakrok,a jak tu pisou ze je naladova tak kdo neni,mne se to jeste nestalo vzdy je mila...