Praktický lékař gynekolog
Opavská 39/962, Ostrava

Jsem ráda, že jsem nedala na komentáře zde a pro pana doktora se rozhodla.S jeho péčí jsem velmi spokojená, ochotně poradí a neváhá pomoci, když jiní lékaři selhávají. Komunikace mezi námi je taky na výbornou, vždy srozumitelná a příjemná. Kdykoliv bych potřebovala, můžu se na něj obrátit. A co se týká financí za úkony...myslím, že doba, kdy bylo všechno dostupné a zdarma je už trochu za zenitem.Pokud vyjedete kamkoliv do zahraničí, za lékařskou péči si platíte. Takže mi přijde zvláštní, že nemáte problém investovat do drahých aut, dovolených a dalších blbostí, ale za své zdraví peníze nikomu dát nechcete.

Tento člověk nema co delat na postu lekare. Dlouho jsme resili neplodnost, pricemz teprve po pul roce byl ochotný odebrat krev na horm.profil-jste mladsla mame cas.... Po zjisteni problemu z kreveve napsal léky, k cemuz nemel kompetence (novy gynekolog me okamžitě hnal k danemu specialistovi). Tím vse skoncilo-protoze to je "lecba na dlouho". Kontrolni odber proveden az na zaklade dotazu sestry-zda by to nebylo vhodne. Odmital cokoliv delat,dokud nepodstoupim laparoskopii u jeho skveleho znameho kolegy..Co dale... Byla mi zjištěna vada, ktera pry jde videt na kazdem ultrazvuku-12 let si ji nevšiml!!!!!! Take zanedbal dlouhotrvajici bakterialni infekci...ve zkratce: po více nez roce "nicnedelani" kdy jsem mu slepe duverovala, jsem presla k jinemu gynekologovi. Behem tri dnu mam za sebou odhalení vrozené vady, objednani k ruznym specialistům, nasazeni lecby na infekci, hysteroskopii a HyCoSy... co se tyce laparoskopiie pry by to byl zbytecny zasah do tela. 3dny vs. rok!! Novy gynekolog jen kroutil hlavou...no a ted jen doufat, ze zanedbání bývalé "pece" neuškodilo "moc". Zenske utikejte dokud můžete, at pak nelitujete jako ja.....

na pana doktora nedám dopustit, je fantastický, vím, že mu můžu věřit a můžu se na něj spolehnout, sice mě štve, že chodí ráno do práce pozdě, ale holt je nedochvilný,a že je zvyklý si skoro za všechno nechávat připlatit,ale taková je doba, já to beru, za kvalitní péči si ráda připlatím,
moc chválím, jsem opravdu spokojena,pan doktor je kapacita a odborník na správném místě

Pana doktora jsem vyhledala pro krvaceni v 14 tydnu tehotenstvi. Zrovna jsem se prestehovala a nemela jeste gynekologa. Vysetrit me byl ochoten pouze v pripade, ze se k nemu zaregistruji, odmital me osetrit akutne. Tak jsem na registraci kyvla. Nez se ale dostal k samotnemu vysetreni tak mi nejdriv strcil pod nos nabidku "nadstandartnich" sluzeb. At si klidne priplati, kdo chce UZV v kazde poradne, ale objednani na konkretni cas dalsiho vysetreni mi jako nadstandart neprijde. Odmitla jsem a tak jsem pred kazdou dalsi poradnou prosedela hodinku-dve na chodbe. Zazila jsem 40 minut cekani v kabince kdy si pan doktor po telefonu domlouval sobotni grilovani, ultrazvuk bricha s nohama roztazenymana koze kdy se mi pad doktor neustale otiral o stehna a taky sestru, ktera chtela jedny zrcadla zaplatit i nekolikkrat. A po porodu jsem si dovolila odmitnou Mirenu s tim, ze planuji brzy druhe dite a pan doktor mi rekl, ze jinou moznost antikoncepce nemam :)

wiesnerova

Chodím k panu doktorovi už přes 2 roky a nikdy po mě nechtěl víc peněz než za zrcadla, za které se platí všude. Při každé půlroční prohlídce mi také děla sono, ale za tuto prohlídku si nikdy nic neúčtoval. Pokaždé se mě zeptá, jestli jsem ze svojí antikoncepcí spokojená a jestli bych měla problémy, ať kdykoliv příjdu na konzultace. Pana doktora Martiníka můžu jen doporučit, na to že je to soukromá gynekologická ordinace, nikdy jsem při odchodu nezaplatila víc, než 40,- za použití zrcadel.

je dobry doktor dnes mi moc pomohl

Chodím panu doktorovy už přes15let a vžy mi zatím dobře poradil dobře je dobry doktor vždy dobře poradí

Také jsem chodila k panu doktorovi, byla jsem ze začátku celkem spokojená, aby ne, když jsem šla k němu poprvé... Předepsal mi antikoncepci, která mi ale časem nedělala dobře, bolela mě pořád v kuse hlava a tak jsem za ním zašla s prosbou zda by mi prášky nevyměnil za lepší, pouze řekl, že to není třeba. Od té chvíle už jsem k němu nepřišla a našla si nového gynekologa, který mi ochotně prášky vyměnil.

Mi osobně pan doktor vyhovuje..když jsem byla těhu,staral se o mě i mé miminko moc hezky.